18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuzi protestują

pi...........ja • 2013-08-27, 19:12
Zdjęcie tytułowe wiadomości wzięte nieważne skąd, jeden z głównych portali informacyjnych. Uznałem za stosowne wrzucić tutaj, bo powaliło mnie zestawienie tego zdjęcia z tytułem newsa: "Francja protestuje przeciw użyciu gazu w Syrii" :lol: Perfekcja. Zachustowane baby, szlaczek na transparencie...nie trzeba nawet dopisywać, że to dzisiejsza Francja :samoboj:

sono

2013-08-28, 11:03
@ostatni

Tutaj źródełko z Financial Times:



A tutaj jak to mniej więcej wygląda:



Najbardziej mnie bawią relacje USA - Al Qaeda - Assad - Rebelianci.

gupi_nik

2013-08-28, 11:12
nawet fajna swinia ta po lewej co trzyma 1700 6000

grzess777a

2013-08-28, 11:15
Nacjonaliści, wszędzie nacjonaliści. Buractwo stało się modne, czas emigrować.

WalniętyKnur

2013-08-28, 11:35
francja - nigdy k***y nie lubiłem, dobrze jej także się zeszmaciła. otoczyć to p*zdziectwo płotem z drutu kolczastego pod napięciem i zamknąć przestrzeń powietrzną.

---
tak, że*

Nizaryta1

2013-08-28, 11:46
Zamiast pie**olić w internecie dobrze by było po prostu zmienić rząd w Polsce, jak nie po dobroci to siłą, umocnić kraj gospodarczo i militarnie, uwłasnowolnić i budować cywilizację Europejską w jednym kraju jak nie da się w innych. Nie jestem rasistą ale z ciapatymi trzeba coś zrobić bo nam srają do mordy a my im jeszcze dziękujemy, trzeba podjąć radykalne działania, znam granicę swoich możliwości, wiem że sam nie dam rady ale jeśli inni będą umieli wziąć coś z tym zrobić to wówczas świat stanie na nogi, proces musi tylko ktoś rozpocząć, a później to już tylko kwestia czasu. Trzeba działać zamiast walić konia przed komputerem i się wymądrzać, nie mówię że ja coś robię ale się po prostu boję bo jestem sam i znam swoje nikłe możliwości, w pojedynkę jesteśmy słabi ale razem jesteśmy silni tak jak jedną strzałę łatwo złamać ale cały kołczan nawet największy mocarz będzie miał trudności aby go złamać. Kiedyś zdobywaliśmy kontynenty, kiedyś nawet my Polacy pobiliśmy pod Wiedniem Otomanów (Turków) ale dzisiaj przez nas samych, nie przez rząd bo każdy kraj, jak mawiał Pinochet ma taki rząd na jaki zasługuje to znaczy jeśli my będziemy pozwalać sobie w kaszę dmuchać i pozwalać aby takie sk***ysyny nami rządzili to jest tylko nasza wina, jeśli będziemy czekać aż nam dadzą kasę zamiast iść do pracy i zarobić albo iść do szkoły, nauczyć się zawodu i założyć firmę jedno osobową jeśli nas nie stać na pracowników i napędzać gospodarkę to jest nasza wina, oczywiście najpierw trzeba zmienić rząd i prawo podatkowe ale nikomu się nie chce dupy ruszyć chociaż macie Facebooka i możecie się zmówić przeciw rządowi, zamiast narzekać na rząd w internecie, srać przed ciapatymi to zrobić z tym burdelem porządek bo tak być nie będzie. Dziękuję za uwagę, to wasza sprawa czy będzie dobrze czy nie każdy jest kowalem swojego losu i wasza w tym rzecz aby muzułmanin was nie wydymał a komornik nie odebrał wam majątku z powodu waszej tylko głupoty, ja też nie jestem lepszy ale razem stanowimy naród i musimy coś z tym zrobić jak nie po dobroci to siłą, to od nas zależy czy będziemy żyli jak ludzie czy jak niewolnicy, nikt za nas myśleć ani pracować nie będzie, nikt za nas walczyć o wolność i własność oraz ojczyznę też nie będzie a zły rząd się obala. Dziękuję jeszcze raz.

sinjids

2013-08-28, 12:11
ostatni napisał/a:


Ich zdaniem bieda w islamskich i czarnych pie**olnikach to wina rasizmu białych, których trzeba tępić, mimo, że w Europie istniała cywilizacja zanim dowiedzieliśmy się o istnieniu Afryki czy islamu, gdzie ludzie napie**alali się dzidami nim zastąpili je kałaszami wynalezionymi przez białych.



