18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy zbyt gorliwie dochodzisz swoich praw...

Ks...........ak • 2012-02-22, 21:27
Fragment wiadomości TVP o mężczyźnie, który został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym... sami zobaczcie za co. :wtf:



Dla tych, których to całkowicie nie interesuje: przewińcie do 2:17 i znajdźcie przekaz podprogowy. :metalhead:

gieno1

2012-02-23, 18:31
chory kraj

ssj5gokuuu

2012-02-23, 18:59
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A sk***ysyny będą zawsze.

biceps

2012-02-23, 20:04
A to polska przecież

goszki

2012-02-23, 20:30
pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, a jak przeczyta to zaraz będzie pie**olił że ch*j się znam... może i tak... w każdym razie - jakby w podobnej sytuacji nikt nie zareagował, a jakiś debil faktycznie następnego dnia by się podpalił, to zaraz by było larum, że dobrze wiedzieli co zamierza, że nikt nic nie zrobił, żeby mu pomóc. A i pewnie zaraz by się świadkowie znaleźli, którzy widzieli, jak sam Tusk oblał go benzyną a potem poprosił o ogień. I przestańcie pie**olić, że PO kradnie i jebie wszystkich w dupę, bo niestety tak działa demokracja - sami wybieramy sobie osoby które w ten czy inny, w bardziej lub mniej jawny sposób będą nas potem cztery lata j***ły w dupę i kradły ile się da. Przykro mi jest tylko z jednego powodu - kiedyś za samo wrzucenie na sadola materiału o charakterze politycznym od razu sypały się hejty - dobre to były czasy. Dziś jak widać nawet sadistic.pl jest narzędziem w rękach (tych czy innych) świń, które chcą się dorwać do koryta.

ostatni

2012-02-23, 20:48
goszki, a teraz leć do Donka po wypłatę, btw. ile dają Ci funduszu operacyjnego na internet?

Sl...........nx

2012-02-23, 21:43
DonKluseczka napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Raport ten sporządził Macierewicz wraz z ElDżejem. Ten sam Macierewicz, ktory ratowal nasz kraj pajacujac w USA, i ten sam ktory wierzy w sztuczna mgłe.

Plus, oczywiscie nikt nie odczytal orzeczenia sadu: "Uznał (sąd), że pozwany nie wykazał prawdziwości swych słów, ale z odpowiedzialności zwalnia go fakt, że działał jako urzędnik państwowy, mówił o raporcie z weryfikacji WSI i powołał się na oficera służb wojska."

Nie wykazal prawdziwosci słów ale jako urzędas posiada coś takiego jak domniemanie prawdziwości.

http://www.wykop.pl/ramka/533715/jest-wyrok-sadu-mozna-mowic-ze-tvn-zalozylo-wsi/

I nie wiem co masz do Bartoszewskiego czy Krzywonos, pajacu. Nie masz prawa komentować poczynań tych osób, gdyż każda z nich przyczyniła się w miliardowo większym stopniu do walki o ten kraj. O, sorry, przeciez ty walczysz o wolność na sadisitcu.. :/ czym jest to przy Auschwitz, czy strajkach na wybrzeżu. RESPECT.

Ale dalej wierzcie w bujdy o marionetkowym rządzie, PRL 2.0 itd. ACTA była wtopą rządu, ale przynajmniej Tusk miał na tyle jaj by przyznać się do porażki. Jarek zwaliłby wine na Rosje, Niemców, kryptoniemców, Żydów, Masonów i - naturalnie - Tuska.

Predzej zgine niż zagłosuje na popoulistyczny, nacjonalistyczny, prokatolicki opętany schizą PiS. Powiedziałem.

Pozdrawiam tych którzy nie wierzą we wszystkie bujdy.

BTW: Ale fakt faktem, co do filmiku, to urzedasy to straszne ch*je. Popieram fakt rozwoju kraju, nawet kosztem przesiedlenia mieszkanców, ale powinni być oni raz ze traktowani z szacunkiem, dwa ze informowani na biezaco o tym co sie dziejee, trzy, powinni dostac adekwatne odszkodowanie.


