18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook zachęca do..

666h • 2013-07-02, 01:41
Siadam wieczorem do komputera.. wszystko jest okej, i naglę ni z dupy pojawia się wpis na fejsbuku


"This weekend, more than 700 Facebook employees, including Mark Zuckerberg, as well as former Super Bowl champion Brendon Ayanbadejo, marched in the San Francisco Pride Parade to show their support for the LGBTQ community. To stay up to date on the latest information around LGBTQ and diversity at Facebook, follow Facebook Diversity. #PrideConnectsUs"



Myślę sobie okej Parada paradą... ale coś mnie zaniepokoiło... w tych jaskrawych kolorach. Ale nie to było najgorsze.






WTF? :gay: :gay:



Czy nawet władzę ogólnospołecznościowego portalu muszą propagować to pedalstwo? Jakoś nie chcę wyobrażać sobie, że banda "dzieci" :emo: będzie oglądała takie posty.. I potem będą się utrwalać w tym zboczeniu jeszcze bardziej. Bo w końcu sam "fejsbug" to popiera.
Od kasy im się w dupach po przewracało


Źródło: https://www.facebook.com/facebook

mysior666

2013-07-02, 14:42
pedalski post zgłoś jako spam

Mimson

2013-07-02, 14:46
San Francisco, wylęgarnia pedałów i hipisów!

marek90

2013-07-02, 14:46
Wot, homintern ma się dobrze... poza Rosją :)

Qanibal

2013-07-02, 14:53
Tak naprawdę to mogą oni promować j***nie kurczaków, i ch*ja z tym zrobicie. Pewnie będą musieli zamknąć ten portal jak 20 osób usunie konta :(

Dy...........za

2013-07-02, 14:58
San Francisco, i wszystko jasne :amused:

Cirion

2013-07-02, 15:03
A ja nie muszę usuwać konta, bo nigdy go na tym gówniany portalu rodem z "Roku 1984" Orwella nie miałem. A każdemu kto posiada tam konto, życzę żeby zaspamowali mu je homopropagandą :amused:

Tomikchomik1

2013-07-02, 15:05
Niech sobie żyją, i kochają kogo chcą, mają do tego prawo (bo każdy z was sadole, jakby zabroniono mu kochac 2 osobe, też by sie wk***ił.) Tylko niech dzieci nie adoptują. Tyle. Rzekłem.

Fragless

2013-07-02, 15:05
Naprawdę nie mogę uwierzyć, że ludzie dają się tak łatwo kontrolować jakiemuś żydowi. Owszem, sam posiadam jakiegoś tam fejsa, ale tylko w celu kontaktowym, a nie urządzaniu sobie galerii sztuki czy pamiętnika na żywo. Jeszcze teraz ta gejowska propaganda... Dokąd zmierzasz świecie?

Krozpel

2013-07-02, 15:10
A ja się pytam gdzie poparcie dla fanów anala? Gdzie wsparcie polityków, aktorów i znanych ludzi dla kultury Sado Maso? Trzeba z tym skończyć, ktoś kto lubi jak się go bije biczem nie powinien się wstydzić swoich ran i pręg, powinien móc je eksponować w atmosferze wsparcia i akceptacji społecznej. Skandalem jest to że pracownik banku nie może przyjść do pracy w lateksowej masce która wyraża jego seksualność…
A to tylko czubek góry lodowej. Mamy ludzi którzy lubią na siebie sikać i srać, mamy laski z 2 girls 1 cup, mamy przyduszaczy, furries i wiele innych podniet które nie są prawidłowo propagowane… przeciętny 3 latek nawet sobie nie zdaje sprawę z ich istnienia… hańba! Trzeba coś z tym zrobić.

PanPrawicowy

2013-07-02, 15:28
Będzie więcej wolnych panien do wyrywania. It's good for me :krejzi:

marek90

2013-07-02, 15:30
@Tomikchomik1: O czym Ty chrzanisz ? Kto im zabrania się kochać ? Jak nie zauważyłeś, to homoseksualizm w Polsce przestał być karalny już za czasów II RP. Ale, do jasnej cholery, dlaczego ich "miłość" nie może zostać w ich własnej sypialni ?

skogarr

2013-07-02, 15:44
Nie zorientowałeś się po tym, jak było napisane, że parada organizowana przez środowiska LGBT? Jak nie ogarniasz skrótu to jest to Lesbian Gay Bisexual Transvestite

Atreyu

2013-07-02, 15:56
FaceBook to własność prywatna, nie dobro publiczne. Mogą publikować co im się podoba w granicach prawa. Skoro Zuckerberg ich popiera i wstawia takie rzeczy na stronę która należy do niego to jedyne co możecie zrobić - to przestać korzystać z FB, ale zapewniam - ich to nie zaboli.

grunge

2013-07-02, 16:15
nie podoba sie to usuwasz konto i tyle. Nie potrafię zrozumieć, w czym problem.

Uechtacz

2013-07-02, 16:15
Jako aspołeczna menda nienawidząca wszystkich ludzi w dupie mam pejsbuki, enki i inne miejsca wirtualnego lansu.

Ale bardzo, ale to bardzo jestem ciekaw, czy od dzisiaj na zawsze znikną z FB strony organizacji i osób przeciwnych "promocji homoseksualizmu".

Sporo tego będzie: oficjalne strony wszystkich partii prawicowych, NOP-ów i ONR-ów, organizacji katolickich, islamskich, prawosławnych, żydowskich, protestanckich itd. itp.
Oczywiście oprócz stron organizacji powinny zniknąć profile ich zwolenników, ciekawie się zapowiada.