18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fokus: "Od 10 lat tylko Paktofonika i Paktofonika! Napr

Ha...........ng • 2012-10-04, 00:12
Rozj***ł system

el_kadafi

2012-10-04, 00:15
Nie wiem o co chodzi ale zazdroszczę mu głosu i tego że nie łysieje :P

gangstareso

2012-10-04, 01:05
w sumie ma rację żyję się dalej

normale

2012-10-04, 01:30
Możecie mnie zjechać, ale za ch*j nie wiek co to za typ. Wydaje się trochę tępy...

"Zobaczymy, oczywiście, że ja..."

Iźź pyaan w chyuj!

ToMiTo87

2012-10-04, 02:04
Lekko "cwaniakowaty" moim skromnym zdaniem..

Koziol87

2012-10-04, 04:34
normale napisał/a:

Możecie mnie zjechać, ale za ch*j nie wiek co to za typ. Wydaje się trochę tępy...

"Zobaczymy, oczywiście, że ja..."

Iźź pyaan w chyuj!



spójrz na tytuł tematu i będziesz wiedział kto to

Ec...........on

2012-10-04, 08:42
Zachowuje się on jak frajer. Wielka gwiazdeczka jak ch*j Czereśniakowej.

Martinezd

2012-10-04, 09:40
k***a.... sadol to na psy schodzi chyba jak tu materiały z plotek trafiają...

pjetja

2012-10-04, 10:15
Ja pie**ole co za idioci ;/ po pierwsze jest o Fokus po drugie ja tam mu sie nie dziwie bo chlopak robi muzykę od paru ładnych lat gdzie sprzedawał w pip płyt a media teraz sobie przypominaja o pfk o hip hopie nagle zrobili sie tolerancyjni dla tej muzyki i ludzi gdzie przez lata do premiery filmu mieli to gdzies a zeby zobaczyc dobry hip-hopowy teledysk było trzeba sie natrudzic i sam mówił kiedys w wywiadzie ze pfk to przeszłosc ma teraz nowy zespół i nie dziewię sie ze to wk***iajace jest bo wszyscy napie**alaja tylko o jednym .ciekawe jak wy byscie reagowali jak by którys raz z kolei podszedł ktos do was i pytał o to samo radia gazety tv . a wiadomo jestetsmy tylko ludzmi . fakt moze to nie było zbyt miłe zachowanie ale k***a komu by nerwy nie puściły . a po trzecie sram na tych co razraz beda krytykowali to co napisałem , bo nie robie tego by nazbierać jakies browary tylko po to by wyrazic swoje zdanie .

BongMan

2012-10-04, 10:42
Moim zdaniem Fokus ma najlepszy flow i głos z polskich raperów. Na koncercie w Katowicach na juwenaliach rozj***ł system. Przyszedł, powiedział że ma kaca, poprosił kogoś z publiczności o browara, wypił i zaczął nawijać. Szkoda, że żadnego filmiku nie nagrałem. A na koniec oddał piwo gościowi, od którego wziął :D

don't_stop_me_now

2012-10-04, 11:31
Dla jarających się głosem Fokusmoka polecam ten kawałek od trzeciej minuty:





Swoją drogą jestem lekko skołowany całym tym wywiadem. Widać, że tak totalnie nie chciał go udzielić. Po co to w ogóle zrobił? z sentymentu dla z***nego pudelka? czy tam plejady jeden h***

masafahi

2012-10-04, 12:00
Fokus- srokus. Nagrał z Dodą, u Wojewódzkiego powiedział, że już mu sodówka nie uderzy, potem "ziomeczek z Warszawy", za co na premierze w ZT powinien wyhaczyć plombę. Teraz Paktofonika "be", a ogólnie to wszystko do dupy, ja jestem Fokus i ssijta mi jaja, bo kumpel skoczył z okna. No k***a, przecież ten koleś kiedyś coś tam prezentował, a teraz?! Dla mnie Ostry i Peja, to jedyni wiarygodni raperzy w Polsce...

nots

2012-10-04, 12:09
Wyszedl z niego buc i tyle. Nie chcial udzielac wywiadu, to mogl nie udzielac, a tak to gwiazdorzy jak typ z reklamy snickersa.

Ultrasonic

2012-10-04, 12:10
sp***alac z tym syfem raz na zawsze.

EdmundKemper

2012-10-04, 12:10
Dlatego rap powinien trzymać się z dala od wielkich mediów.