18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Festiwal Słowian i Wikingów - Wolin

dadzbog2 • 2013-04-17, 16:25
Chciałbym Wam przybliżyć nieco klimaty w których się obracam no i oczywiście jednocześnie moje hobby. Moja przygoda z "Rycerką" zaczęła się równe dziesięć lat temu jako 12 letni chłopak trzymałem sztandar mojego Rodu na bitwach, aż do teraz gdzie stoję u boku moich pobratymców razem w boju. Pierwszy film, jest o największym festiwalu Słowian i Wikingów na wyspie Wolin, Drugi zaś już o tym co mnie osobiście najbardziej kreci w klimacie - walka. Oczywiście, odtwórstwo to nie tylko bitwy, ale i rzemiosło, muzyka itd. Dla mnie osobiście, klimat, który jest na festiwalach jest wyjątkowy. Zachęcam Was, jeżeli będziecie mięli okazję, jedźcie na festiwal i przekonajcie się sami!
Pozdrawiam Dadźbóg!





Dorzucam nieco zdjęć !


Poniżej ja i mój kuzyn. ( ja lewa kuzyn prawa (bijemy sie na kije, dlatego,że kuzyn nie miał swojej przeszywanicy akurat, a żeber nie chcemy mieć połamanych :-) ))


















Jeżeli się spodoba, dorzucę więcej :)

SŁAWA!!

KAZ!K

2013-04-17, 18:37
sorki ale dla mnie to jest totalne pedalstwo

De...........to

2013-04-17, 18:37
Super sprawa itp. ale..
Jak jak nienawidze jak ktoś z Polski, na dodatek prawdopodobnie dumny ze swojego pochodzenia, pisze sława/slava zamiast chwała.. No przepraszam, ale krew mnie zalewa od takich ruskich naleciałości..

Fisz_

2013-04-17, 18:44
Noo, i to jest hobby.. trza mieć sporo w łapie, twardy łeb, porządny refleks i w cholerę zaparcia do kontynuowania swoistej kariery.. Osobiście wolę późniejsze okresy.. technologicznie.. ale i tak należy się browar :D

Morgennes

2013-04-17, 18:45
Pozdrawiam brata wojaka... wszystkim polecam tego typu aktywność. Utrzymuje organizm w dobrej kondycji, uczy historii no i jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a nie k***a spijanie piwa marki Tesco pod blokiem albo szpanowanie kosiarką (czyt. skuterkiem za 1600 zł z marketu) na dzielni. Co prawda jest to droga sprawa (chociaż to też kwestia, którym okresem się zajmiemy), a jeżeli ktoś ma smykałkę do prac rzemieślniczych może nieźle na tym zarobić bo oporządzenie na takowe odtwórstwo jest w cenie (a te produkowane w kraju nad Wisłą jest cenione nawet poza naszymi granicami).

KAZ!K napisał/a:

sorki ale dla mnie to jest totalne pedalstwo


Jeżeli pedalskie jest napie**alanie się prawdziwym, ciężkim orężem do którego trzeba mieć krzepę, a nie k***a go mać być p*zdą ze spodniami z krokiem w kolanach to naprawdę możesz już stąd iść... tam są k***a drzwi!

kojak94

2013-04-17, 19:10
Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość uczestniczenia w takim festiwalu (w bitwie) ? Bardzo mnie to kręci ale nie mam znajomości. Czy zbroję, broń i tego typu rzeczy trzeba samemu po kolei kupić? I czy jest to drogie? Prosił bym o szybką odpowiedź, na gg 3605064 lub maila rutkowski.jakub3@gmail.com

HariDee

2013-04-17, 19:14
Pewnie ze sie podoba! Wrzucaj wszystko chlopie!

Miranda

2013-04-17, 19:17
Bardzo chciałabym pojechać na ten Wolin :) Może w tym roku się uda :)

rusofil

2013-04-17, 19:23
KAZ!K napisał/a:

sorki ale dla mnie to jest totalne pedalstwo



Na pewno nie jest bardziej pedalskie od ciebie.

Zajebista sprawa i zajebiste hobby. Gratuluję doboru zainteresowań. Leci wielkie piwo.

aichi

2013-04-17, 19:23
Za Wolin zawsze piwko! Sława!

dadzbog2

2013-04-17, 19:29
kojak94 napisał/a:

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość uczestniczenia w takim festiwalu (w bitwie) ? Bardzo mnie to kręci ale nie mam znajomości. Czy zbroję, broń i tego typu rzeczy trzeba samemu po kolei kupić? I czy jest to drogie? Prosił bym o szybką odpowiedź, na gg 3605064 lub maila rutkowski.jakub3@gmail.com

Napisze dziś maila do Ciebie:) Kolego co mowi, ze to pedalskie.. to powiem tak: chciałbym żeby pedały w Polsce dostawały mieczami po głowie. CO do tego co sława ,zamiast chwała.. Widzisz.. Dla mnie osobiście "chwała" brzmi bardziej późno średniowiecznie a sława wcześnie.. z Resztą, Słowianie to Słowianie.. :)

Endoranimus

2013-04-17, 19:29
WOLIN SLAWA !

Gdzie te dresiki ze swoimi "ustawkami" ? :D

Mervil

2013-04-17, 19:30
Dobry młyn :D

dadzbog2

2013-04-17, 19:41

































Dwa ostatnie, to ja i jeden z moich braci z drużyny .



strzelec_

2013-04-17, 19:47
Kurde, mimo że urodziłem się 30km od Wolina, chodziłem tam do liceum a mieszkałęm jeszcze bliżej przez 18 lat swojego życia to nigdy nie byłem:) Niestety Wikingowie przegrali z Broodstockiem:D Chociaż i tak piwko bo klimaty zacne:D

Loen

2013-04-17, 20:28
PERUUUN dz**kO!
Sława! Se od razu przypomniałem że sprzęt kompletuje od 2 lat...