18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faza po szałwi

Nejm • 2012-12-19, 14:43
Efekt upalenia się szałwią w Australii jak mniemam :krejzi:


kokz666

2012-12-20, 12:15
To jest k***a bania :evil:

Shatter

2012-12-20, 12:29
Tylko kretyn pali salvię w takich warunkach, taką metodą i wrzuca to na neta aby banda politykierów i "dziennikarzy" mogła napisać o "Kolejnej morderczej substancji!!!"...

konował

2012-12-20, 13:16
Znowu jakieś ćpanie.

SZ

2012-12-20, 14:57
To nie jest taka szałwia, z której napary sobie robicie, tylko gatunek nazywany Szałwią wieszczą (salvia divinorum) i w Polsce jest nielegalna od 2009 roku. Ciekawe ilu gimnazjalistów pali teraz herbatę po piwnicach...

Wojcz

2012-12-20, 16:22
[quote=hycel]Tak ćpuny, wmawiajcie sobie samodoskonalnia, inne wymiary i inne gówna. Prawda jest taka, że nie potraficie odnaleźć się w normalnym świecie i potrzebujecie ucieczki[/quote]

zazdrościsz bo Cie na nie nie stać?

Pr...........zy

2012-12-20, 16:27
hycel napisał/a:


Drzwi to innego wymiaru? Serio? Potrzebujesz narkotyków, żeby poznać siebie? Wiele osób ma podobną banię, bo pewnie nie pali szałwii w ciemno, słyszeli coś o niej wcześniej, jakie są po niej fazy i co ludzie przeżywali. I wiedzieli czego się spodziewać. A może po prostu działa na te same części mózgu, powodując te same/bardzo podobne objawy?
Zajebisty opiekun, co wpie**ala mu na banie króliczki i ciastka.
Tak ćpuny, wmawiajcie sobie samodoskonalnia, inne wymiary i inne gówna. Prawda jest taka, że nie potraficie odnaleźć się w normalnym świecie i potrzebujecie ucieczki

Jam tak rzekł.
:hitler:



Ty to tak serio? Jesteś aż tak żałosnym kolesiem który nie używa/używał niczego? Zero alkoholu (który też jest narkotykiem i po którym też się "poznaje" samego siebie), zero trawki, zero LSD? k***a gościu gdzieś ty się chował? Co ty wiesz o dorastaniu i zabawie jak żeś w gębie żadnej używki nie miał. pie**olone dorosłe dziecko. Coś podejrzewam, że kąpałeś się razem z tatą... :idzwch*j:

I nie wyzywaj ludzi od ćpunów gdyż to ty raczej odstajesz od reszty panie ZERO UŻYWEK.

Tak, używałem tych rzeczy i jakoś pokończyłem szkoły i uczciwie pracuję.

Mam takich jarków jak ty w :goatse:



ame

2012-12-20, 16:40
hycel napisał/a:


Drzwi to innego wymiaru? Serio? Potrzebujesz narkotyków, żeby poznać siebie? Wiele osób ma podobną banię, bo pewnie nie pali szałwii w ciemno, słyszeli coś o niej wcześniej, jakie są po niej fazy i co ludzie przeżywali. I wiedzieli czego się spodziewać. A może po prostu działa na te same części mózgu, powodując te same/bardzo podobne objawy?
Zajebisty opiekun, co wpie**ala mu na banie króliczki i ciastka.
Tak ćpuny, wmawiajcie sobie samodoskonalnia, inne wymiary i inne gówna. Prawda jest taka, że nie potraficie odnaleźć się w normalnym świecie i potrzebujecie ucieczki

Jam tak rzekł.
:hitler:



w dupie byłeś, gówno widziałeś. siedź dalej przed kompem znawco społeczności

Corey_09

2012-12-20, 16:51
Prostowoczy napisał/a:



Ty to tak serio? Jesteś aż tak żałosnym kolesiem który nie używa/używał niczego? Zero alkoholu (który też jest narkotykiem i po którym też się "poznaje" samego siebie), zero trawki, zero LSD? k***a gościu gdzieś ty się chował? Co ty wiesz o dorastaniu i zabawie jak żeś w gębie żadnej używki nie miał. pie**olone dorosłe dziecko. Coś podejrzewam, że kąpałeś się razem z tatą... :idzwch*j:

I nie wyzywaj ludzi od ćpunów gdyż to ty raczej odstajesz od reszty panie ZERO UŻYWEK.

Tak, używałem tych rzeczy i jakoś pokończyłem szkoły i uczciwie pracuję.

Mam takich jarków jak ty w :goatse:



No właśnie widać jakie ci pranie mózgu zrobiły te "rzeczy". Skoro uważasz że ktoś odstaje bo nigdy nie ćpał to jesteś nieźle popie**olony i widać co ci po tych przygodach w głowie zostało :homer:

ame

2012-12-20, 17:02
Corey_09 napisał/a:



No właśnie widać jakie ci pranie mózgu zrobiły te "rzeczy". Skoro uważasz że ktoś odstaje bo nigdy nie ćpał to jesteś nieźle popie**olony i widać co ci po tych przygodach w głowie zostało :homer:



znasz go? widziałeś go? gadałeś z nim, prawda jest taka, że używki mogą wnieść cie na wyżyny ale jak ktoś jest słaby to sprowadzą go szybko na dół. najlepiej jak ktoś krytykuje a nigdy nie spróbował bo sie k****a bał, że go mama wyczai i tak mu zostało to sranie po gaciach do końca życia

Corey_09

2012-12-20, 17:08
@up a Ty mnie k***a znasz ze pie**olisz takie głupoty? Skąd wiesz ze nie próbowałem? Tu chodzi o to ze dopie**ala się do ludzi którzy nie próbowali i uważają to za gówno, ich sprawa, a i już na pewno nie są gorsi od tych którzy są regularnymi testerami.

JURIJ_77

2012-12-20, 17:14
hycel napisał/a:


Drzwi to innego wymiaru? Serio? Potrzebujesz narkotyków, żeby poznać siebie? Wiele osób ma podobną banię, bo pewnie nie pali szałwii w ciemno, słyszeli coś o niej wcześniej, jakie są po niej fazy i co ludzie przeżywali. I wiedzieli czego się spodziewać. A może po prostu działa na te same części mózgu, powodując te same/bardzo podobne objawy?
Zajebisty opiekun, co wpie**ala mu na banie króliczki i ciastka.
Tak ćpuny, wmawiajcie sobie samodoskonalnia, inne wymiary i inne gówna. Prawda jest taka, że nie potraficie odnaleźć się w normalnym świecie i potrzebujecie ucieczki

Jam tak rzekł.
:hitler:



ktoś chyba niektórym płaci za tego typu komentarze ... k***a - chce palić? Niecha pali, ćpa - ch*j Ci do tego. Takiś społeczniak, to zorganizuj wiec i wygłoś referat o szkodliwym wpływie alko i tytoniu na organizm. Skrzyknij ludzi, bo trzeba zabronić sprzedawania chipsów i Coca Coli w sklepach, jako żarcia powodującego otyłość i chorobę wieńcową - swoją drogą dlaczego nie jest to obłożone akcyzą - bo grubasów też trzeba leczyć przecież za nasze pieniądze - nie? Pomiędzy wolnością, w pozorną wolnością jest cieniutka linia. Ty chyba jesteś za tą drugą opcją i z nią czujesz się szczęśliwy ...

MadDave

2012-12-20, 17:38
jeśli komuś to imponuje no to k***a gratulację .

hycel

2012-12-20, 20:39
Prostowoczy napisał/a:



Ty to tak serio? Jesteś aż tak żałosnym kolesiem który nie używa/używał niczego? Zero alkoholu (który też jest narkotykiem i po którym też się "poznaje" samego siebie), zero trawki, zero LSD? k***a gościu gdzieś ty się chował? Co ty wiesz o dorastaniu i zabawie jak żeś w gębie żadnej używki nie miał. pie**olone dorosłe dziecko. Coś podejrzewam, że kąpałeś się razem z tatą... :idzwch*j:

I nie wyzywaj ludzi od ćpunów gdyż to ty raczej odstajesz od reszty panie ZERO UŻYWEK.

Tak, używałem tych rzeczy i jakoś pokończyłem szkoły i uczciwie pracuję.

Mam takich jarków jak ty w :goatse:




Chyba ziom nie zrozumiałeś o co chodzi. Jednak te używki na dobre ci nie wyszły.

1. Nie dorabiaj do gówna filozofii.
2. Poznaj siebie bez tego gówna.
3. Piłem, paliłem. Mocniejszego gówna nie brałem.

I kogo to, k***a, obchodzi, że pokończyłeś szkołę? Widzisz w ogóle swój tok rozumowania? Piszesz o szkole, żeby pokazać, że przy ćpaniu można tego dokonać. Tylko po co? Sam sobie wpie**alasz na banie, że ja myślę odwrotnie i wyciągasz jakieś pochopne wnioski. I usiłujesz pokazać mi, że tak nie jest.

PS. Nie każdy rozumie zabawę, jako wyćpanie się i wpie**alanie sobie na banie, że to inny wymiar, albo kontakt z bogiem.
pis.

Mindfuck

2012-12-20, 22:08