18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotoradary

ypsilanti • 2013-01-17, 14:28
Tak, tak wiem, że to TVN. Warto jednak obejrzeć, bo materiał pokazuje jak łatwo politycy zmieniają zdanie w zależności od swojej sytuacji. I dalej ktoś wierzy, że jedni różnią się czymś od drugich?! Cytując klasyka "Ciemny lud to kupi".


majer

2013-01-17, 14:34
jak wieje wiaterek tak się dupke ustawia by butów nie obsrać, ale srać nie przestaną. jesli się dowiem ze mam raka zabiorę dwóch ze sobą, bo wychodzenie na ulice nic nie daje.

Brutal90

2013-01-17, 14:45
k***a to trzeba jeździć przepisowo jak wiesz, że zaraz radar.. to wtedy Ci mogą ,, skoczyc ''. A nie pierdzicie, że źle.. najwięcej fotoradarów w Europie, ale do ch*ja najwięcej zgonów to kto ma ? No my. Nie chcesz dać zarobić rządowi to miń fotoradar z dopuszczalną prędkością, to takie trudne k***a ?

lemon1988

2013-01-17, 15:04
TVN taki reportaz? dziwne czyzby ryży przykrecil im kurek?

Kubaeinstein

2013-01-17, 15:16
Niby wg reportażu fotorady takie ble i w ogole, ale TVN i tak zmontował tak jak na niego przystało - broń Boże, żeby słupki platfusów nie spadły

dyzio84

2013-01-17, 15:17
tylko czekać aż nam GPS wpie**olą w kark wtedy będą wiedzieć wszystko nawet ile razy sobie trzepiesz i ci mandat wjebią bo będziesz to robił za szybko

wiesiors4

2013-01-17, 15:17
Brutal90 napisał/a:

k***a to trzeba jeździć przepisowo jak wiesz, że zaraz radar.. to wtedy Ci mogą ,, skoczyc ''. A nie pierdzicie, że źle.. najwięcej fotoradarów w Europie, ale do ch*ja najwięcej zgonów to kto ma ? No my. Nie chcesz dać zarobić rządowi to miń fotoradar z dopuszczalną prędkością, to takie trudne k***a ?


A jak k***a myślisz dlaczego mamy takie ch*jowe statystyki?
- infrastruktura na beznadziejnym poziomie
- fatalny stan techniczny pojazdów (w dodatku średni wiek samochodu w Polsce to 12 albo 13 lat)
- duża liczba pijanych kierowców (co jest związane z niskim dopuszczalnym stężeniem alkoholu we krwi)
- niska kultura na drodze

Jesteś naiwny, jeśli myślisz, że te akcje na kierowców są prowadzone dla bezpieczeństwa. Zobacz w jakim czasie zarobiły na siebie nowe wozy ITD.

Poza tym fotoradar na trasie zmniejsza nagle płynność ruchu - ktoś może zbyt gwałtownie zahamować - to niebezpieczne. Sam prawie miałem wypadek, bo jakaś c**a hamowała przed fotoradarem, a że było ślisko zniosło ją na mój pas.

Sam nie przestrzegam ograniczeń prędkości, ale tylko dlatego, że są BZDURNE!! Ile jest ładnych dróg, gdzie masz ograniczenie do 70, a możnaby bezpiecznie jechać 90?

Nie dajcie sobie wmówić, że główną przyczyną wypadków jest prędkość! Dowód? Nasi zachodni sąsiedzi. Na odcinkach autobahnów, gdzie nie ma ograniczeń prędkości wypadki widzi się tak samo często jak jadąc drogą krajową w Polsce.

Fotoradary i ITD to kolejne narzędzie do wyciągania dużej kasy (chcą uzyskać z samych fotoradarów 1,5 mld PLN w tym roku) w imię "poprawy bezpieczeństwa".

"Do 2020 ograniczenie zabitych o połowę". Śmieszny jest. W 2020 zobaczymy statystyki i jeżeli liczba śmiertelnych wypadków spadnie o 25% to będzie dobrze :roll: i to będzie dowód koronny w sprawie tego, że fotoradary NIE PRZYCZYNIAJĄ się do poprawy bezpieczeństwa. KAŻDY Z NAS PO OMINIĘCIU FOTORADARU PRZYSPIESZA I JEDZIE DALEJ Z PRĘDKOŚCIĄ, Z JAKĄ JECHAŁ PRZED HAMOWANIEM PRZED FOTORADAREM.


Brutal90 napisał/a:

@wiesiors4

k***a człowieku słuchaj:
- infrastruktura beznadziejna, ch*j z tego.. a to według Ciebie na dobrej drodze nie może dojść do wypadku?


