18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja wysiedla romów, my przyjmujemy Muzułmanów...

Meffiu • 2010-08-22, 00:20
Muzułmanie chcą kolejnego meczetu w stolicy. - Ten, który powstaje przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, nie jest budoawny przez gminę wyznaniową - twierdzą. Władze miasta są zaskoczone tymi żądaniami - podaje IAR.



Czy Wy też uważacie, że to jest lekka przesada?
Mają swój kraj - rozumiem, religia ich jednoczy.
Ale niech decydują o budowie kolejnych świątyń u siebie.

Dać im palec, a upie**olą rękę. Nie jestem antysemitą, rasistą i tak dalej. Ale to już jest k***a mać przesada,
wszyscy wszystko chcą - te pok***ieńce spod pałacu chcą milionów krzyży w Polsce. Muzułmańce kolejny meczet, mimo, że jeden nie jest wybudowany.

Może od razu damy im wszystkim po 40 naszych dziewic i ładunki wybuchowe.
Ten kraj jest poj***ny...

Może kebaby byłyby tańsze.
Cholera, szkoda, że to nie Turcy.


Zamieńmy Częstochowę na meczet!

prozal

2010-08-23, 18:33
w mojej mieścinie gdzie człowiek nie splunie tam trafi w kościół, nastawiali tego no, ale cóż niech już mają. Co do meczetów i minaretów (to chyba z tego gościu drze morde) to wolę słuchać dzwonów niż nawoływania na modlitwę. Fakt faktem budowa jakiejkolwiek świątyni, oprócz muzułmańskiej, na Bliskim Wschodzie graniczy z cudem, jeśli nie z dekapitacją budujących. Przez stulecia muzułmanie starali się podbić Europę i dzięki zmianie metody (rozmnażanie się) powoli im się to udaje (Francja, Anglia, Niemcy), zobaczymy kto będzie następny

JDRK

2010-08-23, 18:49
Meffiu napisał/a:

Zamieńmy Częstochowę na meczet!



NIE!!My już mamy pielgrzymki Katolików!

cloud1one

2010-08-23, 19:08
ej komuś się chciało pisać i czytać te wszystkie w ch*j za długie komentarze?

dioen

2010-08-23, 19:52
Nie będę się rozpisywał, po prostu oglądnijcie sami.



Z tą plagą trzeba zacząć walczyć dokładnie jak z komarami w Polsce...

Bazalt

2010-08-23, 19:58
Jakos z tego calego tekstu i tak zmienilbym czestochowe na meczet...krzyzojebie ;)

LadyBergamoth

2010-08-23, 20:06
It's high time to learn new languages ;)

Janusz~

2010-08-23, 20:13
@ galo11 - wypie**alaj ze swoimi liberalnymi poglÄ…dami.
Każdy demograf i politolog powie Ci, że jeśli będziemy powielać opinie takich jak Ty, to w ciągu kilkudziesięciu lat 2/3 ludzi na ziemi będzie wyznawcami islamu. W dupie mam to, co napiszecie po moim komentarzu, ale mimo moich liberalnych poglądów, w kwestii ekspansji islamu i rozszerzenia się tej religii, mówię głośno i stanowczo:

NI ch*jA.

Shadow

2010-08-23, 20:20
Jak dla mnie wiara jest wolnym wyborem każdego człowieka. Jeśli ktoś tego potrzebuje może sobie powiesić swój własny, capiący, 20 letni kapeć i modlić się do niego nazywając go mzimu, puki nie przyjdzie do mnie i nie każe mi się też do ww. kapcia modlić.
Muzułmanin, Katolik, Żyd, czy inny, co za różnica i tak wszyscy skończymy jednakowo. A JEŚLI coś jest po śmierci, to nie ważne czy nazywaliśmy go Jahwe, Allah, Budda jeśli nie mamy się czego wstydzić.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie robią na wierze kupę kasy. Czy księża katoliccy pozwolą sobie odebrać monopol na wiarę w Tym kraju?

