18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Facebook zachęca do..

666h • 2013-07-02, 01:41
Siadam wieczorem do komputera.. wszystko jest okej, i naglę ni z dupy pojawia się wpis na fejsbuku


"This weekend, more than 700 Facebook employees, including Mark Zuckerberg, as well as former Super Bowl champion Brendon Ayanbadejo, marched in the San Francisco Pride Parade to show their support for the LGBTQ community. To stay up to date on the latest information around LGBTQ and diversity at Facebook, follow Facebook Diversity. #PrideConnectsUs"



Myślę sobie okej Parada paradą... ale coś mnie zaniepokoiło... w tych jaskrawych kolorach. Ale nie to było najgorsze.






WTF? :gay: :gay:



Czy nawet władzę ogólnospołecznościowego portalu muszą propagować to pedalstwo? Jakoś nie chcę wyobrażać sobie, że banda "dzieci" :emo: będzie oglądała takie posty.. I potem będą się utrwalać w tym zboczeniu jeszcze bardziej. Bo w końcu sam "fejsbug" to popiera.
Od kasy im się w dupach po przewracało


Źródło: https://www.facebook.com/facebook

rawpanic

2013-07-02, 16:24
ch*j Was obchodza geje... nie chcecie byc gejami? Nikt Wam nie kaze...

lepiej myslec o ciapatych...

bloff

2013-07-02, 16:28
Ktoś tu napisał, że lepiej zalegalizowac te związki partnerskie i trzymać z dala od dzieci (mniej wiecej tak chyba) Problem rodzi problem, otóż jak się je zalegalizuje to ci homo zaczną się ubiegać o prawa rodzicielskie! Tak jak to już jest we Francji czy w Niemczech gdzie już homo mogą brać śluby później jadą do Rosji dają swoją sperme kobiecie ona daje im dziecko za Euro! Tak to mniej więcej wygląda na Zachodzie. Wg. mnie jest to chore i nie moralne ale co ja tam wiem...

Atreyu

2013-07-02, 16:28
@rawpanic. Ja tam wolę myśleć o kobietach, ale co kto lubi. ;)

di...........os

2013-07-02, 16:59
Krozpel napisał/a:

A ja się pytam gdzie poparcie dla fanów anala? Gdzie wsparcie polityków, aktorów i znanych ludzi dla kultury Sado Maso? Trzeba z tym skończyć, ktoś kto lubi jak się go bije biczem nie powinien się wstydzić swoich ran i pręg, powinien móc je eksponować w atmosferze wsparcia i akceptacji społecznej. Skandalem jest to że pracownik banku nie może przyjść do pracy w lateksowej masce która wyraża jego seksualność…
A to tylko czubek góry lodowej. Mamy ludzi którzy lubią na siebie sikać i srać, mamy laski z 2 girls 1 cup, mamy przyduszaczy, furries i wiele innych podniet które nie są prawidłowo propagowane… przeciętny 3 latek nawet sobie nie zdaje sprawę z ich istnienia… hańba! Trzeba coś z tym zrobić.



Owszem, nie powinno się o tym mówić. Lecz to działa w dwie strony. Dopóki głąby najgłośniej protestujące przeciw homosiom nie zrozumieją, że homosie urządzają te parady w akcie obrony przeciw tym protestom, będzie cały czas głośno o obydwu rozszalałych grupach. To HOMOFOB nakręca HOMOPARADY, a GEJ nakręca HOMOFOBIE.


Hańbą jest bieda umysłowa - także użytkowników tej popieprzonej strony, na której walczy się z niewidzialnymi wrogami... Pieprzeni myśliciele z met żulerskich...

abdul

2013-07-02, 17:06
haha zawsze mowilem gejzbók. z jakiegos powodu tylko dzieci, siksy i pedaly w rurkach zakladaja na nim konta

Bad_Motherfucker

2013-07-02, 17:08
Jak Ci się nie podoba, to nie korzystaj, a nie pie**olisz farmazony. Facebook to nie wszystko!

sorra18

2013-07-02, 17:11
Jezeli ktos niewie dlaczego tak jest to odpowiem. Bialym ludziom odpie**olila palma.
Co to znaczy?
Znaczy ze powolij na swiecie zeby dac rade w zyciu trzeba nadstawiac dupy i ssac paly bo to co sie korwa dzieje to masakra.
Dawniej ludzie dostawali dobre posady i tak dalej w wiekrzosci za ciezka prace i skilla. A teraz lizusy dupo wlazdy i meskie korwy pna sie po szczeblach. Oczywiscie mowie tutaj ogolem i niechce nikogo urazic.
Wszystko zaczyna byc robione pod pobliczke tak jak cale te korporacyjne sciemy z fundacjami i tp. k***iszony sie plawia w luksusie. A czlowiek predzej niz jakies pochwaly czy bonusy to dostanie masc na boldupy.

umcumcpolowka

2013-07-02, 17:11
Autorze pie**olnij się w łeb. Wyobraź sobie, że znaczna część Świata nie cofa się w rozwoju.

Robot

2013-07-02, 17:44
Tu chodzi o zagładę rasy ludzkiej, po co używać broni masowego rażenia, skoro można promować homoseksualnych inwalidów?

klasyka

2013-07-02, 19:20
jak widać żydowskie lobby robi wszystko aby tylko szerzyć gejostwo i inne odmieności

bedzio

2013-07-02, 20:39
Heh no i dlatego trzeba lecieć za Depardieu do mateczko Rosji tam teraz każdemu by walneli mandaciki to by im sie od razu odechciało popierania chorych pomysłów a sam facebook by im zabronił takich transparentów bo firmom jeszcze wieksze kary grożą

MudPie

2013-07-06, 21:27
666h napisał/a:

Siadam wieczorem do komputera.. wszystko jest okej, i naglę ni z dupy pojawia się wpis na fejsbuku


[url=https://i.sadistic.pl/pics/e456cf517ab8jpg]Obrazek
WTF? :gay: :gay:

Czy nawet władzę ogólnospołecznościowego portalu muszą propagować to pedalstwo? Jakoś nie chcę wyobrażać sobie, że banda "dzieci" :emo: będzie oglądała takie posty.. I potem będą się utrwalać w tym zboczeniu jeszcze bardziej. Bo w końcu sam "fejsbug" to popiera.
Od kasy im się w dupach po przewracało



Wszysto pasuje. Zukerberg prywatnie jeździ hondą.. :mrgreen: