18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Forteca kupców pod Kupieckimi Domami Towarowymi

madufo • 2009-07-24, 13:23


Najlepsze momenty :
1:48 chłopak jego zachowanie oraz koszulka
1:47, tekst dziadka poprostu, on jest hardcorem, cytuje: "wyj***łbyś mnie tak, żeby mnie aż żeby kręgosłup pękł - byłbyś zadowolony, miałbyś radość" :D
Delektować się :) Dla mnie pewnego rodzaju absurdem jest to, że chińczycy tak się nie bronili jak Stadion Dziesięciolecia im zabierali jak kupcy KDT :) aczkolwiek w mojej opinii, połączenie pierwszej linii metra z drugą jest dla WW-y priorytetem, 8-)
Miłego oglądania sadyści :)

bolszewik

2009-07-24, 23:13
do pierdla z tymi idiotami... k***a jeszcze niech zaczna śpiewac rote i zdzierac koszule, zostana męczennikami jebac wszystkich kupcow, gdybym mogl sam bum sie wlaczyl w szeregi policjantow... taki sprzedawczyk może kamieniami i gruzem rzucac w policje, ale jak sam dostanie to od razu sie bawi w rannego powstańca, co to k***a jest!

~Tołdi

2009-07-24, 23:24
bolszewik napisał/a:

do pierdla z tymi idiotami... k***a jeszcze niech zaczna śpiewac rote i zdzierac koszule, zostana męczennikami jebac wszystkich kupcow, gdybym mogl sam bum sie wlaczyl w szeregi policjantow... taki sprzedawczyk może kamieniami i gruzem rzucac w policje, ale jak sam dostanie to od razu sie bawi w rannego powstańca, co to k***a jest!



Tęsknisz za komuną???

Satan

2009-07-25, 00:01
Tołdi nie przesadzaj dobra? To jest banda idiotów, a nie patriotów. Gdzie walka o KDT, a gdzie walka o ojczyznę? Coś im się poj***ło we łbach.

~Tołdi

2009-07-25, 00:06
Satan,

Jakoś przeżyłem 'ścieżkę zdrowia'


Chyba nie żyłeś wczasach zomo(tak jak ja). W tym przypadku komornik popełnił błąd gazując ludzi w budynku KDT.


Tak na marginesie, ochrona nadużyła swoich uprawnień( i ch*j im w twarze).

Satan

2009-07-25, 00:19
No tak, gaz to błąd, ale bład komornika, nie policji, czy władzy.
Tych kupców nie powinno tam być! Termin wynajmu minął no i nara. Zresztą popatrz na ich zachowanie na tych filmach. Przekleństwa, groźby w stosunku do policji, rzucanie kamieniami. No i ten hymn. Hipokryzja.
Policjanci tylko stoją i nagrywają. Nie pałują, nie atakują. Imo lepiej nie mogli tego zrobić. Nie mają sobie nic do zarzucenia.

~Tołdi

2009-07-25, 00:25
Satan napisał/a:

Policjanci tylko stoją i nagrywają



Muszą nagrywać, żeby 'agresywnych' rozpoznać


Satan napisał/a:

Nie pałują, nie atakują. Imo lepiej nie mogli tego zrobić. Nie mają sobie nic do zarzucenia.



Białe kaski wkraczają na rozkaz wyższego dowództwa. Jakiś przychlast z kilkoma szczebelkami może jedynie koordynować akcję.


Jednak, zydówka Waltz wolała po swojemu niż normalnie. A cudak ryży tusk!? Grał se w tym czasie w piłkę na stadionie Polonii.

Satan

2009-07-25, 00:31
Co ma Tusk do tego zamieszania? Na jego miejscu też bym się nie mieszał. To sprawa Warszawy, ratusza, a nie rządu. Zresztą Tusk grał w piłkę po 20, a cała akcja działa się w środku dnia.

padalec

2009-07-25, 02:49
Tych z 1:33 i 1:38 powinni zatrzymać, nie reagowanie daje ch****y przykład dla reszty.

yarzapp

2009-07-25, 03:17
Kompletnie nie rozumiem tych ludzi, przecież to cała Polska od dawna wiedziała, że zamykają tą halę, a oni nie potrafili się stamtąd wyprowadzić, tylko zaczęli jakieś rozróby robić. Toż to jacyś chuligani, nic więcej.

