18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotoradary

ypsilanti • 2013-01-17, 14:28
Tak, tak wiem, że to TVN. Warto jednak obejrzeć, bo materiał pokazuje jak łatwo politycy zmieniają zdanie w zależności od swojej sytuacji. I dalej ktoś wierzy, że jedni różnią się czymś od drugich?! Cytując klasyka "Ciemny lud to kupi".


lampardos12

2013-01-17, 15:44
Moim zdaniem liczbę fotoradarów powinno się zwiekszyc ale calą kase za mandaty powinno sie przekierowywac dla kraju np. wojsko, szpitale, dla chorych dzieci ipt. a nie politykom. Jesli chodzi o zmiejszenie radarów w polsce to by bylo dobrze bo bym miał wiencej do oglądania na hardzie. ;-)

rusq

2013-01-17, 15:49
@up

Ty powinieneś mieć "wiencej" do oglądania w słowniku ortograficznym.

b3mol

2013-01-17, 15:51
Prawda taka, że jakby ludzie przepisowo jeździli tak jak np. w Irlandii to by pie**olenia nie było. Zaraz ktoś powie, że drogi lepsze to przepisowo jeżdża... To raczej nie ma sensu, bo im lepsza droga tym szybciej powinni zapie**alać. Tylko u nas nawet jeżeli będzie dziura 2x2 metry to znajdzie się pajac, który przeleci przez nią 120-140kmph.
Problemem tego filmu jest to, że ukazują normalne, stojące zawsze w tym samym miejscu fotoradary. Te tak nie wk***iają.
Problemem są te przenośne badziewa, które rozstawiają strażnicy miejscy gdzie popadnie. Problemem jest również to, że pozostawiają je bez opieki.
Teraz usunięcie 80% fotoradarów brzmi super... Ale tak nie jest. Przecież te pudła kupiono za naszą kasę z podatków itp.. A teraz co ? 80% z tego do śmieci ? To jest marnotrawienie.....
Tam gdzie dużo wypadków poustawiać je co 1km żeby jechano przepisowo te 90kmph. A na innych drogach sporadycznie.

cornishon69

2013-01-17, 15:58
"Opozycja wali rząd" xD

damian_tcv

2013-01-17, 16:00
Jak dla mnie moga i co kilometr pie**olnąć fotoradar. Nie dajcie się złapać i tyle. Infrastruktura zj***na ale idzie ku dobremu bo drogi powstaja patrzac na a1 s7 a2 a4 itp... wszedzie jest gdzies budowa. Problem jest w tym ze nas na to nie stac jadac a2 z pruszkowa do swiecka sprinterem z blizniakiem z tylu laczac system viatoll i bramki gotowkowe zaplacilem 200 zł. Rząd obecny rząd poprzedni i następny każdy bd zj***ny ale z 2 zlego wole rudego niz kotojebce prawiczka.

Loaloa

2013-01-17, 16:02
Wiecie jaka jest główna przyczyna mniejszej liczby wypadków na drogach pozostałych państw Europy? Więcej autostrad? Lepsza jakość dróg? Lepszy stan techniczny samochodów? To pewnie częściowo też, ale główna przyczyna to brak POLAKÓW, a co za tym idzie brak agresji, chamstwa, buractwa, ułańskiej fantazji. Gdyby wszystkich Niemców przenieść do Polski, a wszystkich Polaków do Niemiec to i tak liczba wypadków w Polsce byłaby na poziomie niemieckim, a w Niemczech na polskim. To nie polskie drogi są wadliwe, to Polacy są wadliwi.

kurczasty

2013-01-17, 16:26
Jeżeli ktoś uważa, że fotoradary poprawią bezpieczeństwo na drogach to ma chyba 2 cyfrowe IQ.

Minimalny sens tych fotoradarów byłby w momencie gdyby kasa z nich szła na budowę dróg. Tylko niby idą już na to pieniądze z paliwa (teoretycznie). A przy budowaniu i tak kradną krewni i znajomi królika.

Jedyne co pozostało to pie**olić te mandaty i odwoływać się.

Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu 80% fotoradarów w Polsce to były samowolki budowlane bez odpowiednich zezwoleń. Nie sądzę, żeby to się zmieniło...

PoLi1990

2013-01-17, 16:31
jak widze ryj tego zakłamanego tuska to rzygać mi sie chce... Boże gdzie ja mieszkam...

Z.G.O.N

2013-01-17, 16:32
Durczok ch*j,ale coś ciekawego czasami powie :banany:



j***ć TVN :diabel:

krychu2007

2013-01-17, 16:36
k***a pajace jeden z drugim.

irish

2013-01-17, 16:40
0:05 "opozycja wali rząd"

cerastes

2013-01-17, 17:31
lemon1988 napisał/a:

TVN taki reportaz? dziwne czyzby ryży przykrecil im kurek?



eeeee nie ma bata, przecie oni liżą rowa rudemu.. po prostu spadła im oglądalność i chcą się teraz podlizać narodowi..



leje ciepłym moczem na TVN i pokazuje im WAŁA :megalol:

ka...........ma

2013-01-17, 17:36
wiesiors4 napisał/a:


A jak k***a myślisz dlaczego mamy takie ch*jowe statystyki?

- duża liczba pijanych kierowców (co jest związane z niskim dopuszczalnym stężeniem alkoholu we krwi)

(



Jakim dopuszczalnym poziomem alkoholu we krwi?
Nie wiem czy masz prawo jazdy czy dopiero na nie będziesz zdawał ale w naszym kochanym kraju dopuszczalny poziom alkoholu we krwi osoby która kieruje pojazdem wynosi 0 (słownie: zero, nul, none, nic) promili :hitler:

we...........88

2013-01-17, 17:42
kto jeszcze wogóle uważa że fotoradary mają służyć poprawie bezpieczeństwa?