18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy zbyt gorliwie dochodzisz swoich praw...

Ks...........ak • 2012-02-22, 21:27
Fragment wiadomości TVP o mężczyźnie, który został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym... sami zobaczcie za co. :wtf:



Dla tych, których to całkowicie nie interesuje: przewińcie do 2:17 i znajdźcie przekaz podprogowy. :metalhead:

zonk

2012-02-23, 06:50
Wszystko było by z PISem ok tylko na litość boską niech oni zamkną ryja Jarkowi bo wystarczy, że on się odezwie i całe po parcie leci w p*zdu na dół.

mp_toujane

2012-02-23, 08:33
Wszedzie jest tak samo. U mnie w Lublinie, gdzie powstaje obwodnica rownież kazano już dawno ludziom sie wyprowadzić (w tym tez mojej babce, ktora juz defacto nie zyje, wiec problem mnie na szczescie nie dotyczy), a na informacje kiedy dostaniemy pieniadze i jakie pieniadze niektorzy juz czekaja rok czasu i ciągle nic nie wiadomo. Moze 100tys moze 200tys.. Za tyle sie nie kupi nowego domu, ani nawet malego mieszkania. I tak ludzie musza mieszkac na jakis marnych stancjach w niepewnosci...

alhazar

2012-02-23, 09:41
Czego się spodziewać po kraju którym rządzą idioci i debile?! U nasz przepis i paragraf jest ważniejszy niż ludzka godność. Wk***ia mnie ta cała szopka polityczna, z roku na rok jest coraz gorzej. U mnie w Przemyślu też ludzi powyrzucali na zbity pysk bo obwodnicę budują. Dopiero awantura jaką rozpętali mieszkańcy owych terenów wymusiła przyśpieszone decyzje o wysokości kwoty odszkodowania, ponieważ też nie wiedzieli czy będzie ich w ogóle stać na zakup mieszkania lub budowę nowego domu. Po tym programie możemy śmiało stwierdzić,że żyjemy w jakimś pieprzonym policyjnym kraju w którym wolność słowa jest po prostu jawnie łamana. I wali mnie czy to wina PIS czy PO. W każdej z tych partii są debile, którzy więcej obiecują niż robią, mydlą oczy wyborcom,a później wał na nich kładą. Mam nadzieję,że i u nas pewnego dnia będzie taki rozpie**ol jak w Egipcie czy Tunezji. Przy takiej jak obecna władzy nasz kraj będzie się staczał po równej pochyłej. Gospodarka leży, służba zdrowia leży, rynek pracy leży i kwiczy, a te buraki siedzą i grzeją dupę za 10 koła miesięcznie i to z naszych podatków. Z dnia na dzień widzimy co się dzieje, podporządkowujemy się Unii jak ruskim za czasów komuny. Już w tym momencie ileś procent Polaków nie stać na paliwo. Zaraz się odezwie jakiś burak-"niech idą do pracy"-moje pytanie jakiej? Za 1500 brutto? Szlag mnie trafia jak to widzę,że mój kraj schodzi na psy w tempie ekspresowym bo ktoś na górze nie ma wiedzy i kompetencji,aby rządzić prawie 40 milionowym narodem. Gdyby nasz rząd robił coś w sprawie lepszych płac, poprawienia gospodarki, rozwijaniu różnych gałęzi przemysłu to Niemców pobilibyśmy na łeb i szyję. A nam się dopierdziela tylko podatki, dłuższy wiek emerytalny, itp. Niech wprowadzą Euro do portfeli,a wtedy co drugi człowiek wyjdzie na ulicę i zacznie kraść.

werther

2012-02-23, 09:48
Dziękujemu donaldu tusku za sprawne i tanie państwo, za kompetentnych urzędników, których miało ubywac

Allin23

2012-02-23, 10:51
Tak na marginesie - właśnie trwa akcja "zero okienka" przy zakładaniu działalności gospodarczej - dla ułatwienia nowym przedsiębiorcom spraw urzędowych i ma polegać na założeniu działalności przez internet bez chodzenia po w/w okienkach w urzędach.

