18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faktoid

Tolus • 2012-11-12, 16:48
Pozdrawiam wszystkich ktorzy szukaja wszedzie prowokacji ;)
Mam nadzieje ze da troche do myslenia.

Koniec Świata

2012-11-12, 22:43
Już k***a z 10 razy widziałem ten materiał, wklejany tutaj w każdym jednym temacie o MN i stwierdzam, że ch*j wielki w tej padaczce widać. :-?

!Timon

2012-11-12, 23:09
Koniec świata masz tu przykład jak dla ślepego.
Facet napie**ala racą głęboko w tłum nie zastanawiając się kto tam stoi. Nie pie**ol tylko, że nagle cały wielotysięczny tłum racami rzucał bo spaliłby prewencje w cholerę.



Na youtube przynajmniej w jednym filmie wyraźnie widać pana w zgniłozielonej kominiarce rzucającego racą. Nie chce mi się już szukać. Lepiej nie być, materiałów samemu nie poszukać tylko pie**olić, że to niemożliwe.

Koniec Świata

2012-11-12, 23:27
Wygląda na to, że policja odrzuca race. Co w tym takiego dziwnego?

!Timon

2012-11-12, 23:30
Ech... komu ją odrzuca? Temu co rzucił czy pod nogi/na głowy losowo wybranym wg bliżej nieustalonego algorytmu ludziom którzy z jej rzuceniem nie mają nic wspólnego? [Bo szansa, że trafi w tego co rzucał jest dosyć nikła]

anonymousm

2012-11-12, 23:30
Na filmiku widać tego posła-ciula Górskiego, który ostatnio chciał, żeby zgwałcone dziewczynki rodziły to, co się zalęgnie, i jakiegoś dziadka, który krzycy prowokatorzy i bandyci. ch*ja widać prowokację policji. Raczej żałosną prowokację zjebów z marszu.

Koniec Świata

2012-11-12, 23:32
!Timon napisał/a:

Ech... komu ją odrzuca? Temu co rzucił czy pod nogi/na głowy losowo wybranym wg bliżej nieustalonego algorytmu ludziom którzy z jej rzuceniem nie mają nic wspólnego? [Bo szansa, że trafi w tego co rzucał jest dosyć nikła]



To jest skandal, że policja odrzuciła j***ną racę zamiast rzucić tam granat z gazem.

!Timon

2012-11-12, 23:37
@anonymousm

Ty zakładasz, że komuś zależy aby cie przekonać? Na szczęście większość ludzi bez doszukiwania się widzi, że przytłaczająca większość uczestników marszu nie miała z zadymami nic wspólnego, że to garstka ludzi się przewija w tych zadymach. Niektórzy bo na pewno nie wszyscy nawet z policji ;)


Przeraża mnie z jednej strony wizji narodowego-socjalizmu w Polsce [jestem daleko w prawo stamtąd], ale z drugiej władza kogoś bać się musi.


@Koniec Świata

W sumie masz rację. Taka analogiczna sytuacja: skoro ktoś mnie szturchnął na ulicy jest to w 100% usprawiedliwione żebym odwrócił się i losowej [nieważne ile ma lat i płeć] osobie wyj***ł z bańki w nos.

lith

2012-11-12, 23:45
@wiesiors4
No te filmiki już widziałem, ale tam nigdzie nie widzę tych 'twardych dowodów'. No sa policjanci w kominiarkach i nie jest to żadna tajemnica, ale nigdzie nie widać, żeby te same osoby podszywały się pod uczestników marszu i prowokowały zadymę. Jak się tam tego dopatrzyłeś to podaj konkretne sekundy poszczególnych filmików.

Ja widzę tylko masę bydła, które wykorzystało pretekst święta narodowego, żeby sobie porzucać kamieniami i zyskać +5 do respektu na osiedlu. Do tego kilku debili drących ryja bez sensu, wpie**alających sie w kordon policji z okrzykiem 'dlaczego prowokujecie'. Wyraźnie im powiedzieli, że jak się k***a uspokoją to ich puszczą... po ch*j mieli dać im miasto całe zdemolować?

wiesiors4

2012-11-12, 23:53
lith napisał/a:

@wiesiors4
No te filmiki już widziałem, ale tam nigdzie nie widzę tych 'twardych dowodów'. No sa policjanci w kominiarkach i nie jest to żadna tajemnica, ale nigdzie nie widać, żeby te same osoby podszywały się pod uczestników marszu i prowokowały zadymę. Jak się tam tego dopatrzyłeś to podaj konkretne sekundy poszczególnych filmików.

Ja widzę tylko masę bydła, które wykorzystało pretekst święta narodowego, żeby sobie porzucać kamieniami i zyskać +5 do respektu na osiedlu. Do tego kilku debili drących ryja bez sensu, wpie**alających sie w kordon policji z okrzykiem 'dlaczego prowokujecie'. Wyraźnie im powiedzieli, że jak się k***a uspokoją to ich puszczą... po ch*j mieli dać im miasto całe zdemolować?


No k***a na tym krótszym filmiku jest pokazane jak te zakominiarkowane pały przeskakują przez ogrodzenie, rozdzielają marsz na 2 części. Potem odpalają race i petardy, które rzucają w policję. Policja odpowiada na zaczepki ale nie odpowiada prowokatorom, tylko uczestnikom marszu.
Zobacz, że ludzie przeskakujący przez barierki to ci sami, którzy potem są na zdjęciach pod osłoną policji...
Ale jak ktoś nie chce zobaczyć prawdy, to do końca życia będzie patrzył, ale nie będzie widział...

lith

2012-11-13, 00:04
@wiesiors4
No pokaż dokładnie którzy to Ci sami skoro to takie twarde dowody. Bo też kominiarki mieli? Na tych filmikach ch*ja widać... chyba, ze napisy dodane do filmu to dla Ciebie prawda objawiona. W niczym takie zmanipulowane filmiki nie sa lepsze od tych waszych tvnów i innych mediów, po których tak jedziecie. Tyle ludzi było tam z kamerami i aparatami, a jakoś nikt wyraźnie tej prowokacji nie nagrał, tylko jakaś pikseloza, ch*je-muje, bydło lata w kominiarkach, a każdy widzi co chce widzieć.

Akurat te filmiki gówno wnoszą w kwestii tego czy to była prowokacja czy nie.

To przerzucanie się kto kogo sprowokował i jest żałosne i na prawdę faktoid celnie to przedstawił. ch*j z takimi marszami, gdzie tego typu margines się pojawia (nawet jak nie jest w większości)

pudzianziwp0

2012-11-13, 00:19
ziutek11113 jestem za bardzo pijany zeby odpowiedziec ci pod komentarzem ale napisze tu w dupie byles gowno widziales kasuj konto i spadaj mamusi na kolanka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( teraz to co pomyslalem jestem dumny z Polakow ale tego to bym gdzies gdzies bardzo bardzo daleko wyslal ...... )

wiesiors4

2012-11-13, 00:44
lith napisał/a:

@wiesiors4
No pokaż dokładnie którzy to Ci sami skoro to takie twarde dowody. Bo też kominiarki mieli? Na tych filmikach ch*ja widać... chyba, ze napisy dodane do filmu to dla Ciebie prawda objawiona. W niczym takie zmanipulowane filmiki nie sa lepsze od tych waszych tvnów i innych mediów, po których tak jedziecie. Tyle ludzi było tam z kamerami i aparatami, a jakoś nikt wyraźnie tej prowokacji nie nagrał, tylko jakaś pikseloza, ch*je-muje, bydło lata w kominiarkach, a każdy widzi co chce widzieć.


Dobra widzę że dla niektórych TVN to prawda objawiona. Ale ja byłem na miejscu i widziałem jak się wszystko rozgrywa. Oczywiście były momenty, gdy nasi dali się sprowokować, ale większość rac i petard rzucali prowokatorzy (było ich około 100). Wolisz być ślepy? Ok, nie moja broszka, ale pomyśl trochę czy udawanie na siłę że coś się nie zdarzyło mimo dowodów nie jest przejawem głupoty.

Cytat:

Akurat te filmiki gówno wnoszą w kwestii tego czy to była prowokacja czy nie.


Naprawdę nie widzisz, jak prowokatorzy, którzy na pierwszym filmiku zaczynają akcję na drugim stoją przed akcją razem z policją? :shock:

Cytat:

To przerzucanie się kto kogo sprowokował i jest żałosne i na prawdę faktoid celnie to przedstawił. ch*j z takimi marszami, gdzie tego typu margines się pojawia (nawet jak nie jest w większości)


Marginesem dla mnie są lewackie pieski tuska, które potrafią ujadać, a połowa z nich nie była ani w kościele ani na żadnym marszu po to, żeby uczcić pamięć o ludzi, bez których nie byłoby niepodległości.

Zyga1990

2012-11-13, 02:32
Widać Lewaki zawsze będą oskarżać Prawice chociaż dla POLSKI nic nie robią!!! wielka ANTIFA w kominiarkach razem z psami bo się boicie ryje pokazać!!! śmieszy mnie to tylko że jak na marsz niepodległości można cofać PATRIOTÓW a lewaków z Niemiec wpuszczać na nasze święto k***a I Gdzie Jest Tu Honor Służb!!!!

bovski

2012-11-13, 02:51
@Koniec Świata obrażam trochę samego siebie, ponieważ pierwszy mój post na tym portalu będzie skierowany właśnie do ciebie: wytłumacz mi, jakim trzeba być idiotą aby napisać ,że nie ma nic dziwnego w policji ciskającej racę w tłum pełen rodzin z dziećmi? Pocieszające jest, że coraz więcej ludzi zaczyna pewne rzeczy zauważać a was, walczących z wiatrakami lewusów coraz mniej- co było widać po waszej frekwencji w niedzielę.

Gamge

2012-11-13, 09:36
Dobra to po co ktoś przychodzi na marsz niepodległości z kominiarkami,petardami,racami,ochraniaczami na zęby, kastetami ?? Policyjna prowokacja przed marszem pewnie policjantki roznosiły w tłumie tego typu sprzęt... ?? Cześć Debili przyszła po prostu na replay z ubiegłego roku chcieli po prostu się zabawić a reszta przyszła na ŚWIĘTO i tyle.
Dobrze ze jeszcze nie zwalacie na policję ze prowokują do wyścigów ulicznych jak stoi radiowóz na światłach lol