Ingles

2010-08-23, 20:24
@tytanowy_janusz
A ja mam po prostu w dupie w co kto wierzy, bardziej mnie interesuje jakim jest człowiekiem. A jeśli chodzi o ekspansję islamu to dziś jest to najpopularniejsza religia na świecie... I za krótki jesteś, żeby powstrzymać ekspansje czegokolwiek, więc twierdzenie przez Ciebie, że mówisz głośno i stanowczo NI ch*jA jest najnormalniej w świecie żałosnym szczekaniem pieska, który nie może ugryźć.
Każdy ma prawo wierzyć w co chce i każdy ma prawo budować co chce na własnym terenie, dodatkowo Polska konstytucja gwarantuje prawo budowy obiektów sakralnych każdej religii, jeśli wydaje się setki milionów złotych na Krk każdego roku, to wg mnie powinno się wydawać również odpowiednio niższe (wg ilości wyznawców) sumy na inne religie. A najlepiej nie dawać na żadną.

vilcz3k

2010-08-23, 21:29
Gowno prawda, won do swojego kraju wiesniaki, banda religijnych zasrancow , jeszcze brakuje tego zeby zaczeli lazic po domach i prosic o przyjecie "lepszej" religii, banda zakichanych niedoczyszczonych brudow!

JakuÅ›

2010-08-24, 00:54
"Każdy ma prawo wierzyć w to co chce" Gówno prawda 98% ludzi na świecie wyznaje to co im wpojono w dzieciństwie 1% przestaje wierzyć 1% przerzuca się na inną religie. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że w UK jest tak niski wskaźnik urodzeń jak tam 16 latki zachodzą w ciąże żeby nie pracować i dostać mieszkanie od rządu :shock:

wielki_koziol

2010-08-24, 01:33
galo11 napisał/a:

Każdy ma prawo wierzyć w co chce i każdy ma prawo budować co chce na własnym terenie, dodatkowo Polska konstytucja gwarantuje prawo budowy obiektów sakralnych każdej religii


Na własnym terenie to myślę jest "słowo klucz" w tej dyskusji.
A co do argumentu z konstytucją to uważam, że jest trefny bo sama konstytucja jest trefna o czym wszyscy zdążyliśmy albo zdążymy się przekonać.

Osobiście znam osoby, które w trakcie wojny jak i po jej zakończeniu straciły często wielkie majątki i nie są w stanie ich odzyskać. I nic dziwnego, gdybyśmy chcieli pooddawać właścicielom co było ich to musielibyśmy oddać np Niemcom dużą część Śląska a kościołowi Nowej Huty w Krakowie. Nie dajmy się zwariować.

Na koniec dodam tylko, że wspomaganie budowania jakichkolwiek ośrodków wyznaniowych i wspieranie kościołów i instytucji powiązanych skutkuje zawsze (bo jeszcze nie słyszałem żeby gdzieś na świecie stało się inaczej) zidioceniem społeczeństwa, ingerowaniem przywódców religijnych w politykę a w skrajnych przypadkach państwem wyznaniowym (np Iran).

W Polce na codzień widzimy skutki polityki promowania religii przez państwo. Świątynia opatrzności bożej, radio maryja, religia w szkołach, dotacje, korzystne warunki korzystania ze służby zdrowia czy w końcu sprawa z krzyżem przed pałacem.
Oddawać ponad 1% swojego podatku + pewną część składek na ubezpieczenie zdrowotne i zus + pieniądze ze skarbu państwa na kościoły, kapłanów i ich mercedesy (nie przesadzam bo jednak większość księży nie pracuje i nie płaci podatków) a potem bić się o konstytucje i ustawy, które to nakazują uważam za co najmniej akt autoagresji a już na pewno przejaw naiwności i zmanipulowania ;-)

BÃ...........³g

2010-08-24, 08:03
Wbrew pozorom religia katolicka jest mniej inwazyjna, więc ja osobiście wole nasze owieczki.

JakuÅ›

2010-08-24, 10:36
Bóg napisał/a:

Wbrew pozorom religia katolicka jest mniej inwazyjna, więc ja osobiście wole nasze owieczki.

Bo inwazyjność się wyczerpała patrz Ameryka Północna i Południowa.

LTMek

2010-08-24, 22:49
Szkoda,że 40 dziewic jeszcze nie chcą ;x