Brzmi fajnie, ale żeby to zrobić trzeba udać się do Urzędu Skarbowego po wniosek na użycie rejestracji online (wypełnić go i złożyć w tym samym okienku, w którym składa się dokumenty założenia działalności), albo wykupienie elektronicznego podpisu, koszt 500-1000 zł w zależności od usługodawcy, który będzie potrzebny raczej tylko do tego, do tego taki podpis trzeba potwierdzić w urzędzie złożeniem osobiście stosownego dokumentu.

Koszt akcji z budżetu państwa - ok. 20 mln zł koszt przygotowawczy, 10-15mln koszt roczny.

Ale spoko, naród zapłaci w akcyzie, podatku vat i dochodowym.

beeveer

2012-02-23, 11:05
tak popie**olonych ludzi jak nasz rząd to chyba nawet w northkorei nie ma. sami by sie spalili sqsyny

mekiz

2012-02-23, 11:17
Kraj debili i bandytów, jak można tak traktować ludzi, a później stanie taki przed kamerą i pie**oli wierząc w brednie które mówi. Jak nie sp***alać z tego kraju. Niebawem będą dawać zawiasy za pokazywanie komuś języka, za masturbowanie - amputacja ręki, za puszczanie komuś oczka - dekapitacja łba, a za wygłaszanie własnych poglądów - lobotomia.

Wielki FUCK, dla bezkarnych bandytów.


duchh

2012-02-23, 11:49
bardzo dobrze powiedział Pan Krzysztof są to stare metody Stalinowskie... facet miał jaja ile ma czekać na decyzje 10 lat gdzie on ma żyć, ma czekać aż zniszczą mu życie do końca... i jeszcze jedno cała opozycja może mię pocałować w dupę, gadać ładnie to ja tez umiem, urzędnik który nie dopilnował swoich obowiązków powinien dostać dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych tak samo Politycy którzy nie spełnią obietnic powinni być usuwani z sceny politycznej przez społeczeństwo. te wszystkie ich ustawy pisane na kolanie... ps. czekam co się stanie z panem Sową z Piotrkowa trybunalskiego(facet od wypowiedzianej umowy zus) ma on absolutna racje jego tez zamkną????!!!

Do...........ka

2012-02-23, 13:02
@Ja-ah-qu-ub-el

Raport ten sporządził Macierewicz wraz z ElDżejem. Ten sam Macierewicz, ktory ratowal nasz kraj pajacujac w USA, i ten sam ktory wierzy w sztuczna mgłe.

Plus, oczywiscie nikt nie odczytal orzeczenia sadu: "Uznał (sąd), że pozwany nie wykazał prawdziwości swych słów, ale z odpowiedzialności zwalnia go fakt, że działał jako urzędnik państwowy, mówił o raporcie z weryfikacji WSI i powołał się na oficera służb wojska."

Nie wykazal prawdziwosci słów ale jako urzędas posiada coś takiego jak domniemanie prawdziwości.

http://www.wykop.pl/ramka/533715/jest-wyrok-sadu-mozna-mowic-ze-tvn-zalozylo-wsi/

I nie wiem co masz do Bartoszewskiego czy Krzywonos, pajacu. Nie masz prawa komentować poczynań tych osób, gdyż każda z nich przyczyniła się w miliardowo większym stopniu do walki o ten kraj. O, sorry, przeciez ty walczysz o wolność na sadisitcu.. :/ czym jest to przy Auschwitz, czy strajkach na wybrzeżu. RESPECT.

Ale dalej wierzcie w bujdy o marionetkowym rządzie, PRL 2.0 itd. ACTA była wtopą rządu, ale przynajmniej Tusk miał na tyle jaj by przyznać się do porażki. Jarek zwaliłby wine na Rosje, Niemców, kryptoniemców, Żydów, Masonów i - naturalnie - Tuska.

Predzej zgine niż zagłosuje na popoulistyczny, nacjonalistyczny, prokatolicki opętany schizą PiS. Powiedziałem.

Pozdrawiam tych którzy nie wierzą we wszystkie bujdy.

BTW: Ale fakt faktem, co do filmiku, to urzedasy to straszne ch*je. Popieram fakt rozwoju kraju, nawet kosztem przesiedlenia mieszkanców, ale powinni być oni raz ze traktowani z szacunkiem, dwa ze informowani na biezaco o tym co sie dziejee, trzy, powinni dostac adekwatne odszkodowanie.

