18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flupy z pizdy

fleischmann • 2011-01-12, 19:55
Zbigniew SAJNÓG

FLUPY Z p*zdY

- mam flupy - usłyszałem
od dziewczyny i myślę: co?
- co? - pytam
- no, leci mi z p*zdy.

-------------

Po napisaniu tego wiersza, autor najwyraźniej stwierdził, że to szczyt jego możliwości i popełnił samobójstwo.

za Wikipedią:

Flupy z p*zdy – wiersz Zbigniewa Sajnoga opublikowany w 1991 roku w czasopiśmie literackim "brulion". Sajnug był poetą z kręgu Totartu, anarhizującej grupy poetyckiej, kturej happeningi wyrażały moralny nihilizm.

Prometheus_Coprophagus

2011-01-13, 17:24
fleischmann napisał/a:

kturej



Co trzeba mieć zamiast mózgu, aby przy operacji kopiuj - wklej pie**olnąć ortografa?

fleischmann

2011-01-13, 17:40
Goregoregore napisał/a:



Co trzeba mieć zamiast mózgu, aby przy operacji kopiuj - wklej pie**olnąć ortografa?



Co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby wypowiadać się, nie zapoznawszy się z wypowiedziami przedmówców?

Gekon, tobie nie chce mi się już odpisywać, bo uważam, że nie ma sensu. Niech ci ziemia lekką będzie.

~Faper Noster

2011-01-13, 23:37
Oj coś mi sie zdaje że ci cali futuryści to by na sadolu warnów a warnów nałapali :P

Zembowy Wruzek

2011-01-14, 23:27
koles zyje, kto inny popelnil samobojstwo :)

ale czytajac jego poezje stwierdzam ze jest popie**olony.

ra...........87

2011-01-15, 07:04
skoro juz jestesmy przy tego typu tworczosci to mysle ze czas zareklamowac mojego kolege "kedziora". oto jego wiersz, ponizszy jak i wiele innych znalezc mozna na digart.pl na koncie dangerousperson.

Paweł Kędzierski - Skoti Pipen



Skąd się wziął kolor czarny w moim życiu ?

nie chcę już myśleć

i nie uwierzę!

że się osrałem

cisek666

2011-01-15, 10:19
Jak już jesteśmy przy błędach ortograficznych, pisze się anarCHizującej, nie anarhizującej, fleischmann.

eteryk

2011-01-15, 10:44
Te fleishman, jak będziesz miał wigilię klasową w przyszłym roku, to jeśli macie zwyczaj robienia sobie prezentów, poproś żeby ci kupili słownik ortograficzny.

chetek

2011-01-15, 11:25
fleischmann - taki wielki znawca literatury z ciebie, a prostej ironii nie potrafisz wychwycić. Ale mówi sobie dalej, że jesteś zajebisty inteligent.

ko...........rz

2011-01-15, 11:38
gordon_gekko napisał/a:


BTW czep się raczej ortografii niż moich braków przystankowych. Bo tutaj aż oczy bolą....



Przystankowych? k***a, przestankowych. Następny filolog z dupy. Ja pie**ole, błagam, nie piszcie nic więcej, bo to się zaj***ć można.

spinhead33

2011-01-15, 12:00
Dr.Ness napisał/a:

koles zyje, kto inny popelnil samobojstwo :)

ale czytajac jego poezje stwierdzam ze jest popie**olony.



racja! jego samobójstwo było prawdopodobnie tylko jednym z jego hapeningów.powiedział mi to pewien profesor (wykładowca na polonistyce), który studiował z Sajnógiem przez pewien czas... kolejnym dowodem jest fakt, że po "śmierci" Sajnóga udziela on razem z Kacmajorem (elbląskim szarlatanem) wywiadu dla Brulionu...

puenta: nie ma to jak coś tam usłyszeć i publikować pierdoły w internecie albo - jak to woli - lizać flupy z p*zdy, a później opowiadać wszystkim, że się miało sex.

The Butcher

2011-01-15, 12:16
Jeszcze niech ktoś spróbuje napisać "kórwa", to przecież już profanacja. Pfu.

Saia

2011-01-15, 15:49
gordon_gekko napisał/a:



nie wiem czy admini to zdejmą ale mam nadzieje że nie. Po takim cepie jak ty to mój dziadek do karocy wchodził. Powtarzam WON



to Twój dziadek musiał być nieźle popie**olony żeby w XX wieku jeździć pojazdami z XVII wieku. Mam nadzieję że chociaż wiedział co to wanna i papier toaletowy , skoro taki zacofany.

Go...........ay

2011-01-15, 15:56
saymonek napisał/a:



Przystankowych? k***a, przestankowych. Następny filolog z dupy. Ja pie**ole, błagam, nie piszcie nic więcej, bo to się zaj***ć można.



kórwa literófke stszeliłem nooo ja pie**ole tersss to jósz tylko zostaje zostadz iebanym fótórystommm

Saia napisał/a:



to Twój dziadek musiał być nieźle popie**olony żeby w XX wieku jeździć pojazdami z XVII wieku. Mam nadzieję że chociaż wiedział co to wanna i papier toaletowy , skoro taki zacofany.



cienszko mniee odpofiedzieć na to pytanie bo ten zacofany dziadzóóśśś nie rzyje

GoldFishEK

2011-01-15, 16:10
fleischmann napisał/a:

Ruszylibyście dupy siedząc na tych swoich krzesłach/fotelach, weszli na Wikipedię i sprawdzili, że to specjalnie.


Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście, żeby odwiedzić ciocię Wiki, nie muszę wstawać z fotela, tudzież ruszać dupy...

fleischmann

2011-01-15, 16:28
GoldFishEK napisał/a:


Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście, żeby odwiedzić ciocię Wiki, nie muszę wstawać z fotela, tudzież ruszać dupy...



A czy ja mówię, żebyś wstawał z krzesła? "Ruszyli dupę siedząc" nie znaczy "wstań z krzesła".