18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fundacja dla putina zwariowalem xd

baklazan21 • 2023-04-28, 01:54


jakis swir ale sie troche usmialem



jak ktos lajkuje taka k***e to jest taka sama patola jak ta k***a spod smetnika mozna kogos nie lubic to normlane ale to jest zwylke nawowylanie do nienawisci narodu

OdbytBiskupa

2023-04-29, 11:46
Mors_Nigra napisał/a:

Hahah "Jedwabne"??? Na jakiej podstawie masakry w Jedwabnem dokonali Polacy, jak twierdzisz? Dowodów na to nie ma żadnych, a jak chcieliśmy przeprowadzić śledztwo z udziałem ogólnoświatowych ekspertów to się żydki nie zgodziły. Czyli słowem, jest to jeden wielki: fałsz.


Świetnie, lubię takie argumenty. Według tej samej logiki, nie ma żadnych dowodów, że masakry w Wołyniu dokonali Ukraińcy bo przecież nie było śledztwa. Czyli jest to jeden wielki fałsz, prawda?

ko...........wy

2023-04-29, 11:48
Won z upaińcami na front. :)

dżonyłojlker

2023-04-29, 12:08
OdbytBiskupa napisał/a:

Świetnie, lubię takie argumenty. Według tej samej logiki, nie ma żadnych dowodów, że masakry w Wołyniu dokonali Ukraińcy bo przecież nie było śledztwa. Czyli jest to jeden wielki fałsz, prawda?



Lewoskrętna głowo, ekshumację koszernych szczątów, zablokowały same żydki za pośrednictwem swojej marionetki kaczora. Jaką tu niby widzisz analogię do mordowania Polaków przez swoich sąsiadów UPAdlińców?

gabriel0

2023-04-29, 12:32
Coś tam jej dzwoni ale nie wie w którym kościele.

I wam wszystkim mistrzom łamigłówek polecam pomyśleć. Kto jest winny wypłacania polskich pieniędzy ukraińcom.
Tak jak by sami ukraińcy byli winni. Mają możliwość dostać? To biorą.


Zimol2980

2023-04-29, 16:16
j***ć Ukraińców z całych sił ruscy to psy ale nigdy nie słyszałem historii żeby kacapy nabijali dzieci na widły i wrzucali do ogniska lub śpiewając swoje patryjotyczne pieśni wycinali nienarodzone dzieci z łona matki i zaszywali spowrotem potłuczone szkło lub mordowali całą wieś obcinając wszystkim mi mieszkańcom ręce nogi ,głowy i wrzucali do studni

j***ć ruskich i ten sztuczny kraj ukraine jeśli ktoś myśli że banderowcy to nasi przyjaciele i trzeba im pomagać to jest debilem

Wojna za naszą granicą to wojna rosyjsko amerykańska rękami banderowców o gaz i inne metale
Ale co jaopowiadam przecież tego nie ma w tv więc zapewne jestem tropem lub foliarzem

OdbytBiskupa

2023-04-29, 17:34
Zimol2980 napisał/a:

Ale co jaopowiadam przecież tego nie ma w tv więc zapewne jestem tropem lub foliarzem


Nie, ty nie jesteś żadnym foliarzem. Ty jesteś zwyczajnym idiotą, co umysł ma tak otwarty, że każdy może ci do niego nasrać. Na pewno łykasz każdą brednię z internetu, wystarczy, że jest niepoprawna politycznie i pochodzi z "niezależnych" źródeł.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Lewoskrętna głowo, ekshumację koszernych szczątów, zablokowały same żydki za pośrednictwem swojej marionetki kaczora. Jaką tu niby widzisz analogię do mordowania Polaków przez swoich sąsiadów UPAdlińców?


Taką analogię, że na Wołyniu też nie było żadnej ekshumacji, więc na mordy jest tyle samo dowodów co na Jedwabne. Ale w jedno wierzysz, drugiemu zaprzeczasz. Dlaczego?

dżonyłojlker

2023-04-29, 17:51
OdbytBiskupa napisał/a:

Taką analogię, że na Wołyniu też nie było żadnej ekshumacji, więc na mordy jest tyle samo dowodów co na Jedwabne. Ale w jedno wierzysz, drugiemu zaprzeczasz. Dlaczego?



Dobra, to może prościej: żydki nie zgodziły się na ekshumację jako ofiary. Czy się obawiają znalezienia w czaszkach zabitych, niemiekich kul, czy czegoś innego co nie pozwoli dalej pchać wózka z "niedobrymi Polakami", tego nie wiem. Za to z Wołyniem sprawa wygląda tak, że na żadne ekshumacje czy nawet przeprosiny nie godzą się oprawcy [mordercy, ci którzy zabijali (żebyś dostrzegł tę subtelną różnicę)].

Zimol2980

2023-04-29, 18:54
[quote="OdbytBiskupa"]Nie, ty nie jesteś żadnym foliarzem. Ty jesteś zwyczajnym idiotą, co umysł ma tak otwarty, że każdy może ci do niego nasrać. Na pewno łykasz każdą brednię z internetu, wystarczy, że jest niepoprawna politycznie i pochodzi z "niezależnych" źródeł.
Urocze widzę że ty tylko wierzysz w to co ci tv powie tylko która .....bo kardza mówi co innego

Wiadomości się sprawdza na różnych stronach portalach i wtedy dopiero można zobaczyć trochę więcej niż propaganda pokazuje

Wierz dalej pożyteczny idioto

putto

2023-04-29, 21:49
Jaki on jest brzydka. Amen

mi...........pl

2023-04-29, 22:55
PapcioChmiel napisał/a:

To wszystko ch*j pa tera.



Takkk k***a podpiszcie takie umowy że wszystkimi krajami świata niech przyjeżdżają niedługo emeryci pracować z Afryki przez tydzień. I wracają za miej chętnie ich będę utrzymywał tam aby żyli sobie jak królowie.
Co za dziurawe mózgi trzeba mieć aby takie prawo tworzyć?

chujex

2023-04-30, 14:59
XD mnie rozbawila hhehe

opółnocyuciebie

2023-04-30, 18:20
Fajna laska, w moim typie i trochę ładniejsza od Jędrzejczyk

legionetrangere94

2023-04-30, 19:27
liana napisał/a:

Zutylizować takie coś jak najszybciej, dobrze że ogrzyca zgłoszona.



Ciebie też za tego awatara batalionu Azov. Tfuu

barniak

2023-05-01, 10:03
Przepraszam Was, może nie na temat... ale r*chałby ją... :mrgreen:

Sztruks

2023-05-02, 09:48
Ma kobieta racje! Tez mam dość tych ukraińskich Qurw