18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faktoid

Tolus • 2012-11-12, 16:48
Pozdrawiam wszystkich ktorzy szukaja wszedzie prowokacji ;)
Mam nadzieje ze da troche do myslenia.

Mistrinic

2012-11-12, 20:29
Brawo wierzcie mediom i innym syfom a ludziom którzy widzieli to na własne oczy wmawiajcie że to oni się mylą.... Byłem widziałem. Najpierw zablokowali barierkami aleje jerozolimskie które miały być główną trasą przemarszu, głównie siły skoncentrowali na marszałkowskiej gdzie JUŻ CZEKALI N TEN MARSZ. TO nie było tak że grupa huliganów zaatakowała jakiś tam oddział policji, nie. Policja już czekała na ten marsz blokując całą marszałkowską i nie dając przejść. Wiedzieli że tam sprowokują bójkę zwalą wszystko na kiboli i rozwalą ten cały marsz. Szczerze mówiąc to gdyby nie grupy "huliganów" które nadciągały od tyłu by się bić z już używającą gazów i pałek policjantami to my byśmy dostali od policjantów niezły wpie*dol

Bi...........ns

2012-11-12, 20:35
znowu czytacie "Fakt" ? ...

jaro1

2012-11-12, 20:38
wolę efuck-ty niż takie fakty...

Rejtan

2012-11-12, 20:40
Patrzcie! Tutaj są chuligani, którzy prowokowali zamieszki!

Nadowski

2012-11-12, 20:41
"Przebrani za policjantów kibole sprowokowali przebranych
za kiboli policjantów do ataku na przebranych za patriotów kiboli"
... Ma sens..

oGOALoneYaYo

2012-11-12, 20:47
Nadowski napisał/a:

"Przebrani za policjantów kibole sprowokowali przebranych
za kiboli policjantów do ataku na przebranych za patriotów kiboli"
... Ma sens..



Ja sie poplakalem ze smiechu :mrgreen:

Koniec Świata

2012-11-12, 20:56
Tam byli Urban, Jaruzelski i Kiszczak przebrani za przebranych policjantów i oni mordowali patriotów i dzieci napie**alając ich ku*asami po twarzy. Mam filmik w rozdzielczości 320*240. Tam wszystko widać. Dźwięk jest w zajebistej jakości 16kbps. Słychać bulgotanie i jak Urban mówi do bohatera "Kto jest twoim komuchem, szmato? Szczekaj".

:sraczka:

CBŚ

2012-11-12, 20:56
I tak prawda jest taka polaczki, że ta dzicz jest najbardziej zmanipulowaną "grupą społeczną" w Polsce. I to perfekcyjnie zmanipulowaną, bo myślą, że robią to dla dobra Narodu.

wiesiors4

2012-11-12, 21:08
Koniec Świata napisał/a:

Tam byli Urban, Jaruzelski i Kiszczak przebrani za przebranych policjantów i oni mordowali patriotów i dzieci napie**alając ich ku*asami po twarzy. Mam filmik w rozdzielczości 320*240. Tam wszystko widać. Dźwięk jest w zajebistej jakości 16kbps. Słychać bulgotanie i jak Urban mówi do bohatera "Kto jest twoim komuchem, szmato? Szczekaj".
:sraczka:


Niedawno sam płakałeś że ludzie ciągle wspominający o komunie za nią tęsknią. A teraz sam o niej pie**olisz. Nie dość że debil, to jeszcze hipokryta i lewak. Jakie combo :plzdie:

AmorPatriae

2012-11-12, 21:13
Czytam sobie posty co poniektórych i chłodno analizuję sytuację. Jest tyle materiału nagranego przez uczestników marszu potwierdzającego tezy o policyjnych prowokatorach, których zresztą sam widziałem, że żadnym problemem jest trochę ruszyć tymi zakutymi łbami i dojść do prawdy samemu przed monitorem. Oczywistą rzeczą jest, że jak w dzisiejszych czasach w TV mówią o setkach chuliganów na marszu to pierwszą myślą inteligentnego człowieka powinno być zaprzeczenie temu faktowi i samodzielne rozumowanie na podstawie namacalnych dowodów, a nie wyciętych i zmontowanych scen. Reasumując tak k***a wszyscy, którzy wierzą wczorajszym relacją TV są idiotami, zwykłymi bezmózgowcami zatraconymi w świecie konsumpcji i massmediów, bo co innego jak trzeba komuś wierzyć na słowo, a co innego jak są relacje posłów, znanych osobistości i materiały filmowe. Kiedyś się przejmowałem głupota innych ludzi, ale teraz już mi mija, bo w dzisiejszych czasach gdzie głupi jest rzekomo mądry, sponsoring to nie kurestwo, homoseksualizm jest normalny, a heteroseksualizm jest chorobą tip nie potrafi mnie zdziwić głupota i bezmyslość waszych komentarzy.

