18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flupy z pizdy

fleischmann • 2011-01-12, 19:55
Zbigniew SAJNÓG

FLUPY Z p*zdY

- mam flupy - usłyszałem
od dziewczyny i myślę: co?
- co? - pytam
- no, leci mi z p*zdy.

-------------

Po napisaniu tego wiersza, autor najwyraźniej stwierdził, że to szczyt jego możliwości i popełnił samobójstwo.

za Wikipedią:

Flupy z p*zdy – wiersz Zbigniewa Sajnoga opublikowany w 1991 roku w czasopiśmie literackim "brulion". Sajnug był poetą z kręgu Totartu, anarhizującej grupy poetyckiej, kturej happeningi wyrażały moralny nihilizm.

Go...........ay

2011-01-12, 20:02
"kturej happeningi wyrażały" błagam wgraj sobie FF tam masz edycje tekstu...
KTÓREJ k***a KTÓREJ !!

Lashlo

2011-01-12, 20:03
Ja pie**ole. Trzeba być nieźle upośledzonym, żeby kopiując tekst z Wiki słowo w słowo pie**olnąć ortografa :amused:

ttt666

2011-01-12, 20:06
iscie zajebiste.....
zabil sie gdy zakontaktowal co za gniot napisal

feranos

2011-01-12, 21:06
Ehh nie ma to jak przebywać z kulturą, nawet na sadisticu, teraz można powiedzieć, że to kulturalny portal :)


@gordon_gekko & lashlo
może po prostu ma jakiegoś pokevirusa, który tworzy mu ortografy w czasie kopiowania ^^

Go...........ay

2011-01-12, 21:09
nie k***a naoglądał się za dużo matura to bzdura

fleischmann

2011-01-12, 21:41
Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie. k***a, tacy z was ignoranci, że nawet "Nuż w bżuhu" z rozpędu byście poprawili.

Go...........ay

2011-01-12, 23:36
fleischmann napisał/a:

Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie. k***a, tacy z was ignoranci, że nawet "Nuż w bżuhu" z rozpędu byście poprawili.



bo pisze się nóż w brzuchu

Go...........ay

2011-01-13, 10:57
fleischmann napisał/a:



Masz facet i dokształć się http://pl.wikipedia.org/wiki/Nu%C5%BC_w_b%C5%BCuhu

ja jebię...



a co mnie obchodzą jakieś chwasty i awangarda poetycka, który pisze się przez óóóóó a tutaj dajesz przykład futuryzmu piszmy jeszcze hoinka, guuwno, kópa, rze. Ok nie będą to błędy ortograficzne dyslektyku tylko futuryzm k***a futuryzm. WON

fleischmann

2011-01-13, 12:34
Tylko ci cepa dać i do pługa przymocować. Albo do polityki lepiej, tam pasujesz, jak ulał!

Vangee

2011-01-13, 13:40
Po pierwsze, jakiś palant który napisze jakieś gówno o flupach, albo robi celowe błędy ortograficzne czy maluje lub rzeźbi coś poj***nego, nie jest artystą ani poetą tylko nieudacznikiem i idiotą, który nie różni się niczym od ludzi rysujących ku*asy na ławkach i piszących "h*j" na murach...

Go...........ay

2011-01-13, 14:21
fleischmann napisał/a:

Tylko ci cepa dać i do pługa przymocować. Albo do polityki lepiej, tam pasujesz, jak ulał!



nie wiem czy admini to zdejmą ale mam nadzieje że nie. Po takim cepie jak ty to mój dziadek do karocy wchodził. Powtarzam WON

~tip.top

2011-01-13, 14:24
gordon_gekko, wiesz co to interpunkcja?

Go...........ay

2011-01-13, 15:38
tip.top napisał/a:

gordon_gekko, wiesz co to interpunkcja?



takie coś z takim czyś bez takiego czegoś. Dobrze gadam ?? tzw. wihajster. BTW czep się raczej ortografii niż moich braków przystankowych. Bo tutaj aż oczy bolą....