Czarne pie**olniki - racja.

Ale islamska kultura była W ch*j bardziej rozwinięta w czasach średniowiecznych i wcześniejszych od kultury europejskiej, która została stłamszona przez politykę KK. Wtedy muzułmanie byli elitą od której my, europejczycy się uczyliśmy, a pojęcie świętej wojny jeszcze nie istniało. To że islam wygląda jak wygląda teraz to głównie efekt wypraw wojennych człowieka białego, który rozj***ł im system polityczny. Jak zabrakło centralnej władzy to zaczęli się napie**alać, dlatego tam jest teraz syf.


Ogólnie to zanim zaczniesz się spuszczać na swoje aryjskie korzenie mając murzyna w awatarze to najpierw się czegoś o nich naucz, bo pie**olisz jak 50 cent z cygarem w szparze między zębami.

PanMarian

2013-08-28, 12:51
sinjids napisał/a:

To że islam wygląda jak wygląda teraz to głównie efekt wypraw wojennych człowieka białego, który rozj***ł im system polityczny. Jak zabrakło centralnej władzy to zaczęli się napie**alać, dlatego tam jest teraz syf.

Wiec to nasza wina, ze ich podblilismy? Powiedz lwowi, ze to jego wina, ze sarna umarla.
Taka jest natura - zycia - swiata - polityki.

Co do zdjecia, to powiem ze ta po lewej calkiem r*chable, i co dziwne wsrod ciapakow, nie owlosiona nadmiernie : O
I tak, to ich wojna, wiec niech sami zapie**alaja na front, zamiast prosic swiat o pomoc, Polacy prosili i ch*ja z tego wyszlo dopoki pierwsza wojna nie zrodzila okazji.

Co do Assada, nie dziwi was jakos, ze pol roku czy rok temu, USA ostrzegala syrie, ze uzycie broni chemicznej moze sie skonczyc interwencja nato, i nagle assad niby uzywa gazu? Musialby miec chyba sklonnosci masochistyczne, to mi smierdzi taka sama akcja jak z niemiecka radiostacja przed druga wojna.
Jest to dzialanie szpiegowskie, i to pech chcial, ze wyjatkowo zle zaplanowane, i zbyt oczywiste, ale chodzi tylko o to, zeby miec pretekst by przekonac masy, bo inne kraje juz sa za, i jak widac z komentarzy, te przekonanie udalo sie w duzej mierze, wiec kompletny sukces zostal osiagniety. Ale to dobrze dla swiata, nie nie chodzi mi o smierc ciapakow, po prostu, kazde dziecko w ameryce wie, ze to zawsze demokraci rozpoczynali wojny, a republikanie potem sciagali zolnierzy do domu, nastroje antywojenne w USA juz teraz sa bardzo silne, a jak usa i tu sie wjebie, to zwyciestwo republikanow w nastepnych wyborach jest niemal pewne, no chyba ze minipropaganda socjalistyczna zaczyna juz dzialac.

Pozdrawiam

zielak300

2013-08-28, 12:52
Adolf się w Argentynie na cmentarzu przewraca z tego co się odpie**ala w Jurop.

solteck

2013-08-28, 12:56
gdzie tu jest jakiś Francuz?

seeed71

2013-08-28, 13:01
Ta arabka po lewej stronie na pierwszym planie ma niebieskie oczy, czy mi się wydaje? Z tego co wiem, to arabowie mają z regóły ciemno brązowe oczy.

ps. nawet ładna, co nie zmienia faktu że trzeba ich tępić
ps2. mój pierwszy post, nie dymać mnie

PanMarian

2013-08-28, 13:03
Cytat:

Ta arabka po lewej stronie na pierwszym planie ma niebieskie oczy,

Pewnie wlasnie dla tego r*chable, ze matka europejka, czyli zwykly mieszaniec z niej.
Cytat:

ps. nawet ładna, co nie zmienia faktu że trzeba ich tępić
ps2. mój pierwszy post, nie dymać mnie

Pocisnales ciapatych, wiec chyba nie masz o co sie martwic : P

pi...........ta

2013-08-28, 13:09
[quote="seeed71"]Ta arabka po lewej stronie na pierwszym planie ma niebieskie oczy, czy mi się wydaje? Z tego co wiem, to arabowie mają z regóły ciemno brązowe oczy.