.:...........:.

2012-02-23, 13:03
Że Wam się chce tyle literek klikać. :-/

artur_sz13

2012-02-23, 13:08
Teraz się bijcie ch*je w pierś za to że głosowaliście na PO. Nie jestem za PiSem ale mniejszym złem w obecnym czasie był by pis. I Gówno mnie obchodzi ze to byłby lincz odnośnie Smoleńska. Prawda jest taka że nawet w tej kwestii rząd daje upy. Kaczyński był jaki był ale sprawę wyjaśnienia co się stało potraktowali niegodnie. Ale nie było by takich absurdów. Czemu nikt nie powie że ZUS dobijają umowy śmieciowe które PO wporwadziło!

kojotto

2012-02-23, 13:57
satan 666 ;)

solarik13

2012-02-23, 15:03
POdobno telewizja kłamie, nagle wszyscy stają po stronie tego niby pokrzywdzonego człowieka. Nie znacie tej sprawy od kulis. Jakiś reporterzyna chwycił temat i pokazał wam tyle ile chciał wam pokazać.

pakicito

2012-02-23, 15:13
@up podobno takie mlony jak ty glosowaly na po

ostatni

2012-02-23, 16:38
DonKluseczka napisał/a:

Raport ten sporządził Macierewicz wraz z ElDżejem. Ten sam Macierewicz, ktory ratowal nasz kraj pajacujac w USA, i ten sam ktory wierzy w sztuczna mgłe.



Jaki raport k***a? Teorię z uj***nym skrzydłem obalił profesor 3 na świecie uczelni. Tylko TVN robi z niego oszołoma. Wejdź na wiki i przeczytaj artykuł o katastrofie. Same wałki i przekręty. Ludzie tutaj wierzą, że Bush rozwalił WTC, a władze kraju, w którym opozycjonistów truje się polonem nie mogły zrobić porządku z prezydentem nieposłusznej republiki.


DonKluseczka napisał/a:

I nie wiem co masz do Bartoszewskiego czy Krzywonos, pajacu. Nie masz prawa komentować poczynań tych osób, gdyż każda z nich przyczyniła się w miliardowo większym stopniu do walki o ten kraj. O, sorry, przeciez ty walczysz o wolność na sadisitcu.. :/ czym jest to przy Auschwitz, czy strajkach na wybrzeżu. RESPECT.




To, że gadałem z kilkoma stoczniowcami i Krzywonos nawet koło stoczni nie przejeżdżała wtedy. Robi się z babki po prostu marionetkę dla gawiedzi. Z kolei Walentynowicz, Gwiazdowie i inni umierają w biedzie. Bartoszewski jest kolejnym przykładem promowanego autorytetu dla zagubionych lemingów. Prawdziwi bohaterowie tamtych czasów nie wrócili do Polski bo się bali, a ten dziadek sobie tutaj balował za komuny i w okresie transformacji. To chyba mówi samo za siebie.


DonKluseczka napisał/a:

Ale dalej wierzcie w bujdy o marionetkowym rządzie, PRL 2.0 itd. ACTA była wtopą rządu, ale przynajmniej Tusk miał na tyle jaj by przyznać się do porażki. Jarek zwaliłby wine na Rosje, Niemców, kryptoniemców, Żydów, Masonów i - naturalnie - Tuska.



Utarta gadka leminga PO


DonKluseczka napisał/a:

Predzej zgine niż zagłosuje na popoulistyczny, nacjonalistyczny, prokatolicki opętany schizą PiS. Powiedziałem.




Jeszcze więcej TVNu :homer:


Cytat:

Pozdrawiam tych którzy nie wierzą we wszystkie bujdy.




W sensie tych co wierzą, że Tusk nie wie, że w podstawówkach dzieci mdleją z głodu?


solarik13 napisał/a:

POdobno telewizja kłamie, nagle wszyscy stają po stronie tego niby pokrzywdzonego człowieka. Nie znacie tej sprawy od kulis. Jakiś reporterzyna chwycił temat i pokazał wam tyle ile chciał wam pokazać.




no pewnie, po prostu pachołek Tuska przejął się strasznie o stan zdrowia swojego poddanego :homer: