18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuzi protestują

pi...........ja • 2013-08-27, 19:12
Zdjęcie tytułowe wiadomości wzięte nieważne skąd, jeden z głównych portali informacyjnych. Uznałem za stosowne wrzucić tutaj, bo powaliło mnie zestawienie tego zdjęcia z tytułem newsa: "Francja protestuje przeciw użyciu gazu w Syrii" :lol: Perfekcja. Zachustowane baby, szlaczek na transparencie...nie trzeba nawet dopisywać, że to dzisiejsza Francja :samoboj:

ostatni

2013-08-27, 19:25
Kolejne wspaniałe osiągnięcie lewactwa-Francja, najstarsza córa Kościała, jeden z potężniejszych krajów świata, ojczyzna wspaniałej kultury europejskiej, filozofii, malarstwa, sztuki i literatury została zamieniona w ciapaty pie**olnik gdzie zwierzęta biją białych i palą ich samochody wprowadzając prawa syfu, z którego uciekli.


żadnemu pie**olonemu lewakowi czy ciapatemu nie przejdzie przez myśl, że w Europie żyje się tak dobrze dzięki mentalności i kulturze rodowitych Europejczyków. Ich zdaniem bieda w islamskich i czarnych pie**olnikach to wina rasizmu białych, których trzeba tępić, mimo, że w Europie istniała cywilizacja zanim dowiedzieliśmy się o istnieniu Afryki czy islamu, gdzie ludzie napie**alali się dzidami nim zastąpili je kałaszami wynalezionymi przez białych. Zgadnijcie jak będzie wyglądała Europa za 20 lat gdy cywilizowanych inteligentnych Europejczyków i ich kulturę zastąpi się ciapatymi debilami i Koranem, a uniwersytety i kościoły przerobi się na meczety...



papaj

2013-08-27, 19:27
co jak co, ale tej na pierwszym planie zasadziłbym rakietę :amused:

Peter-Norivotset

2013-08-27, 19:29
i bardzo dobrze niech giną sk***esyny ciapate, nie wazne czy mlodzi- wyrosna i tak sk***ysyny na ekstremistów chodzących z pasem szachida.
Pewnie zaraz jakas c**a oburzy sie i powie"ale to male dzieci i pewnie ci normalni muzulmanie..."ch*ja prawda, dzieci jak pisalem wyzej, a jezeli ktos normalny ucierpial to trudno
zreszta ch*j mnie to obchodzi

Imper3838

2013-08-27, 20:20
No i mają żabojady multi kulti


A co do Syrii, to zostawić ją w spokoju. To jest ich wojna domowa i sami muszą sobie z nią poradzić. Ale widać ktoś chce na niej zarobić. Czuję że jeszcze trochę i my polecimy tam z misją.

mare30ks

2013-08-27, 20:20
a gdzie ci francuzi? ja tam widze same sniade ryje do zagazowania

voidinfinity

2013-08-27, 21:03
Przecież to nie francja tylko nowa republika dirka-dirka stanu :-P


Ronoaro

2013-08-27, 21:48
Al Asad od paru miesięcy prosi o wizytację ONZ i przypadkiem na parę dni przez nią zostaje użyty broń chemiczna. k***a przypadek, co nie? Całe szczęście te wsioki(rebelianci) nie przewidziały, że ktoś może zrobić zdjęcia broni chemicznej znajdującej się w ich tunelach. Jeśli w Syrii nie będzie wojskowej dyktatury to będzie taka samia ch*jnia jak jest teraz w Libii, czyli cofnięcie cywilizacyjnie o jakieś 30-40 lat + kolejny przyczółek dla terrorystów.

ostatni

2013-08-27, 22:23
komentarz na wp.pl:





Jedrass

2013-08-27, 23:45
Bomba zegarowa tyka i niedługo jebinie w kraju żabojadów .sami se zgotowali taki los

omgłomatkobosko

2013-08-28, 08:44
Jeżeli im tak szkoda swojego kraju i ludzi tam ginących to co oni robią we Francji? Może tak ruszyliby dupy spowrotem i ocalili swoich? Pozowanie do zdjęcia to jedyne co potrafią? Przecież zadymy, podpalanie, mordowanie i nne kurestwa mają we krwi, więc do roboty!

encore1337

2013-08-28, 10:30
Al Asad byl w call of duty, jak go zabija to bedzie III wojna swiatowa, powiadam wam

Sengrod

2013-08-28, 10:31
to musi być jakaś wielka zmowa by wyplenić białą rase bo nie czaje jak można na swoim podwórku dawać sie cwe*ić!

hanteran

2013-08-28, 10:32
@ostatni Ten komentarz rozj***ł mi mózg bardziej, niż bomba islamskiego terrorystę samobójcę =D

SpirytusSalicylowy

2013-08-28, 10:57
k***a, ale te j***ne brudasy są tępe :homer: To tak jakbym ja się komuś wpie**olił na chatę i kazałbym mu wypie**alać! :hitler: