18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francja wysiedla romów, my przyjmujemy Muzułmanów...

Meffiu • 2010-08-22, 00:20
Muzułmanie chcą kolejnego meczetu w stolicy. - Ten, który powstaje przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, nie jest budoawny przez gminę wyznaniową - twierdzą. Władze miasta są zaskoczone tymi żądaniami - podaje IAR.



Czy Wy też uważacie, że to jest lekka przesada?
Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie.

Dać im palec, a upie**olą rękę. Nie jestem antysemitą, rasistą i tak dalej. Ale to już jest k***a mać przesada,
wszyscy wszystko chcą - te pok***ieńce spod pałacu chcą milionów krzyży w Polsce. Muzułmańce kolejny meczet, mimo, że jeden nie jest wybudowany.

Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe.
Ten kraj jest poj***ny...

Może kebaby byłyby tańsze.
Cholera, szkoda, że to nie Turcy.


Zamieńmy Częstochowę na meczet!

Ingles

2010-08-22, 00:59
k***a jaki ciemniak. Tak, tak to do Ciebie Meffiu.

"Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie."

To już jak Polak to na pewno katolik, a jak muzułmanin to na pewno obcokrajowiec :homer:
Kwestia tego jaką religię wyznajesz jest całkowicie niezależna od tego skąd pochodzisz. No chyba, że jesteś słabeuszem, któremu otoczenie i katecheci w szkołach mówią w co masz wierzyć.

"Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe."

k***a stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie.

"Ten kraj jest poj***ny..."

Ten kraj jest piękny, tylko ludzie jak Ty są zj***ni.

Meffiu

2010-08-22, 01:35
galo11 napisał/a:

k***a jaki ciemniak. Tak, tak to do Ciebie Meffiu.

"Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie."

To już jak Polak to na pewno katolik, a jak muzułmanin to na pewno obcokrajowiec :homer:
Kwestia tego jaką religię wyznajesz jest całkowicie niezależna od tego skąd pochodzisz. No chyba, że jesteś słabeuszem, któremu otoczenie i katecheci w szkołach mówią w co masz wierzyć.

"Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe."

k***a stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie.

"Ten kraj jest poj***ny..."

Ten kraj jest piękny, tylko ludzie jak Ty są zj***ni.



Przyznaję, w tym co napisałeś prawda jest. Lecz sam spójrz - o tym gdzie postawić odpowiedni meczet/bazylikę decydują ludzie. Mentalność ludzka jest taka, że jeśli człowiek jest wierzący, to nawet będzie chodził te 10 kilometrów dalej do kościoła/meczetu - zrobi to z własnej wiary. Spójrz na Polskę, tutaj mamy co 500 metrów kościół, żyjemy w kraju katoli - trzeba przyznać. Dziwnym trafem "polscy Muzułmanie" - brzydkie określenie nie potrzebują - wróć, błędne określenie. Nie widzą potrzeby stawiania tylu meczetów. Rozgłosu potrzebują mniejszości, by poczuć się wolnymi. Tutaj liczy się wiara, a nie pieprzony budynek wystawiony na cześć Boga, czy proroka.
Powiedz mi dlaczego wyznawcy innych religii załatwiają wszystkie sprawy religijne "po cichu". To jest po prostu pieprzona nagonka mediów, w tym katolickim kraju.

"k***a stereotypowe, prowincjonalne myślenie. W dupie byłeś i gówno widziałeś, a jedyni muzułmani jakich znasz to ci z telewizji, z tandetnych newsów o terroryźmie."

Jeżeli nie rozumiesz aluzji literackiej to nie wiem dlaczego udzielasz się na forum hejtując. Oczywiście - nie zabraniam im budować świątyń i tym podobnych, ale na cholerę robią taki rozgłos. Gdyby to chodziło o jakieś nękanie Muzułmanów w świątyni - rozumiem. Ale już żądają drugiej świątyni jak nawet tej pierwszej nie zobaczyli!

Chodzi mi o to głównie, że wymagają zbyt wiele.
Popieram - kraj jest piękny. Przykładowo widoki w Karpatach.
Ludzie mieszkający w tym kraju są poj***ni - potrafię zachować dystans. Na swój sposób również jestem "zj***ny".

Pozdrawiam. :->

kosmal88

2010-08-22, 02:09
Też jestem ''zj***ny'' jakos nie przepadam za kiebabami i innym ciaciarajstwem wliczając to zjebów co mi Krakowsie blokują
Gdyby ktos chcial kościół w kebabowie zbudowac to mielibyśmy go na hardzie.
Na kiego wała nam kolejne poj***ne pseudoświątynie?! Nie lepiej odjebac parę zybli biednym dzieciom?

