18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fucking Joke

Janusz~ • 2011-11-27, 00:08
Oto w jaki sposób James "Collossus" Thompson komentuje werdykt swojej walki z Pudzianem na KSW 17 w Łodzi. W sumie nie dziwię mu się.

modyf

2011-11-27, 01:51
Dzisiejszy wynik to juz jawne chamstwo i przegiecie.
Ale cos innego chcialem się dowiedziec - dlaczego pudzian po kazdej walce (od pierwszego razu w KSW) odbiera jakis puchar??? cztery razy wystapil, cztery puchary dostal... tak na zachete czy co?

xon123x

2011-11-27, 01:55
On jest niewyżyty i niezrównoważony psychicznie . . .

Dradax

2011-11-27, 01:58
Wstyd Mi jako Polakowi za to co dzis sie tam działo za te walki zle sedziowane... Poracha totalna..

Gabryiel

2011-11-27, 02:11
coś jak wrestling się robi. czuć nawet dramatyzm

evilmatt

2011-11-27, 02:26
Albo coś mu się chyba troszke popie**oliło albo ja inną walke oglądałem. Dżemojad kilka razy obalił Pudziana, ale nic nie potrafił z tym zrobić mimo większej masy, w ch*j większego doświadczenia i opanowania technik. Pudzian kilka razy ładnie go trafił, sprzedał również pare mocnych kopnięć, które na pewno zabolały i nawet spóbował gilotyny.
Angol nie dawał rady w stójce więc schodził do parteru gdzie nawet siedząc na Pudzianie dostawał po ryju. ;)

fejzez

2011-11-27, 02:30
te k***a całe KSW to jest jakiś żart wszystko pod publikę. Jedynym zawodnikiem który zasługuje na godziwe pieniądze to Mahmed Khalidow który przede wszystkim jest skromny, ma głowę i ogromne serce do walki

nie jak pudzian który się k***a turla 10min po ringu i zgarnia kilka set tysięcy za walkę, nawet tą przegraną.
broń boże znawcą nie jestem ale jak dla mnie thompson powinien wygrać i zamknąć mordę pudzianowi ;)

vass

2011-11-27, 02:46
Fakt walka generalnie była wyrównana z lekką przewagą Thomsona i został przekręcony, ale ten przekręt to pikuś do tego jakie przekręty robią Niemcy w boksie, jak walka jest w Niemczech.
Jak Niemiec nie pójdzie na deski, to wiadomo, że na punkty zawsze wygrywa.
Tak, to jest jak się walczy na obcym terenie, trzeba wygrać zdecydowanie, tak samo jak pretendent musi zdecydowanie pokonać mistrza, bo na punkty przy wyrównanej walce zwycięstwo dadzą mistrzowi.

Rodzyn

2011-11-27, 02:50
Jeśli śledziłbyś MMA od dłuższego czasu wiedziałbyś ,że na terenie gospodarza sędziowie i wpływ publiczności dają korzyści rodakom. Pudzian zasłużenie wygrał , zgarnął dużo ptk. za obalenia. Thompson nie potrafi przegrywać bądź to wyreżyserowana scenka przez KSW.

modyf napisał/a:

Dzisiejszy wynik to juz jawne chamstwo i przegiecie.
Ale cos innego chcialem się dowiedziec - dlaczego pudzian po kazdej walce (od pierwszego razu w KSW) odbiera jakis puchar??? cztery razy wystapil, cztery puchary dostal... tak na zachete czy co?



Ehhh gimbusie , w walkach "Main Event" dostaje się puchar za zwycięstwo i uczestnictwo (srebrny puchar!) wiec najpierw poczytaj jeśli twoja inteligencja nie pozwala na wyciągnięcie wniosków na bieżąco a nie wypisujesz niepotrzebne info.

Slevin

2011-11-27, 02:52


taaa, wiem, z kwejka...

Okacz

2011-11-27, 03:26
To, że Pudzianowski w ogóle dotrwał do końca i płuc nie wypluł to j***ny cud.

Thompson od początku go jechał by ten się zmęczył, wiedział, że Mariusz ma tylko dobre kopy, że słabo sobie radzi w parterze. Wszystko przewidziane, walka wygrana w szatni, tylko nie wziął pod uwagę sędziów.

Mariusz na te 10 minut miał 7 sekund przewagi.

kenizeg

2011-11-27, 05:21
tak samo jest z galami sauerlanda w niemczech, tam zawsze wygrywają niemcy - niby wszyscy pszymykają na to oko - ale wiedzą że tak jest, [tyle że to gale bokserskie] - Polacy ściągają to z zzagranicy szkoda, tylko że nie ściągają dobrych przykładów tylko te złe.

BurbonPL

2011-11-27, 08:14
Że niby Thompson był lepszy?
- 1 runda : pare raze zszedł ładnie do parteru, oklepał Pudziana młoteczkami które by przyjął mój roczny brat
- 2 runda : Pudzian obronił się ze 3 razy przed zejsciem w nogi; 2 razy prawie założył gilotyne: sporo prostych rzucił w Thompsonika; i w 4 minucie - pseudo judo thomspona za ktore powinien dostac w ryj od trenera i bezsilne ale JEDNAK p*zdy na jego łeb ze strony Pudziana. Szczerze to mógłby być remis, ale Pudzian delikatnie przeważył, bardziej poobijana morda Thomspona o tym świadczy. I nie mówić o tym, że WALCZYŁ całe 10 minut!Brawo dla niego. I wuld kam to him!

konował

2011-11-27, 09:46
co się dziwić jak sędziwie byli z Polski ?? Całe te KSW to k***a żart.

mattheo

2011-11-27, 10:09
Obydwaj panowie wystrzelali sie, pod koniec to jeden obalal sie na drugiego jak dla mnie totalne kino, sedziowie dali troche dupy bo powinna byc dogrywka i wtedy byloby wszystko jasne. Nie dziwie sie Thompsonowi ze sie wk***il.

solteck

2011-11-27, 10:14
@vass
Wcale tak nie jest. Jak się obejrzy jakąkolwiek galę z Kliczką w Niemczech, to na początku turnieju zawsze kilkoro Niemców dostaje wpie**ol. Nawet komentatorzy się śmieją, że Kliczko specjalnie takich przeciwników im dobiera...