Trzeba pamiętać, że są też biali co przechodzą na isram.

Gordon

2013-08-28, 13:30
@up
A do jakiej wojny wypowiedzianej przez USA się odnosisz? Bo jeśli do koreańskiej - prezydentem był demokrata (Truman), zakończenie republikanin (Eisenhower) - to była to wojna z armią komunistyczną wypowiedziana przez ONZ za najechanie innego kraju. A może Wietnam - prezydentem był Johnson (demokrata), a zakończenie Nixon (republikanin). Ale cóż to? Znowu to była wojna przeciw armii komunistycznej, która wkroczyła do innego państwa.

Komunizm upadł. Która frakcja teraz wypowiada wojny? Niestety tylko i wyłącznie republikanie - czyli cała rodzinka Bushów i seria wojen o ropę. Swoją droga sami powiązani mocno z przemysłem naftowym.

Chyba skończyłeś lekcje historii na latach 70. Dla przypomnienia - przyczyną większości problemów na Bliskim Wschodzie są właśnie USA. Za rządów Reagana (republikanin) wspierali ciapatych, aby walczyli z ZSRR (wojna w Afganistanie i Al Kaida). USA wspomagali obalenie niemuzułmańskiego rządu w Iranie i rewolucję Chomeiniego (Ford - republikanin), a potem sprzedawali im broń czyli późniejsza afera Iran-Contras (Reagan-republikanin). O innych akcjach "wspierających" również w Amerykach można by napisać osobny artykuł, a nie komentarz.

PanMarian

2013-08-28, 14:13
Gordon, Do jakiej wypowiedzi ty sie odnosisz? Bo piszesz "@up" a nad toba jest post o przechodzeniu na islam, ty natomiast mowisz o wojnach usa, ktore jak juz ja mowilem, byly konczone przez republikanow.

Co do wypowiadaniu wojen przez bushow, moze zabrzmi to nieco dziwnie, ale dopiero teraz doczytalem, ze teoretycznie byli oni z partii republikanskiej : O, nie zmienia to duzo na tle caloksztaltu jednak nieco mnie to dziwi, ich polityka, a przynajmniej mlodszego, stuprocentowo zgadzala sie z haslami gloszonymi przez demokratow, przynajmniej w moim odczuciu, musialbym nieco doczytac, bo w tamtym czasie usa obchodzilo mnie tyle co snieg na dworcu, i trafialy do mnie jedynie urywki informacji. Chodzi mi wylacznie o polityke zagraniczna. I tak wg. mnie najlepiej USA by wyszlo jakby Rona Paula wybrali, ktory postulowal zreszta miedzy innymi, o przywrocenie zasady "handel z kazdym, sojusz z nikim", dla Polski mialoby to takze dosyc duze znaczenie, po pierwsze, wycofanie sie polityczne usa z regionu, oznaczaloby, ze aby przeciwwazyc rosjanow, musielibysmy umocnic nasze wieziu z UE, czego jestem osobiscie przeciwnikiem, bo niemcy traktuja nas jako strefe buforowa miedzy rosja, a gdyby wedle moich postulatow, zrezygnowac z UE, musielibysmy, postarac sie o zawiazanie czegos w stylu paktu srodkowoeuropejskiego, lub czegos w tym stylu, i starac sie wciagnac w to caly nasz region, wlacznie z czechami, slowacja, i wszystkimi wschodnimi sasiadami, a moze i skandynawia, ktora mialaby duze znaczenie medialne, mam na mysli to, ze nie sa tak kulturowo dyskryminowani w europie jak slowianie, i atak na nich spotkalby sie z wiekszym protestem niz np. na Polske. Z drugiej strony, oznaczaloby to takze brak pomocy dla Izraela, wiec zydzi starajacy sie o "zwrot" cudzych majatkow w Polsce, straciliby najwazniejszego sojusznika, i mogliby znacznie mniej ugrac, no i nie byloby im tak latwo przystrajac Polakow we wdzianko mordercow.
I pamietaj, ze za dzialaniami busha, bardzo mozliwe ze staly koncerny usa, bo to one finansuja w duzej czesci obie partie, wiec partia pewnie naciskala na zwiekszenie podazy ropy, taka to wada zbyt rozbudowanej demokracji.

Pozdrawiam