18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fundacja dla putina zwariowalem xd

baklazan21 • 2023-04-28, 01:54


jakis swir ale sie troche usmialem



jak ktos lajkuje taka k***e to jest taka sama patola jak ta k***a spod smetnika mozna kogos nie lubic to normlane ale to jest zwylke nawowylanie do nienawisci narodu

Markosz__

2023-04-28, 11:42
Większość Polaków tak myśli tyko poprostu nie chcą krzywdzić słownie tych Ukraińców którzy naprawdę potrzebują i zasługują na pomoc



Jim_Carrey

2023-04-28, 11:45
j***na k***a ha tfu na ten ryj zj***ny

iprone

2023-04-28, 11:49
0rion napisał/a:

1) wiekszosc ukraincow w pl pochodzi z terenow nie objetych wojna, skoro sa tak patriotyczni to czemu nie robia nic zebyu pomagac pobratynca?

- pokaż statystyki, później pie**ol.
0rion napisał/a:

2) bomba ktora spadla na polske z terenu ukrainy byla rzekomo rosyjska zeby podludzic polaczkow do wojny


to była rakieta a nie bomba idioto - i była to rakieta "manewrująca" która w trakcie lotu potrafi zmienić kierunek lotu - był atak 90cioma rakietami w różne cele i kilka w cel, znajdujący się w 20 km od Polskich granic, wystrzelone PPO goniły taką rakietę, która zmieniła kierunek lotu - czyja wina ? ruscy nie strzeliły, to żadne PPO by nie spracowały, a to że automatycznie coś leci.. kogo winić?

0rion napisał/a:

3) jezeli jakis ukrainiec w polsce odbierdala syf to ta k***e extradowac i na front, proste na sadolu jest juz gdzies nagranie jak polaczka kroili ukraincy gdzies w wawie i nkit nawet palcem nie kiwnal - gosciu zmarl.


Powinni być karani zgodnie z prawem obowiązującym w danym państwie.. Był tu film, jak pijany Polak zaczął zaczepiać grupę Ukraińców i dostał słusznie wpie**ol.

0rion napisał/a:

ogolnie to jebac kacapow nie jestem zwolennikiem ruskich ale polaczki sa tak naiwni i tak sie sraja ta cala ukraina ze najlepiej to by odrazu chwycili za bron i dolaczyli do tej wojny - poj***ni ludzie, ta zachlannosc jeszcze sie na was odbije, zreszta jakis tam minister ukrainy twierdzi ze polska juz jest gotowa dolaczyc do wojny wiec mozecie sie powoli szykowac - paranoja. trzeba pomagac ukrainie ale zapytajcie sie sami siebie, gdzie to sie konczy. czy polacy zawsze musza wchodzic komus w dupsko?

- ogólnie mówiąc, zamknij morde kacapie - chcesz na wojne ? to leć do wagnerowców, dadzą ci kałacha i do Bakhmutu - złapiesz granat p*zdą i zostaniesz gwiazdą na sadolu.


Ziebaj

2023-04-28, 12:22
iprone napisał/a:

- pokaż statystyki, później pie**ol.
to była rakieta a nie bomba idioto - i była to rakieta "manewrująca" która w trakcie lotu potrafi zmienić kierunek lotu - był atak 90cioma rakietami w różne cele i kilka w cel, znajdujący się w 20 km od Polskich granic, wystrzelone PPO goniły taką rakietę, która zmieniła kierunek lotu - czyja wina ? ruscy nie strzeliły, to żadne PPO by nie spracowały, a to że automatycznie coś leci.. kogo winić?

Powinni być karani zgodnie z prawem obowiązującym w danym państwie.. Był tu film, jak pijany Polak zaczął zaczepiać grupę Ukraińców i dostał słusznie wpie**ol.

- ogólnie mówiąc, zamknij morde kacapie - chcesz na wojne ? to leć do wagnerowców, dadzą ci kałacha i do Bakhmutu - złapiesz granat p*zdą i zostaniesz gwiazdą na sadolu.


