18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Forteca kupców pod Kupieckimi Domami Towarowymi

madufo • 2009-07-24, 13:23


Najlepsze momenty :
1:48 chłopak jego zachowanie oraz koszulka
1:47, tekst dziadka poprostu, on jest hardcorem, cytuje: "wyj***łbyś mnie tak, żeby mnie aż żeby kręgosłup pękł - byłbyś zadowolony, miałbyś radość" :D
Delektować się :) Dla mnie pewnego rodzaju absurdem jest to, że chińczycy tak się nie bronili jak Stadion Dziesięciolecia im zabierali jak kupcy KDT :) aczkolwiek w mojej opinii, połączenie pierwszej linii metra z drugą jest dla WW-y priorytetem, 8-)
Miłego oglądania sadyści :)

Oski_m

2009-07-24, 15:33
Co to miało. k***a, być. pie**oleni socjaliści się zabarykadowali, zaatakowali policję i jeszcze jęczeli jaka to im się krzywda stała. Powinni wpaść tam w nocy zając to po cichu a rano jakby handlarze przyszli to ch*ja by dostali. I jeszcze narzekają że tylko godzinę na zabranie towaru mają. k***A !! PÓŁ ROKU MIELI!


A co pytania na koniec: NApie**alAĆ, TĘPE ch*jE.
Zdenerwowałem się.

Saia

2009-07-24, 15:34
debile bo debile , dobrze że usunęli bo brzydkie i miejsce zajmowało , szkoda mi tylko jednego , fajne i tanie ubrania tam były :<

Gamba

2009-07-24, 15:51
podziwiam funkcjonariuszy ze sie nie dali sprowokować, bo ja bym jednemu z drugim kretynem pałą przypie**olił i tyle...

.:...........:.

2009-07-24, 15:57
Gamba, za komuny byłbyś świetnym funkcjonariuszem. Czasy się zmieniły i teraz tak nie wolno oficjalnie przed kamerami.

rrdzony

2009-07-24, 16:08
Oski_m:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sierpień_1980
Co to miało. k***a, być. pie**oleni socjaliści się zabarykadowali, zaatakowali policję i jeszcze jęczeli jaka to im się krzywda stała. Powinni wpaść tam w nocy zając to po cichu a rano jakby handlarze przyszli to ch*ja by dostali. I jeszcze narzekają że tylko godzinę na zabranie towaru mają. k***A !! PÓŁ ROKU MIELI!


A co pytania na koniec: NApie**alAĆ, TĘPE ch*jE.
Zdenerwowałem się.


niech żyje ZOMO.

o, jeszcze zapomniałem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_warszawskie - j***ni terroryści sprzeciwili się legalnej władzy hitlerowskiej na ziemiach polskich. napie**alać tępe ch*je! niech żyje GESTAPO

Satan

2009-07-24, 16:14
rrdzony nie szufladkuj wszystkiego dobra? Handlarze stamtąd mieli dość czasu na wyniesienie się. Ba, dostali nawet propozycje innych lokali zastępczych to im k***a nie pasowało. Ja popieram Oski_m.

Rasta

2009-07-24, 16:19
jak bym był policjantem a robili by sobie ze mna zdjecia tak jak na filmiku to bym ich zaj***ł mimo ze bym wyleciał ...

TTszpan

2009-07-24, 16:36
makabra ... to co się działo to tylko przez bandę głupców - bo takimi się bardzo łatwo kieruje,
a to jest mój idol/idiota - bohater całych zamieszek
http://www.youtube.com/watch?v=XM7DEyxahjs
cześć 1 i druga też warta świeczki :P

in...........ce

2009-07-24, 16:43
Biedne łajzy... Ostre naobije by sie przydały

triglav88

2009-07-24, 18:36
Ja też popieram Oski_m. Poza tym podziwiam policjantów za to, że nie dali się sprowokować. Rrdzony nie wiem czy oglądałeś dokładnie filmik ale jak możesz nazwać ZOMO policję czy ochronę? Na ich miejscu też bym gazował. "Od tej wolności w dupach im się poprzewracało" :]

~Angel

2009-07-24, 18:39
A wiecie co najczęściej krzyczeli kupcy z KDT?
?
?
?
?
?
?
?
DEJ KAMIENIA!

Arzechiel

2009-07-24, 20:15
Tym kupcom to już totalnie odwaliło, każdy przebijał w tępocie wypowiedzi następnego...
:samoboj:

Wstyd wstyd i po 1000 kroć wstyd.
ZOMO to tam powinno wtargnąć i ich zagazować to by mieli dopiero demokrację!!

Kolnąć nie będę bo to nie ma sensu, wypowiedzi powyżej obrazują całą sytuację.

~Tołdi

2009-07-24, 20:20
Podsumuję to tak


Ochroniarze ch*j wam w twarze!


Białe kaski robią laski!


Do tych co głosowali na platformersów: I GDZIE TA k***A IRLANDIA!!!???