wiesiors4

2012-11-12, 21:24
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Czytam sobie posty co poniektórych i chłodno analizuję sytuację. Jest tyle materiału nagranego przez uczestników marszu potwierdzającego tezy o policyjnych prowokatorach, których zresztą sam widziałem, że żadnym problemem jest trochę ruszyć tymi zakutymi łbami i dojść do prawdy samemu przed monitorem. Oczywistą rzeczą jest, że jak w dzisiejszych czasach w TV mówią o setkach chuliganów na marszu to pierwszą myślą inteligentnego człowieka powinno być zaprzeczenie temu faktowi i samodzielne rozumowanie na podstawie namacalnych dowodów, a nie wyciętych i zmontowanych scen. Reasumując tak k***a wszyscy, którzy wierzą wczorajszym relacją TV są idiotami, zwykłymi bezmózgowcami zatraconymi w świecie konsumpcji i massmediów, bo co innego jak trzeba komuś wierzyć na słowo, a co innego jak są relacje posłów, znanych osobistości i materiały filmowe. Kiedyś się przejmowałem głupota innych ludzi, ale teraz już mi mija, bo w dzisiejszych czasach gdzie głupi jest rzekomo mądry, sponsoring to nie kurestwo, homoseksualizm jest normalny, a heteroseksualizm jest chorobą tip nie potrafi mnie zdziwić głupota i bezmyslość waszych komentarzy.


Dobrze prawisz kolego. Ale lemingi mają już zbyt wyprane mózgi. Oni nie myślą, media myślą za nich. Mimo, że w Internecie aż roi się od zdjęć, relacji wideo i wypowiedzi świadków, KTÓRZY TAM k***A BYLI A NIE OGLĄDALI MARSZ W DOMU NA TVN24 :!: :!: :!:
Trzeba być idiotą, żeby nie wierzyć w tą prowokację, zdjęcia i filmy nie kłamią! Oczywiście kilkudziesięciu uczestników marszu dało się sprowokować i rzucali w prewencję czym się dało, ale tylko przez chwilę, bo przewodniczący szybko ich uspokoił! 90% walk pokazanych w mediach to właśnie walki prowokatorów z policją! Zobaczcie zdjęcia, zobaczcie filmy.
Mówię to ja, osoba która była 5 metrów od tych wszystkich wydarzeń!

Koniec Świata

2012-11-12, 21:43
wiesiors4 napisał/a:


Niedawno sam płakałeś że ludzie ciągle wspominający o komunie za nią tęsknią. A teraz sam o niej pie**olisz. Nie dość że debil, to jeszcze hipokryta i lewak. Jakie combo :plzdie:



Nie widziałeś tego? Wszystko jest nagrane. Jesteś j***nym lemingiem, czytasz GW, oglądasz TVN i chodzisz na pedalskie spędy. :kupa:

Tu masz dowód:



Kto to jest jak nie Urban? Wszystko jest widoczne.

lith

2012-11-12, 22:05
@ wiesiors4
Skoro tyle tych dowodów to zarzuć jakimś gdzie widać, że te same osoby co 'stały za i rozmawiały z policjantami' prowokowały zadymę/rzucały kamieniami/cokolwiek w tym stylu.

Jeżeli to takie oczywiste to czekam na linka. Bo wszystkie co widziałem to nic nie pokazywały konkretnego.

wiesiors4

2012-11-12, 22:25
lith napisał/a:

@ wiesiors4
Skoro tyle tych dowodów to zarzuć jakimś gdzie widać, że te same osoby co 'stały za i rozmawiały z policjantami' prowokowały zadymę/rzucały kamieniami/cokolwiek w tym stylu.
Jeżeli to takie oczywiste to czekam na linka. Bo wszystkie co widziałem to nic nie pokazywały konkretnego.




Prowokatorzy z tych filmów są tu, pod osłoną policji:


A tutaj na deser film, jak chcieli wylegitymować jednego z prowokatorów, ale inni koledzy prowokatorzy go odciągnęli. A policja nie chciała ich zatrzymać. POLICJA NIE CHCIAŁA ZATRZYMAĆ TYCH [PROWOKATORÓW], KTÓRZY RZUCALI W NIĄ KAMIENIAMI! :shock: