18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fundacja dla putina zwariowalem xd

baklazan21 • 2023-04-28, 01:54


jakis swir ale sie troche usmialem



jak ktos lajkuje taka k***e to jest taka sama patola jak ta k***a spod smetnika mozna kogos nie lubic to normlane ale to jest zwylke nawowylanie do nienawisci narodu

Ajot

2023-04-28, 02:21
Na trybunałach stadionu Legii i czy innego Lecha zrobiłaby furorę .

xalk

2023-04-28, 02:28
wont! xD typowy wyborca konfy

lysymisio6969

2023-04-28, 02:50
nie wiem.. moze bym i wyurchał.. żeby tylko tak ryja nie darła i gęby nie krzywiła.. a chju od tyłu..

Karpackiemocne

2023-04-28, 03:40
O jakim morderstwie w Warszawie ona pie**oli? :-/

PentagramOdDiabła

2023-04-28, 04:38
Karpackiemocne napisał/a:

O jakim morderstwie w Warszawie ona pie**oli?



Może chodzi jej o sytuację jak młode ukry pobiły i zaj***li kosę Polakowi który stanął w obronie półek które to ukry zaczepiały. Byl tu filmik. Z rok temu jakoś ma oko ale.moge się mylić. Głośno raczej o tym nie było. P.s włączyłem tylko początek i ..przeszedłem do komentarzy bo nie chciało mi się jej słuchać także nie wiem nawet o jaką sytuację chodzi xd.. ale może trafiłem.?

Polek*

baklazan21

2023-04-28, 04:44
PentagramOdDiabła napisał/a:

Może chodzi jej o sytuację jak młode ukry pobiły i zaj***li kosę Polakowi który stanął w obronie półek które to ukry zaczepiały. Byl tu filmik. Z rok temu jakoś ma oko ale.moge się mylić. Głośno raczej o tym nie było. P.s włączyłem tylko początek i ..przeszedłem do komentarzy bo nie chciało mi się jej słuchać także nie wiem nawet o jaką sytuację chodzi xd.. ale może trafiłem.?
Polek*



nie jeden jescze zginie polak albo ukraniniec natura ludzka

zbynekmaslanka

2023-04-28, 05:53
PentagramOdDiabła napisał/a:

Może chodzi jej o sytuację jak młode ukry pobiły i zaj***li kosę Polakowi który stanął w obronie półek które to ukry zaczepiały. Byl tu filmik. Z rok temu jakoś ma oko ale.moge się mylić. Głośno raczej o tym nie było. P.s włączyłem tylko początek i ..przeszedłem do komentarzy bo nie chciało mi się jej słuchać także nie wiem nawet o jaką sytuację chodzi xd.. ale może trafiłem.?
Polek*



Dla przeciwwagi mogę wam z autopsji powiedzieć historię o 3 ukraińcach i Polaku "z karynami w tle". Widziałem naocznie jak Polak (kompletny burak) pobił tych ukraińców. Nie wiem co było powodem bójki .... chyba że ukraińcy zaczepiali te kolezanki polaka te karyny. Nie będę się rozwodził ... ale ci ukraińcy wydawali się bardzo kulturalnymi ludźmi i próbowali tą sytuację załagodzić. Wydaje mi się (to moje subiektywne odczucie, była noc, byłem naj***ny), że mieli jakiś bardzo taki duży szacunek do tego buraka jako Polaka (ze względu na wojne i naszą pomoc) i dlatego nie chcieli żadnej zadymy.

mynameisgod

2023-04-28, 06:46
Oj ,tam patologia jest wszędzie. Faktycznie, w pierwszej kolejności uciekli najbogatsi, ale nie do PL.
Wiekami tak narody się mieszały,
że ch*j wie kto Pol .., a kto Ukr, a kto Rus itd...
Sama PL też jest takim mini Imperium z różnymi narodowościami,
które niby zniknęły..a zostali sami Polacy. Rodowici, Prawdziwi.
A reszta co?

Wojna - pokój - podział granic i nagle wszyscy zostali już Polakami czy Niemcami itd
Przeniosą granice - będą kimś innym.

Więc pie**olę patriotyzm, każdy kraj to zwykła korporacja, którą rządzi banda przy pomocy psów i wojska.
Do każdej wojny i rzezi doprowadza rząd ... zawsze.
Jestem pewien, że tacy zarzygani patrioci nawet nie znają polskiego Hymnu i nie czytali ni razu Konstytucji.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-04-28, 06:49
Pamiętajcie, że zawsze należy wysłuchać dwóch stron, a nie tylko tego co mówi wam TVP i TVN :-)

radek225

2023-04-28, 07:21
lysymisio6969 napisał/a:

nie wiem.. moze bym i wyurchał.. żeby tylko tak ryja nie darła i gęby nie krzywiła.. a chju od tyłu..



Musisz naprawdę nie mieć szacunku do swojego ku*asa. Ja bym tej szpetnej raszpli nie tknąłbym nawet kijem przez szmatę.


bishfinger

2023-04-28, 07:23
xalk napisał/a:

wont! xD typowy wyborca konfy



nie pisze się wont tylko won, wzięło sie to z rosyjskiego stwierdzenia "paszoł won" czyli Idź precz
poprawiam cię bo podobno ruscy mniej płacą swoim trolom jeśli robią błędy

jmaciejxxx

2023-04-28, 07:33
ona za cos płaci? przeciez mieszka za granicą, sprzata u kogos i pewnie podmywa mu zasrane dupsko :)

liana

2023-04-28, 07:52
Zutylizować takie coś jak najszybciej, dobrze że ogrzyca zgłoszona.