Romperstomper

2009-07-25, 09:11
Aż się nóż w kieszeni otwiera jak się to ogląda...jak często gęsto zdarza mi się krytykować policję tak teraz ich podziwiam. Powinni mieć prawo nap.... pałą każdego kto się do nich tam przystawiał do zdjęcia a już z cała pewnością powinni mieć możliwość przekopania tego idioty w koszulce CHWDP. Nie pie**olcie tutaj o ZOMO, milicji i syfie jaki był za PRL. Te bezczelne nieroby miały tak na prawdę kilka lat na wyniesienie się do innego lokalu (a miasto zaproponowało łącznie kilkadziesiąt lokalizacji). Czego oni jeszcze chcą? Możecie mnie przyrównać do ZOMOwca nie dbam o to, ale prawda jest taka, że gdyby dziś policja miała takie uprawnienia to czasem może człowiek nie bał by się wyjść na ulicę, że go za rogiem napadną/skroją z pieniędzy/dźgną nożem. A rodzice nie baliby się, że im ktoś dziecko zamorduje na ulicy. Oski_m gadasz cholernie mądrze dobrze że są tacy ludzie jak ty w tym kraju - NAP.... ich i się nie przejmować. Niech żyje praworządne państwo prawa!

bolszewik

2009-07-25, 10:50
Tołdi: nie tęsknie a co? :P

Centurion

2009-07-25, 11:46
Tołdi masz teksty jakbyś w Radiu Maryja pracował albo pisał komentarze na onecie. I jeszcze wyzywanie od żydów, szkoda słów... I jeszcze tekst o Tusku i Irlandii. Ale najbardziej rozłożył mnie tekst że żyłeś w czasach zomo i jak to pamiętasz jak strasznie było, nieważne że miałeś kilka lat (chociaż wydaje mi się że miałeś wpisany wiek 19, czyl urodziłeś się po upadku komuny i wtedy jesteś totalnym hipokrytą) i srałeś w pieluchy i napewno nic z tego nie pamiętasz :rofl: Dalej już nie komentuje, czytaj dalej wybiórcze fora kibiców itp.

Co do samej akcji - policja zrobiła co musiała, nie może być tak że kilkadziesiąt osób blokuje rozwój miasta i robi z siebie męczenników. Tych ludzi napewno byłoby stać na wynajęcie lokalu, mogliby się zresztą umówić i przenieść ten cały bazar razem do nowego miejsca. Widać po nich że nie są zbytnio rozgarnięci i po prostu nie lubią zmian. A ich zachowanie to żenada, próbowali sprowokować Policję ale im się nie udało.

Krzysztof

2009-07-25, 12:04
Słyszałem, że hala ma być wybudowana dopiero i za co kupcy maja żyć do tego czasu?
Irlandii nie ma nie będzie bez różnicy czy to PO PIS PPP czy PSL (Przypomniało mi się przedwiośnie)
Socjalizm upadł bo tej stoczni "j***nej" bronili a teraz co? I tak jest zamknięta - To mnie najbardziej wnerwia.

luki24

2009-07-25, 12:08
Dodam jeszcze że "kupiec" to tak naprawde oszust bo kupuje taniej sprzedaje drożej i często wciska buble jako pełnowartościowy towar. Tak jak Cent pisze byłoby ich stać. Ale po co? Lepiej rozdmuchać afere, powiedzieć ludziom że się nie ma kasy i że to taka tragedia na nich spadła a to gówno k***a prawda. Wiedzieli o tym od dawna. A mam też znajomych handlarzy/kupców i do biednych nie należą a też wiecznie drą ryja jak im to jest ciężko...

~Toldi zdaje się jesteśmy w tym samym wieku a ja jakoś nie pamiętam komuny... jedynie przebłyski jakieś jak mama brała mnie do sklepu bo z dzieckiem szybciej chyba obsługiwali i tyle wiem o komunie z reala, reszte to z historii, tendencyjnej tv i mało obiektywnych gazet...