18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Etapy rozwoju współczesnego autorytetu

wiesiors4 • 2013-06-27, 13:31
to tak a propo ostatnich wydarzeń ;-)

Ahh te komunistyczne autorytety lewicy :-D

LICH0

2013-06-27, 13:36
A na drzewach zamiast liści.... winni wisieć komuniści!


BongMan

2013-06-27, 13:50
k***a mać, piwo przypadkiem. Nie bierz tego do siebie...

Fa...........um

2013-06-27, 16:17
100% prawdy "polskich elytach".

Kiedyś Moskwa, teraz Bruksela! Kiedyś ORMO, teraz PO!

froqer

2013-06-27, 16:31
Cytat:

Kiedyś ORMO, teraz PO!


O k***a...

Ratilt

2013-06-27, 16:46
O ile rozumiem przesłanie w pierwszych trzech "etapach", to może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega dowcip w czwartym (aka. "autorytet")?

KTU

2013-06-27, 16:49
@Ratilt, pewnie chodzi o zaproszenie Baumana na uniwersytet.

VexTeson

2013-06-27, 16:54
Nie ważne, że został ranny na wojnie, że polował na morderców Żydów z WiN, że osiągnął na emigracji tak wiele. Liczą się poglądy człowieka, nie czyny. :homer: JP2 uciekł do seminarium żeby nie walczyć, B16 wstąpił do Hitlerjugend, ale to Bauman jest złym patriotą, a tamci zostaną świętymi.

Zaethrael

2013-06-27, 16:55
Na całe szczęście mamy takich idiotów jak kilku powyżej. Zawsze trochę śmiechu :) Przynajmniej dopóki nie zaczynają szkodzić jakimkolwiek działaniem typu; blokowanie uniwerków, demolowanie stadionów, parków i innego mienia wspólnego.

Żeby nie było dorzucę autorytety prawicy.









:mrgreen:

LICH0

2013-06-27, 17:03
Zaethrael napisał/a:

Na całe szczęście mamy takich idiotów jak kilku powyżej. Zawsze trochę śmiechu :) Przynajmniej dopóki nie zaczynają szkodzić jakimkolwiek działaniem typu; blokowanie uniwerków, demolowanie stadionów, parków i innego mienia wspólnego.

Żeby nie było dorzucę autorytety prawicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:mrgreen:



Hitler to lewak ośle.... NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników

Zaethrael

2013-06-27, 17:09
Libertinus napisał/a:



Hitler to lewak ośle.... NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników



Co nie zmienia faktu, że z adaptacji jego światopoglądu czerpiecie garściami :> OOoops czyżby jakaś odrobina hipokryzji ? :> :D

Hauer88

2013-06-27, 17:11
Zaethrael napisał/a:



Co nie zmienia faktu, że z adaptacji jego światopoglądu czerpiecie garściami :> OOoops czyżby jakaś odrobina hipokryzji ? :> :D




Nacjonalizm nie jest ani lewicą ani też prawicą - jest opozycją do demoliberalnego systemu.

Zaethrael

2013-06-27, 17:12
To, że nie jestem z Wami nie znaczy, że jestem z nimi. Po prostu obok wstydu, który za was (i wszystkich Polskich radykałów) czuje, znajduje się odrobina czarnego poczucia humoru. Jedyna skrajność jaką akceptuje to moja skrajna zajebistość :D 8-)

A Korwin to mój ulubiony komik :*


Hauer88 napisał/a:




Nacjonalizm nie jest ani lewicą ani też prawicą - jest opozycją do demoliberalnego systemu.



Ale występuje na pierwszym miejscu w obu ideologiach.

Chodzi głównie o to by nie popadać w skrajności - co niestety ma miejsce.