18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faje w Australii

Sh...........kk • 2012-12-02, 22:29
Tak właśnie wyglądają opakowania papierosów w Down Under od wczoraj (1 grudnia)











Ciekawe kiedy wprowadzą u nas?

Zgon14

2012-12-03, 18:24
I co jest w tym fajnego, że z pyska potem takiemu wali?

cyssiek

2012-12-03, 22:30
A ja k***a rzuciłem dwa miesiące temu i zastanawiam się, jak k***a można było tyle jarać?

sobanek

2012-12-03, 23:04
Jak Wam się nie podoba, że ktoś idzie z papierosem w Twoim kierunku, to wypie**alać na drugą stronę chodnika. Ja się Was nie czepiam jak wsiadacie za kółko po kilku głębszych.

-mason-

2012-12-03, 23:27
Przej***ne.
Jest to zamach na własność intelektualną firmy (logo etc.).
Ułatwia podrabianiu papierosów, powodując wzrost mafii i przestępczości.
Możliwe, że przez przez placebo przyczynia się do większej ilości zachorowań (, ale jak na razie nie da się tego wykazać).
Jest to olbrzymia ingerencja w wolność obywateli (jak ktoś chce pali, to może).
Zmusza ludzi do rzucania palenia (paranoja).
Wyolbrzymia problem biernego palenia (picie soku marchewkowego raz w tygodniu daje właściwie takie same prawdopodobieństwo na raka płuc co "bierne palenie")
Nigdy prohibicja nie wyszła państwu na dobre, ani w Polsce, ani w Rosji, ani w Stanach, ani, co się pewnie niedługo okaże, w Australii.

Z drugiej strony ja bym chyba nawet chętniej takie nekrofilskie szlugi kupował.

sidian

2012-12-04, 00:45
Ja... pie**olę. Co za zjeby. Dlaczego ludzie się nie uczą na błędach? Podobne oznaczenia zostały już kiedyś wprowadzone we Francji. Jedyny skutek, jaki odniosły, to zwiększenie sprzedaży papierośnic i się z tego wycofano. Po cholerę marnować czas i forsę na walkę z czymś, co jest legalne? Jak ludzie chcą, to niech się zabijają. Jak nie chcą, to niech żyją zdrowo i tak samo zdychają na ścierwo przywleczone z konserwantów albo miejskiego syfu.

Vroblov

2012-12-04, 03:17
beka, nagle nikt nie pali



aaa bo wiekszosci z was nawet nie sprzedaja

dArN0k

2012-12-04, 15:26
popie**olone, po ch*j takie opakowania, jak już ktoś wyżej powiedział palący nadal będzie palił, tylko niepalący będą się brzydzili obrazeczkami

eeboo

2012-12-04, 22:17
sobanek napisał/a:

Jak Wam się nie podoba, że ktoś idzie z papierosem w Twoim kierunku, to wypie**alać na drugą stronę chodnika. Ja się Was nie czepiam jak wsiadacie za kółko po kilku głębszych.



Idź się jebnij, to ty zatruwasz mi życie, więc to ty wypie**alasz na drugą stronę.
Co do tego że się nie czepiasz pijących za kółkami to:
Jakich k***a 'WAS'? i się k***a zacznij czepiać to może będzie mniej zgonów na drogach pie**olcu.

doodys

2013-01-20, 23:09
Ja bym zaczął je zbierać :-)