Na pohybel tym instytucjom co się nazywają Domami Bożymi (jaki to Bóg by nie był)!!!

to już wolę kolejny nocny na mojej dzielnicy - tu świadomie(lub nie :) ) płacisz podatek.

Ten Kraj jest Piękny!!!

Ratilt

2010-08-22, 10:16
Meffiu napisał/a:

Oczywiście - nie zabraniam im budować świątyń i tym podobnych, ale na cholerę robią taki rozgłos.



Jakoś nie widziałem żadnego muzułmanina co by biegał po ulicach mojego miasta i krzyczał że chce meczetu. Więc widzisz, rozgłos to im robisz m.in. Ty, ale na pewno cała dziennikarska hołota, która z byle gównianej informacji potrafi zrobić problem skali przynajmniej państwowej.

gibdzioch

2010-08-22, 10:36
@up
Bo to sa k***a zmyslne bestie...to jest tak jak ktos juz nadmienil wyżej. Jak katolik by chcial postawic kosciół w panstwie islamskim to by z glowa w dupie wrocil, a w Europie to wielki płacz jak im meczetu nie postawia. Jebac poklony na dywaniku to moga se w domu...

Ratilt

2010-08-22, 10:59
Chylę przed nimi czoło że są tacy sprytni, że dali radę wszystkich oszukać. A nie, zaraz! Ciebie przecież nie oszukali! Boś Ty nie taki głupi, ba, Ty pewnie najmądrzejszym i najbystrzejszym człowiekiem na ziemi jesteś, na Ciebie nie działają ich tanie sztuczki!


3ch rzeczy nie znoszę najbardziej: folkloru, każdego kolejnego dnia i pie**olenia że wszystko to mistyfikacja, podstęp, kryją się za tym masoni, komuniści, araby, żydzi, strefa 51, pedały i ch*j wie co jeszcze...

Silent Dread Man

2010-08-22, 12:48
W tym kraju jest więcej kościołów niż szalet by się można wysrać, i chcesz mi wmówić autorze ,że jeden meczet zrobi mi różnice? Dla mnie to jedno czy to katolik, muzułmanin, żydzi czy scjentolodzy. 90% religii wrzucam do jednego wora, wszyscy pierzycie 3 po 3 o miłości, tolerancji a nie potraficie żyć obok siebie. Jeśli ten meczet ma kogoś wku**** w tym kraju to ja jestem za.

Ozi666

2010-08-22, 12:53
Mnie się np nie widzi z moich podatków finansować modlitewni dla obcokrajowców, uważam że dostatecznie poświęcamy się wpuszczając ich tu, przecież nie mamy obowiązku. Nasi młuzumanie siedzą na dupach i robią swoje i z nikim nie mają problemu. Jeden meczet w stolicy to i tak za dużo ale jak już ma być trudo podejrzewam że jesli z naszych podatków wybudują ich więcej to podejrzewam że kwiat naszej łysawej młodzieży skutecznie umili im życie

Basika063

2010-08-22, 13:18
W Polsce są kościoły rzymsko-katolickie, synagogi, cerkwie i wiele innych. Jest mi obojętne, ilu wyznawców jakich religii jest moimi sąsiadami, tylko jakimi są ludźmi. Nienawiść, niedouczenie i tępa dewocja katolików w Polsce jest wyznacznikiem, jacy ludzie tutaj mieszkają i co sobą reprezentują. Kościołów w naszym kraju mamy od zajeb*nia i ciut, ciut, więc, powinno się znaleźć miejsce kultu wyznawców innych religii, co gwarantuje konstytucja.

chuppster

2010-08-22, 19:45
Nasza ekipa, w tym ja, przeżyła aż trzykrotną próbę zjedzenia przez hipopotama – opowiada Faktowi Wojciechowska. – Miałam sytuację, kiedy zęby hipopotama znalazły się na wysokości mojej twarzy. Na szczęście w odpowiednim momencie zdążyłam się cofnąć. Zupełnie nie było mi do śmiechu – wspomina Martyna, która jednak na szczęście z afrykańskiej przygody... wyszła z twarzą.

wssp

2010-08-23, 14:30
Ciekawe gdzie byś im znalazł te dziewice.

mackie

2010-08-23, 17:25
wpie**alajcie dalej kebaby. smacznego!

LadyBergamoth

2010-08-23, 17:52
Na moim osiedlu, gdy było jeszcze nowe, kościół już stawiali choć nie było chodników - mimo ze kilka minut drogi dalej jest kolejny. Jeśli to wk***i ojca dyrektora i jemu podobnych to niech stawiają se meczet. Byle gówno nie dzwoniło co rano na całą okolicę, jak wszystkie okoliczne kościoły, wychodzące z założenia, że mogą rozprzestrzeniać łoskot im dalej tym lepiej, a kto chce o 6-tej spać to jego problem.