Co do Macierewicza - Chyba nie znasz dokładnie sprawy i cytujesz media. Marionetkowe, jako że tyś jest klakierem.
Nie posunę się tak daleko, by stwierdzić, że ktoś ci płaci za ten bełkot, prędzej masz wyprany przez propagandę mózg.
W tym kraju rządzą bandyci, którym oddajemy blisko 70% zarobionych pieniędzy, w zamian nie otrzymujemy nic.
Nie mam nic do dodania.

EMIO093

2012-02-23, 22:39
Kto za zrobieniu ostrej zadymy pod sejmem. postaw piwko zobaczymy ile nas jest 21.03.2012 zadyma w każdym mieście zjedźmy się z miast do warszawy i zajebiemy tych ch*ji!

ostatni

2012-02-23, 22:54
EMIO093 napisał/a:

Co do Macierewicza - Chyba nie znasz dokładnie sprawy i cytujesz media. Marionetkowe, jako że tyś jest klakierem.
Nie posunę się tak daleko, by stwierdzić, że ktoś ci płaci za ten bełkot, prędzej masz wyprany przez propagandę mózg.
W tym kraju rządzą bandyci, którym oddajemy blisko 70% zarobionych pieniędzy, w zamian nie otrzymujemy nic.
Nie mam nic do dodania.



Kolego, proszę o argumenty, a nie o uogólnianie, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu w dyskusji.


EMIO093 napisał/a:

Kto za zrobieniu ostrej zadymy pod sejmem. postaw piwko zobaczymy ile nas jest 21.03.2012 zadyma w każdym mieście zjedźmy się z miast do warszawy i zajebiemy tych ch*ji!



Trzeba zacząć grać w wisielca, za każdy przekręt i aferę kawałek szubienicy stawiać przed tym burdelem, a jak już wszystko będzie gotowe po następnej nowej aferze nie pozostanie nic innego jak przynieść ludzika.

Sl...........nx

2012-02-24, 00:02
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Kolego, proszę o argumenty, a nie o uogólnianie, jak nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu w dyskusji.


Wybacz, nie pisałem do ciebie. Gość co prawda dyskutował niby z tobą, ale to ja poruszyłem temat ITI plus WSI i odnosiłem się do tego, co on napisał tobie, zamiast mnie.

Twierdzi, że wie tak dużo, ja twierdzę, że jest niedoinformowany, nie zamierzam przygotowywać się do dyskusji za kogoś.

sensilady

2012-02-24, 00:11
02:50 mistrz drugiego planu :-D

regal

2012-02-24, 00:26
Gość bredził coś o tym że się podpali i wy go macie za normalnego zdrowego człowieka który jest ofiarą niezrozumienia albo złośliwości?

Przecież ten chory psychicznie człowiek w oczywisty sposób manifestował myśli samobójcze!

To niesamowite że nie został zabezpieczony w kaftan ani przywiązany do łóżka. Nawet leków mu przymusowo nie wstrzyknięto! Kpina!

Że niby ten rozdrażniony awanturnik nie stanowi zagrożenia? Haaahahh

To że w psychiatrykach siedzą sami niebezpieczni wariaci to mit.

Według kryteriów psychiatrycznych ten czubek powinien przejść kurację przeciwpsychotyczną ale że zrobiła się afera w mediach to psychiatrzy odpuścili by plebs nie nabrał podejrzeń kto tak naprawdę jest najpotężniejszą grupą przestępczą w Polsce.

be...........mc

2012-02-24, 11:54
Widać że wszyscy są z marsa...

Pilot_Tupolewa

2012-02-24, 12:58
Mamy ch*jowe prawo i już. Gdyby urzędnik odpowiadał za swoje błędy mielibyśmy 80% z nich w pierdlach :D
Reszta "szlachty" pomyślałaby dwa razy przed podjęciem idiotycznej decyzji.