To wypadałoby aby żydek przeprosił za tą rakiete bo zginęło 2 niewinnych naszych rodaków. A nie podjudzać że to ruska i wciągnąć nas na siłe do wojny.

dżonyłojlker

2023-04-28, 12:28
Żydowska propaganda nie zna granic. Teraz będą robić z prawdziwych Polaków, którzy nienawidzą każdego ruskiego gówna, sprzymierzeńców rosji, wynajmując za kilka szekli upośledzone baby z psychiatryka.

michap

2023-04-28, 13:02
Nawoływanie do nienawiści - fakt, podobnie jak w tvpisie jak i czynione przez czołowych pacanów pisiorów tylko że rządzący szczują polaków na siebie samych niestety.

Pa...........el

2023-04-28, 13:03
Anonimowyja napisał/a:

Jakieś info o podstawie prawnej? Czy może zwykły clickbait? Jeszcze nie oceniam, ale warto to zweryfikować.



Niejaki @grzegorzplaczek na tik toku opowiada, że weryfikoalwał w ZUSie. Tyle, że to tik tok a tam jest kolosalny wysryw rosyjskiej maszynki do mielenia mózgów. Ciężko ocenić.

darek1234

2023-04-28, 13:08
Polak1988 napisał/a:

no widzisz,a ja nie znam nikogo kto by myślał tak jak ty i twoje julki na squacie.Kogo nie spotkam,czy to rolnik czy strażnik graniczny wszyscy mają dość krainy U i jej mieszkańców



Mając dupę w kacapSSkiej propagandzie to się zgadza, spotykasz samych podobnych do siebie, a gówno się znasz, bo Ukraińca widziałeś w Biedronce co najwyżej.

Polak1988 napisał/a:

Może jak się tam na squacie weźmiecie do prawdziwej pracy a nie ćpaniu kleju to zaczniecie rozumieć pewne rzeczy.



Skieruj to do Kuchcińskiego, Terleckiego i innych podobnych

Polak1988 napisał/a:

Także te twoje 10 groszy to takie realne jak jednorożce,ale skąd ty możesz o tym wiedzieć jak twoje IQ jest niższe niż dzisiejsza temperatura na zewnątrz.



I na przygłupa sam wyszedłeś, bo tyle wynosi najniższa emerytura wypłacana w Polsce. Także, bucku, weź się za coś innego niż pisanie w necie, np. za naukę

Raider

2023-04-28, 13:14
Precz z ukraińskimi k***ami

Hektor

2023-04-28, 13:35
PentagramOdDiabła napisał/a:

Może chodzi jej o sytuację jak młode ukry pobiły i zaj***li kosę Polakowi który stanął w obronie półek które to ukry zaczepiały. Byl tu filmik. Z rok temu jakoś ma oko ale.moge się mylić. Głośno raczej o tym nie było. P.s włączyłem tylko początek i ..przeszedłem do komentarzy bo nie chciało mi się jej słuchać także nie wiem nawet o jaką sytuację chodzi xd.. ale może trafiłem.?
Polek*



po co pie**olisz takie glupoty jak nie wiesz o czym piszesz? goscia pobila trojka polskich sebiksow (w tym jakis pseudo zawodnik mma). ukrainiec byl gapiem i nagrywal, do tego gosciowi pierwszej pomocy udzielala jakas ukrainka. tfu na ciebie za szerzenie ruskiej propagandy, kacapie.

Cytat:

Śledczy ustalili tożsamość podejrzanych o zabójstwo oraz wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G.



https://fakenews.pl/spoleczenstwo/nie-podejrzanymi-o-zabojstwo-na-nowym-swiecie-nie-sa-obcokrajowcy/

badrass

2023-04-28, 14:02
lysymisio6969 napisał/a:

nie wiem.. moze bym i wyurchał.. żeby tylko tak ryja nie darła i gęby nie krzywiła.. a chju od tyłu..



Ok, bierzemy na dwa baty. Mnie się po idą. Niech pierdół te kocopoły a ja ją w jeeb w łeb i do dzioba.

maddog77

2023-04-28, 14:02
Kolejna k***a do odj***nia.

PsikutaBezS

2023-04-28, 14:23
Komentarz w Polskim Radiu...


jacektede01

2023-04-28, 14:53
No ma trochę racji babeczka, j***ć UPAdlińców