18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Faje w Australii

Sh...........kk • 2012-12-02, 22:29
Tak właśnie wyglądają opakowania papierosów w Down Under od wczoraj (1 grudnia)











Ciekawe kiedy wprowadzą u nas?

fifus92

2012-12-03, 02:13
Ja pie**ole dla takiej grafiki zacznę palić, żeby się lansować fajnym opakowaniem. Sprzedaż wzrośnie o 400% taki pewnie miał być efekt

Marshal

2012-12-03, 02:19
atk123
az takich to nie ma :P

kto ma kupic to kupi. Jedyne co mnie zastanawia to dlaczego koncerny nie pozwa rzadu Australii za uniemozliwianie umieszczania logo na opakowaniach, zmuszanie do umieszczania tych zdjec (w sumie to moznaby podciagnac pod lobbing na rzecz niepalacych) i no jakby nie bylo utrudnianie sprzedazy calkiem legalnego produktu

Sam nie pale i mi to lipton jak ktos pali - ale te wszystkie zakazy "dla naszego dobra" to takie lekkie ograniczanie wolnosci - bo moge kupic w kiosku fajki ale juz nie moge ich zapalic np. na przystanku czy w barze

a do tego teraz bedzie - "zbierz cala kolekcje ciekawych obrazkow"...

człowiek_zły

2012-12-03, 02:37
Niech każdy żre, ćpa, pije i pali co zechce. Co mnie obchodzi, że ktoś chce się truć. Byle nie truł mnie. Jego życie - jego sprawa.

hejcior

2012-12-03, 02:38
Jeśli komuś wadzi obrazek - papierośnica przychodzi z ratunkiem.

@!Timon
na paczkach nie ma logo, ale jest marka i zakładam, że jest też wyszczególniona ich moc (full flavor,light itd.)

@Marshal
Nie wydaje mi się, żeby taki przepis jak wymóg tego typu obrazków mógł być wprowadzony niezgodnie z panującym w Australii prawem. I wątpie też, żeby kto kolwiek mający coś do powiedzenia, w którymkolwiek koncernie tytoniowym, wpadł na pomysł, który może odebrać im rynek zbytu jakim jest Australia poprzez pozwy rządu Australii do sądu.

Mindfuck

2012-12-03, 02:38
ja już chyba za długo jestem na sadisticu, albo internet jest za stary. Już kilka tematów, które widziałem tutaj już wcześniej, bankowo, pojawiają się ponownie.

rusofil

2012-12-03, 03:20
człowiek_zły napisał/a:

Niech każdy żre, ćpa, pije i pali co zechce. Co mnie obchodzi, że ktoś chce się truć. Byle nie truł mnie. Jego życie - jego sprawa.



Taa, tyle że idioci (palacze) i tak będą cię truć, bo wolno (swoją drogą, co za debilizm, zezwalać na palenie publicznie) palić w miastach, nikt tego nie kara. Co do ćpania - ćpuni są niebezpieczni i mogą ci zrobić kuku nawet jak tego nie chcesz. Dlatego mnie bardzo obchodzi to, że inni się trują, ćpają etc. Niby jego życie, ale jednak takie bezmózgi zatruwają życie innym.

komandoklucha

2012-12-03, 05:30
łooo k***a dostaniecie raka i martwicy żołędzia od tego biernego palenia, zamknąć ryje
imo paczki fajne robiłbym sobie kolekcje

Cyrk

2012-12-03, 07:36
I teraz tak się w Australii kupuje:

- Dwie ślepoty i raka poproszę.
- A jakiego raka?
- Obojętnie byle nie płuc, bo już mam.

nitrox89

2012-12-03, 08:07
Mają wyższy poziom na półce niż my na hardzie

Fazer6

2012-12-03, 09:23
kto pije i pali ten niema robali !.

Me...........id

2012-12-03, 09:27
Kurde ot technika.
Od teraz można sobie wybrać fajki z choróbskiem.

JURIJ_77

2012-12-03, 10:07
rusofil napisał/a:

Taa, tyle że idioci (palacze) i tak będą cię truć, bo wolno (swoją drogą, co za debilizm, zezwalać na palenie publicznie) palić w miastach, nikt tego nie kara. Co do ćpania - ćpuni są niebezpieczni i mogą ci zrobić kuku nawet jak tego nie chcesz. Dlatego mnie bardzo obchodzi to, że inni się trują, ćpają etc. Niby jego życie, ale jednak takie bezmózgi zatruwają życie innym.



masz rację - należy podobne obrazki wprowadzić na bannerah w mieście, każące się wyprowadzić na wieś - w miastach są przecież spaliny, smog ... kolejna sprawa to opakowania ciastek, gazowanych napojów, chipsów i innych ch*jostw - tam też powinny być takie obrazki - leczenie grubasa też dużo kosztuje, grubas też przeszkadza innym - np wielkie dupsko w autobusie komunikacji miejskiej zajmuje dwa siedzenia. Poza tym grubasy śmierdzą potem (i teraz) ... więc może należy te towary obłożyć akcyzą! Jak być konsekwentnym to do końca ...

pi73rmaster

2012-12-03, 11:30
Cytat:

Wypijanie codziennie 2-3 piwek to już muszę zmartwić, ale jest nadużywanie.


To każdy student nadużywa :(

TeFisto

2012-12-03, 12:04
Na jaki ch*j lamentujecie o zdrowym odzywianiu, nie braniu, nie paleniu, nie piciu , jak i tak za niecale 3 tyg koniec swiata ? szkoda zycia , ide sie zjarac .

Vados

2012-12-03, 14:21
Ale wyobrazcie sobie akcje w sklepie :
-Dzien dobry , w czym moge panu pomodz ?
-Poprosze papieroski.
-A jakie to maja byc?
- To ja dzisiaj zaszaleje i poprosze te z '' Mentnym Oczkiem '' :D