18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Etapy rozwoju współczesnego autorytetu

wiesiors4 • 2013-06-27, 13:31
to tak a propo ostatnich wydarzeń ;-)

Ahh te komunistyczne autorytety lewicy :-D

LICH0

2013-06-27, 17:14
Zaethrael napisał/a:



Co nie zmienia faktu, że z adaptacji jego światopoglądu czerpiecie garściami :> OOoops czyżby jakaś odrobina hipokryzji ? :> :D


Nie jestem w NOP ani ONR (: ani też rasistą.
Równie dobrze można powiedzieć, że murzyni mordujący chrześcijan w Afryce są neonaziolami bo dokonują morderstw na tle rosowo-religijnym....

Zaethrael

2013-06-27, 17:16
Nie twierdze, że jesteś. Tylko jaranie się "lewactwiem" lub "prawactwem" jest chore. Niestety obie ideologie są w sobie bardzo bliskie i różnią się praktycznie światopoglądem, który to każdy powinien mieć prywatny. Równość wobec prawa przede wszystkim, a to czy chce jarać trawę, popieram invitro, nie lubię kościoła czy pedałów to moja prywatna sprawa. Powinienem mieć w tym wszystkim takie samo prawo jak każda inna jednostka niezależnie od światopoglądu. Nikt nie powinien mieć ani więcej przywilejów - ani mniej. Dopóki nie wpie**ala się w moje sprawy.


Grunt, żeby Twoja ideologia nie była destruktywna - co nie jest równoznaczne z tym że jest pasywna lub bezbronna.

LICH0

2013-06-27, 17:19
Zaethrael napisał/a:

Nie twierdze, że jesteś. Tylko jaranie się "lewactwiem" lub "prawactwem" jest chore. Grunt, żeby Twoja ideologia nie była destruktywna - co nie jest równoznaczne z tym że jest pasywna lub bezbronna.



Co złego widzisz w byciu "prawicowym". Bo w skrajnie prawicowym jeszcze zrozumiem.

Zaethrael

2013-06-27, 17:21
Puste określenie :>

LICH0

2013-06-27, 17:21
Zaethrael napisał/a:

Puste określenie :>



To, że dla Ciebie jest puste nie znaczy, że dla każdego takie jest.

Zaethrael

2013-06-27, 17:23
I każdy ma do tego święte prawo dopóki nie robi tym komukolwiek krzywdy, a jego poglądy nie nawołują do agresji.


Jeżeli o mnie chodzi to jestem; rasistą, ateistą, homofobem, liberałem, globalistą, technokratą, zjebem :D To jest moja sprawa i nikomu nie każe siebie lubić ani 'wierzyć' w to co ja. Co nie oznacza, że chce mieć utrudnienia w załatwianiu spraw w urzędzie, znalezieniu roboty i mniej przywilejów niż inni.

Jeżeli Pałman był komunistą, nazistą, mordercą, pedałem to póki nie zostanie za to zgodnie z prawem osądzony powinien mieć możliwość pogadania sobie w kulturze. Nie kazałbym mu wypie**alać. Jak masz coś przeciwko komukolwiek to gościa pozywasz - przedstawiając niepodważalne dowody i tyle. Z tego co wiem pewne sprawy nawet według naszego absurdalnego prawa się nie przedawniają więc; Pic or didn't happen.

Ratilt

2013-06-27, 17:39
Libertinus napisał/a:


Hitler to lewak ośle.... NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników



Błąd!
NSDAP to prawicowa partia o lewicowej gospodarce. O tak, niespodzianka, lewica i prawica, w dzisiejszych czasach to nie tylko określenie do poglądów...
ośle ;)
Więc zależy po czym określasz, hitler to albo lewak albo prawak (prawak? istnieje takie określenie?)
Tak samo Piłsudski był jednym z założycieli PPS (Polskiej Partii Socjalistycznej). Pójdź teraz na jakieś spotkanie narodowców i powiedz że był on lewakiem, bo założył partię z zakazanym słowem "socjalistyczna" w nazwie. Good luck ;)

bogdanznosa

2013-06-27, 17:46
Cytat:

JP2 uciekł do seminarium żeby nie walczyć, B16 wstąpił do Hitlerjugend, ale to Bauman jest złym patriotą, a tamci zostaną świętymi.



co ty k***a porównujesz złamasie? czy oni w młodości mordowali swoich rodaków walczących z kolejnym okupantem?

whereIsMyGoat

2013-06-27, 17:58
@Libertinus Akurat Ty o komunistach i komunie wiesz najwięcej (sądząc po wpisanym wieku). Najwięcej o komunie drą ryja ludzie młodzi którzy z komuną gówno mieli do czynienia a jedynie nasłuchali się od polityków jaka to komuna jest. Pogadaj z dziadkiem zapytaj jaka komuna była. Bo jakoś po wielu rozmowach z osobami starszymi to nikt z nich mi na komunę nie narzeka a wręcz wspomina komunę jako dobre czasy.

kroplowa

2013-06-27, 18:01
Apropos Piłsudskiego

VexTeson

2013-06-27, 18:08
bogdanznosa napisał/a:

co ty k***a porównujesz złamasie? czy oni w młodości mordowali swoich rodaków walczących z kolejnym okupantem?



Ci z którymi walczył Bauman mordowali Żydów polskich, czyli Polaków (resztą nie tylko, urzędników, policjantów, wieśniaków). Ci którzy chcieli pokoju skorzystali z amnezji. Nikt za to głowy nie stracił, najwyżej Syberia jak Jaruzelski. Lecz ci którzy kontynuowali walkę "z okupantem" musieli się liczyć ze śmiercią.

Zaethrael

2013-06-27, 18:09
whereIsMyGoat napisał/a:

@Libertinus Akurat Ty o komunistach i komunie wiesz najwięcej (sądząc po wpisanym wieku). Najwięcej o komunie drą ryja ludzie młodzi którzy z komuną gówno mieli do czynienia a jedynie nasłuchali się od polityków jaka to komuna jest. Pogadaj z dziadkiem zapytaj jaka komuna była. Bo jakoś po wielu rozmowach z osobami starszymi to nikt z nich mi na komunę nie narzeka a wręcz wspomina komunę jako dobre czasy.



Niekoniecznie dobre. Ale bardziej ludzkie. Ludzie mając mniej, bardziej cenili swoje życie i tych z którymi przez nie idą. Teraz się ludziom w dupach poprzewracało po prostu. Komuna była zła, ale dała niektórym naprawdę silne charaktery. Nie chciałbym żyć w tamtych czasach - co nie zmienia faktu, że jak rozmowa ze starszą osobą zaczyna się od: "Jeszcze za czasów komuny... " zazwyczaj jest śmiesznie.

Starsze osoby z którymi rozmawiam bardzo miło wspominają czasy - szczególnie schyłku kiedy ten ból dupy rządu nie dawał im się tak we znaki - byli w *h*j szczęśliwsi niż my. Biedniejsi w kasę - bogatsi w życie. Nasze obecne problemy są trywialne w porównaniu z ich problemami, a jednak to "my" mamy najwięcej do powiedzenia o czasach w których nas nie było :> Głupie w *h*j :D

teken

2013-06-27, 18:56
A czy jest ze mną coś nie tak, jak nie mam autorytetów ? :/

Atreyu

2013-06-27, 19:01
@Libertinus - Hitler lewakiem, pewnie tak? Ale rzucał tak radykalne narodowe tezy jak wielu polaków "patryjiotów"! No więc radykalne prawaki, to też po części walczące z demokracją lewaki? Tak! :D

ellsworth

2013-06-27, 19:42
Libertinus napisał/a:



Hitler to lewak ośle.... NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników


A NRD było wg ciebie państwem demokratycznym, jak sama nazwa wskazuje. :homer: