18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fokus: "Od 10 lat tylko Paktofonika i Paktofonika! Napr

Ha...........ng • 2012-10-04, 00:12
Rozj***ł system

irish

2012-10-04, 12:31
robił to co lubił a teraz mówi że tym rzyga, pozera w ch*j. udając że ma wyj***ne nie bedzie miał wiecej fanow, a pewnie na tym mu zalezy, bo fani to kasa.

stiwen96

2012-10-04, 12:45
Fokus szanuję cie ale dlaczego k***a klip z Dodą -,-

poll85

2012-10-04, 12:50
@up pewnie dobrze ciagnie

naprawde szkoda ze sie tak chlopaki sprzedali. nie reprezentuja juz nic z tego co ich wynioslo kiedys na wyzyny.

pitus222

2012-10-04, 13:03
Tyle ,że on zawsze taki był. Jego wywiady od 10 lat w 90 % wyglądaja podobnie.

KaOeNDeI

2012-10-04, 13:11
wychowałem się na jego muzyce ale nigdy nie byłem fanem samego fokusa. zachowuje się jak pie**olona megagwiazda, traktuje ludzi jakby byli klasą niższą niż wielki pan łaskawca fokus... tylko zapomniał chyba, że gdyby nie ludzie którzy kupują jego płyty, koszulki i inne pierdoły, to musiałby zapie**alać jak zwykły szary człowiek za 1500 miesięcznie ;)

161ZT650

2012-10-04, 13:18
don't_stop_me_now napisał/a:

Dla jarających się głosem Fokusmoka polecam ten kawałek od trzeciej minuty:





Swoją drogą jestem lekko skołowany całym tym wywiadem. Widać, że tak totalnie nie chciał go udzielić. Po co to w ogóle zrobił? z sentymentu dla z***nego pudelka? czy tam plejady jeden h***




Rozj***łeś mnie. To jest kawałek wykonany w 100% przez OSTR-a. Nie jest to głos Fokusa tylko OSTR zmienia modulacje na DAB-a , później na Świntucha, Fisza a później właśnie na Fokusa.

pieto90

2012-10-04, 13:24
A jak waszym zdaniem ma się zachowywać typ, który od tylu lat nagrywa solo, nagrywa z Rahimem Pokahontaz, dogrywa się innym na kawałki, a dziennikarze pytają go tylko o Paktofonikę, która jest przeszłością i jej nie ma. Interesują się nim, tylko dlatego, bo akurat powstaje film, nagle każdy chce mieć z nim wywiad, bo jest na fali. Owszem, nie powinien tak się zachowywać, skoro zgadza się udzielić wywiad, ale ja też mu się nie dziwię, dlaczego tak dziennikarzy traktuje. Zresztą, kiedyś w jakimś wywiadzie sam powiedział, że jest zmęczony wiecznym pytaniem go o Paktofonikę, bo ile razy można odpowiadać na te same pytania.

Bugini

2012-10-04, 13:38
161ZT650 napisał/a:



Rozj***łeś mnie. To jest kawałek wykonany w 100% przez OSTR-a. Nie jest to głos Fokusa tylko OSTR zmienia modulacje na DAB-a , później na Świntucha, Fisza a później właśnie na Fokusa.



No i o to typowi chodziło a ty tu odkrywasz amerykę

Mar$ki

2012-10-04, 13:54
Nie wiem skad sie wam w tych łbach biora komenty ze Fokus jest cwaniakiem, nie slyszeliscie pierwszego pytania tej pseudo reporterki? Jak byscie sie czuli, jakby was tak zapytano o film przedstawiajacy najbardziej tragiczny okres z waszego życia? Ja bym sie mega wku**ił i wcale sie nie dziwie takiej jego reakcji a nie innej... A hejty ze nagral z doda? Jak wam sie nie podoba to nie sluchajcie, proste jak budowa cepa bojowego, on jest tu artysta, on robi co chce, prawda taka ze uslyszeliscie o Nim dopiero jak wszedl Jesteś Bogiem do kin, wiec darujcie sobie takie posty skoro ch*j* o Nim wiecie. Dziekuję dobranoc.

161ZT650

2012-10-04, 14:02
Bugini napisał/a:



No i o to typowi chodziło a ty tu odkrywasz amerykę



Jakby o to mu chodziło to by wrzucił kawałek wykonywany przez Fokusa a nie przez OSTR-a...

a nie pisałby że "Dla jarających się głosem Fokusmoka polecam ten kawałek od trzeciej minuty:"

xinoqe

2012-10-04, 14:09
Jakie pytania takie odpowiedzi.

KaOeNDeI

2012-10-04, 14:11
@ @
chłopie naprawdę jesteś taki tępy czy tylko udajesz? :shock:

don't_stop_me_now

2012-10-04, 14:23
@161ZT650

Buahahahaha! jak dobrze, że wyprowadziłeś mnie z błędu. Dziękuję.


TrooperBR

2012-10-04, 15:17
@161ZT650

no muszę przyznać, że czytanie ze zrozumieniem to Twoja mocna strona

Jaanek

2012-10-04, 15:25
Chłop jest ze Śląska więc nie dziwcie się jego zachowania.

A co do jego głosu to podobno na początku jak nagrywał i potem przesłuchał kawałek to nie chciał tego nigdzie wypuszczać, bo nie zdawał sobie sprawy, że ma taki niski głos.