Zła droga zwiększa szanse na wypadek.
Cytat:

- co ma k***a stan auta do tego ?


Naprawdę nie wiesz? Zdziwiłbyś się ile wypadków jest powodowanych przez nagłą usterkę w czasie jazdy.
Cytat:

- niskie dopuszczalne ? do ch*ja dla mnie to nawet 0,0% może być. Jakby Ci kogoś z rodziny rozjechał naj***ny baran to inaczej byś pisał


Nie zrozumiałeś, ale spoko. Masz szansę przeczytać 2 raz ;)
Cytat:

- kultura, tak zgodzę się, ale co to ma do fotoradarów?


To jeden z powodów tak ch*jowych statystyk.
Cytat:

Piszesz tak samo, że głupia c**a by wpadła na Ciebie bo fotoradar.. aha, ale równie dobrze mógł przebiegać pies i akcja by była taka sama. Nie ma się co podniecać fotoradary nie są od wczoraj, a k***a wszyscy się teraz podniecają bo media o tym gadają


Taaa. Tylko, że przebiegnięcie psa to wypadek losowy. Ja wiem, że Ci przykro, że wszyscy tak najeżdżają na to biedne PO za te fotoradary :(

TomdeX

2013-01-17, 15:20
Według mnie ten reportaż ma jasno powiedzieć: "Patrzcie na PIS, który miały niedługo rządzić... przecież robił tak samo jak my teraz, głosuj na PO, nie jest gorzej niż za rządzenia PISu." Wiara myśli, że to mądry reportaż, a tak naprawdę ma jakoś tam wpłynąć na notowania PO i PISu.

Avoid

2013-01-17, 15:22
w ogóle ostatnio zauważyłem, ze w większości stacji nastąpiła jakaś zmiana i już nie liżą dupy Tuskowi jak do tej pory.

yogibp

2013-01-17, 15:25
Brutal90 napisał/a:

k***a to trzeba jeździć przepisowo jak wiesz, że zaraz radar.. to wtedy Ci mogą ,, skoczyc ''. A nie pierdzicie, że źle.. najwięcej fotoradarów w Europie, ale do ch*ja najwięcej zgonów to kto ma ? No my. Nie chcesz dać zarobić rządowi to miń fotoradar z dopuszczalną prędkością, to takie trudne k***a ?




Człowieku czy Ty w ogóle masz jakiekolwiek pojęcie jak wyglądają drogi i przepisy w innych krajach europejskich? Byłem nie raz w Niemczech, Austrii, Szwecji , Włoszech i z ręką na sercu że nie przekroczyłem tam dozwolonej prędkości! Wiesz dlaczego? Bo jak tam jest ograniczenie do 50km to wiem że faktycznie jakiś powód tego był (np.zakręt czy zwężenie drogi) a nie k***a jak u nas... Jest ograniczenie do 50km to wiem że moge spokojnie i bezpiecznie jechać +20km. Później "cyk" i przychodzi mi mandat. Wypadków u nas jest więcej bo nie mamy m.in. mądrej infrastruktury drogowej i ludzie kompletnie nie wierzą w znaki drogowe. Wybacz ale nie mam zamiaru łatać dziur budżetowych wynikających ze złej polityki swoimi pieniędzmi!

Spartan78 Kce

2013-01-17, 15:30
Jaki problem jest z fotoradarem? Prosty. Zapie**alasz to płacisz. Proste.

Brutal90

2013-01-17, 15:31
@wiesiors4

k***a człowieku słuchaj:
- infrastruktura beznadziejna, ch*j z tego.. a to według Ciebie na dobrej drodze nie może dojść do wypadku?
- co ma k***a stan auta do tego ?
- niskie dopuszczalne ? do ch*ja dla mnie to nawet 0,0% może być. Jakby Ci kogoś z rodziny rozjechał naj***ny baran to inaczej byś pisał
- kultura, tak zgodzę się, ale co to ma do fotoradarów?

Piszesz tak samo, że głupia c**a by wpadła na Ciebie bo fotoradar.. aha, ale równie dobrze mógł przebiegać pies i akcja by była taka sama. Nie ma się co podniecać fotoradary nie są od wczoraj, a k***a wszyscy się teraz podniecają bo media o tym gadają



KanapkaZMP

2013-01-17, 15:37
@lemon1988
Kazda stacja przeklamuje mniej lub bardziej, ludzie sa w ch*j ograniczeni jesli mysla, ze tylko TVN tak robi.

Suka_Blyat

2013-01-17, 15:43
Macie swoje państwo opiekuńcze k***a jego mać...