18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flupy z pizdy

fleischmann • 2011-01-12, 19:55
Zbigniew SAJNÓG

FLUPY Z p*zdY

- mam flupy - usłyszałem
od dziewczyny i myślę: co?
- co? - pytam
- no, leci mi z p*zdy.

-------------

Po napisaniu tego wiersza, autor najwyraźniej stwierdził, że to szczyt jego możliwości i popełnił samobójstwo.

za Wikipedią:

Flupy z p*zdy – wiersz Zbigniewa Sajnoga opublikowany w 1991 roku w czasopiśmie literackim "brulion". Sajnug był poetą z kręgu Totartu, anarhizującej grupy poetyckiej, kturej happeningi wyrażały moralny nihilizm.

awaria666

2011-01-15, 17:24
"to Twój dziadek musiał być nieźle popie**olony żeby w XX wieku jeździć pojazdami z XVII wieku." - sądzę, że po prostu było go stać na takie fanaberie. Bo wcześniej do szkoły chodził.

Saia

2011-01-15, 18:00
awaria666 napisał/a:

"to Twój dziadek musiał być nieźle popie**olony żeby w XX wieku jeździć pojazdami z XVII wieku." - sądzę, że po prostu było go stać na takie fanaberie. Bo wcześniej do szkoły chodził.



a co ma jedno do drugiego? Nadal jeżdżenie karetą w XX wieku od tak jest popie**olone.

Go...........ay

2011-01-15, 18:11
awaria666 napisał/a:

"to Twój dziadek musiał być nieźle popie**olony żeby w XX wieku jeździć pojazdami z XVII wieku." - sądzę, że po prostu było go stać na takie fanaberie. Bo wcześniej do szkoły chodził.



jak ci rzal dópe ściska to curz moge poradzić wrencz żec taka karma. Jak było go stać to jeżdził. Ja Tobie i twojej matce mieszam w garnushhhkahhh ?? nie wiec WON. BTW ( fanaberia - mondre słufko )

fleischmann

2011-01-15, 18:35
Czy możecie gdzie indziej załatwiać swoje potrzeby rodzinne?

Go...........ay

2011-01-15, 18:41
fleischmann napisał/a:

Czy możecie gdzie indziej załatwiać swoje potrzeby rodzinne?



ogulnie uwarzam rze rodzina to sfientość wienc nie staram sie na rodzine whodzić ale jak widać inni tego nie potrafiom.

fleischmann

2011-01-15, 18:48
Za to, jak widać, zawsze znajdą się ci, którzy lubią zniżać się do takiego poziomu i po uszy tonąć w gównie.

Go...........ay

2011-01-15, 18:59
fleischmann napisał/a:

Za to, jak widać, zawsze znajdą się ci, którzy lubią zniżać się do takiego poziomu i po uszy tonąć w gównie.



i za to k***a ( mimo że nie wiem czy do mnie pisane ) masz piwo, jak nie do mnie to ch*j z tym.

W

2011-01-16, 13:13
fleischmann napisał/a:

Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie.


Specjalnie? Wytłumacz mi proszę, co chciałeś przez taki zabieg stylistyczny osiągnąć, bo głębia jego przekazu jest tak nieprzenikniona, że bez światła Twojej interpretacji niczego tam nie dojrzę.

fleischmann napisał/a:

A czy ja mówię, żebyś wstawał z krzesła? "Ruszyli dupę siedząc" nie znaczy "wstań z krzesła".


Możesz śmiało zostać emo, bo tu chyba nikt Cię nie rozumie...

gordon_gekko, Ty mógłbyś się już opanowac w pisaniu z taką ilością błędów, z jaką się tylko da. Nie jest to ani zabawne, ani o krztynę na wyższym poziomie od postów atora tematu.

Go...........ay

2011-01-16, 14:06
gordon_gekko, Ty mógłbyś się już opanowac w pisaniu z taką ilością błędów, z jaką się tylko da. Nie jest to ani zabawne, ani o krztynę na wyższym poziomie od postów atora tematu.[/quote]

Przecież to futuryzm.

W

2011-01-16, 15:00
gordon_gekko napisał/a:

Przecież to futuryzm.


nie. a w takiej ilości już nawet nie ironia

fleischmann

2011-01-16, 15:23
Ludzie, czy wy naprawdę nie możecie zluzować?

Achajka

2011-01-16, 15:54
Niech ktoś zamknie ten temat -.-

Prometheus_Coprophagus

2011-01-17, 18:39
fleischmann napisał/a:

Co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby wypowiadać się, nie zapoznawszy się z wypowiedziami przedmówców?



O Wielki Przedwieczny - umiejętności telepatyczne i wszechwiedza zawiodły cię. Czytałem wypowiedzi przedmówców, zauważyłem też, że osoba, która popełniła błąd zręcznie usiłowała zmieniać temat, chociażby dając odwołania do jednodniówki futurystów "Nuż w bżuhu".
W skrócie - nie zgadłeś.