18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook zachęca do..

666h • 2013-07-02, 01:41
Siadam wieczorem do komputera.. wszystko jest okej, i naglę ni z dupy pojawia się wpis na fejsbuku


"This weekend, more than 700 Facebook employees, including Mark Zuckerberg, as well as former Super Bowl champion Brendon Ayanbadejo, marched in the San Francisco Pride Parade to show their support for the LGBTQ community. To stay up to date on the latest information around LGBTQ and diversity at Facebook, follow Facebook Diversity. #PrideConnectsUs"



Myślę sobie okej Parada paradą... ale coś mnie zaniepokoiło... w tych jaskrawych kolorach. Ale nie to było najgorsze.






WTF? :gay: :gay:



Czy nawet władzę ogólnospołecznościowego portalu muszą propagować to pedalstwo? Jakoś nie chcę wyobrażać sobie, że banda "dzieci" :emo: będzie oglądała takie posty.. I potem będą się utrwalać w tym zboczeniu jeszcze bardziej. Bo w końcu sam "fejsbug" to popiera.
Od kasy im się w dupach po przewracało


Źródło: https://www.facebook.com/facebook

Rafal1757

2013-07-02, 01:50
przeczuwam w komentarzach zapowiedzi bojkotu fb ... ;p

socjalmmv

2013-07-02, 02:14
Świat schodzi na psy, niby demokracja a jednak rządzi mniejszość. Z roku na rok nie ma dosłownie żadnej pozytywnej informacji, jak nie te j***ne pedały to rząd. k***a wolałbym żeby zalegalizowali helene niż te j***ne związki partnerskie. Na Ukranie czy w Rosji nie pamiętam dokładnie, ładnie się z tymi tęczowymi zjebami rozprawili.

orzech1991

2013-07-02, 05:55
Nie wiem po co sie spinać na związki partnerskie. A niech zalegalizują. Ważne żeby trzymać z dala od nich dzieci. I nie propagować tego zboczenia w jakiś obsceniczny, obleśny i wulgarny albo agresywny sposób.
Co do samego filmiku - gay w angielskim znaczy też "radość" i to znaczenie było niewątpliwie pierwsze w użyciu. Więc chcąc być skrupulatnym niekoniecznie musi to być akcja promująca homoseksualistów.
.
.
.
.
.
Ale pewnie byłbym zajebiście naiwny gdybym tak uważał. Precz z gejostwem :P

Edit:
Niedopatrzenie - gay znaczy raczej "radosny, zabawny, kolorowy".

Re...........ms

2013-07-02, 07:05
widzicie... tak się składa, że fejkbook już dawno nie jest dla ludzi, teraz to jest korporacja a korporacja rządzi się jedną jedyną zasadą: "ciąć koszty i maksymalizować zyski"

nie ważne co, ale jeżeli mogą na tym zarobić to to zrobią bo im jest wiecznie mało pieniędzy.

Mr.Drwalu

2013-07-02, 08:46
Czy ty poważnie myślałeś, że pejsbug jest "normalnym" portalem społecznościowym? :wtf:
Zapewne jesteś w grupie 95% osób, którzy wierzą, że medialna postać sama wpadła na pomysł portalu.
Pamiętam propagandę z początku owego policyjnego portalu, "Biedny Mark żeby ruszyć ze swoim projektem, po prosił ojca, biednego dentystę o 10k$ na inwestycje". Kiedyś był MySPace, teraz Facebook, za jakiś czas będzie coś innego. ;)

Su...........r0

2013-07-02, 09:38
Nie dość, że szpiegują to jeszcze popierają gejów...

spooky.

2013-07-02, 10:33
Szpiego-żydowski portal promujący pedziów, a ludzie jeszcze się cieszą... O.o

Hauer88

2013-07-02, 10:40
Nie ma się co dziwić skoro właścicielem pejsbooka jest żyd - a jak wiadomo to syjonistyczni żydzi na siłę próbują zniszczyć białą cywilizację zachodu, promując multi-kulti i dewiacje seksualne.

Ra...........it

2013-07-02, 11:14
za fejsbuka zawsze gówno

siedlik

2013-07-02, 14:17
Jak ci Gej za atakuje i wydupczy, to mozesz miec pretensje do boga. A jak sami sie dupcza to nie widze powodu to paniki.
JARANIE SIE ISLAMEM TO PEDALSTWO !!!!

dulek93

2013-07-02, 14:21
facebook to jeden wielki przypał... policja tu ma konta i jak cie złapią np. z ziołem to nawet na komendzie koledze pokazywali jego rozmowy z drugim kolegą i posty o jaraniu itp... wgle do tego te pedały.... facebook śmierdzi gównem
jak i wszystko co teraz się dzieje na tym świecie...
idź pan w ch*j...
:idzwch*j:

hailtotheparanoia

2013-07-02, 14:22
Och. Ten nasz Polski ból dupy z byle jakiego powodu, który w sumie nikogo z nas, a tymbrdziej dzieci nie dotyczy. (po poziomie wypowiedzi od kilku dobrych miesiecy, czuję że większość sadoli nie powinna lub nie doczekała się jeszcze potomstwa). Przepięknie.

Qwertyzxc

2013-07-02, 14:23
Ja pie**olę, ch*j wam do tego kto z kim się r*cha. Póki w moją dupę nie wtykają ku*asa, to niech se pedały żyją. Jedyne z czym bym się nie zgodził, to z prawem do adopcji.