18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Emerytka niszczy Napieralskiego

Pater patriae • 2012-10-22, 11:09
O ile prosta kobieta jest mądrzejsza od tych dziennikarzynów po studiach, którzy prześcigają się w lizaniu dupy władzy.




Jak było to wyj***ć.

Sarkos

2012-10-22, 17:28
bziktheblue napisał/a:



Fakt - na wybory chodzić trzeba i nawet jak nie masz na kogo to oddaj nieważny głos, bo nawet taki ma znaczenie.



Tu się zgadzam.
bziktheblue napisał/a:


Tylko przestańcie pie**olić, że ktoś nie ma prawa narzekać bo to bo tamto.



Ode mnie prosta wiadomość - Jeśli nie zrobiłeś nic żeby było lepiej, albo chociaż "mniej źle", to stul pysk, bo masz efekt działania swojego i sobie podobnych.
Zgodzę się, że nie ma na kogo w tym kraju głosować, trzeba więc wybrać tych, którzy sp***olą najmniej.

jajcarzysta

2012-10-22, 17:30
Cytat:

Sarkos napisał/a:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.




Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.



a zna ktoś jakikolwiek program jakiejkolwiek partii ?
...nie...bo wszystkie są prawie identyczne
ja będę głosował na Janusza Korwina nie dlatego że go popieram - mimo że go popieram prawie we wszystkim (i tak tych rzeczy nie wprowadzi bo mu się nie uda jak np. prywatyzacja szkolnictwa)
ale przynajmniej coś ruszy, już najwyższy czas, komuna upadła dawno temu

za pisu był dobry rozwój gospodarczy i ograniczanie korupcji, lepsze to niż podnieść emerytury, podpisywać ACTA a o wolności choćby słowa to nie wspomnę :P

nie ma mniejsze zło i większe
wybierzmy mikke to wtedy wszyscy przejrzą na oczy, bo na razie tylko internauci mogą, też nie w pełni

Sarkos

2012-10-22, 17:45
Slonx napisał/a:

Widać wielu ludzi potrzebuje lekcji religii.


Więc niech uczęszczają na nie do kościoła i niech to kościół je finansuje.

Slonx napisał/a:

Szkoły katolickie mają o wiele wyższy poziom nauczania, niż szkoły świeckie i to jest fakt.

To jest bullshit, nie fakt, chyba, że podasz wiarygodne źródło, które to potwierdzi.

Cytat:

To ci dopiero skandal! Jak oni śmią nie płacić podatku od zbiórek przeznaczonych na konkretne cele. Niech opodatkują taką szlachetną paczkę, gdzie kościół zbiera od ludzi różne dobra materialne, by obdarować nimi ubogie rodziny. Gwarantuję ci, że wtedy takich akcji już by nie było. Są one i funkcjonują wcale dobrze właśnie dzięki temu, że nie są opodatkowane.


Ależ ja nie jestem za opodatkowaniem zbiórek charytatywnych - popieram i uczestniczę w takich akcjach, jestem za tym żeby państwo traktowało wszystkich jednakowo.

Slonx napisał/a:

Zabytki wcale nie są częścią naszego dziedzictwa kulturowego i wcale nie powinno się o nie dbać...


Ależ powinno się o nie dbać, jednak czemu państwo nie finansuje remontu wnętrz mieszkań usytuowanych na starówkach (w większości zabudowa zabytkowa), a kościołów już tak?

Slonx napisał/a:

Jeżeli według ciebie czerwona hołota zagarnęła ziemie należące do kościoła zupełnie uczciwie, to nie mam pytań co do twojej uczciwości...


Być może nie wyraziłem się jasno. Napisałem "bezprawnie zabrane mienie" myśląc o przekrętach, które pod tą przykrywką są uskuteczniane - oddawanie budynków i ziem, które do kościoła nigdy nie należały.

Slonx napisał/a:

Fajnie się tak pisze o cudzym. A ja bym spożytkował twoje mienie w lepszy sposób, niż robisz to ty i co ty na to?


I rób co chcesz, jeśli mi za tę ziemię zapłacisz. Kościół nie zapłacił, tylko dostał.

Slonx napisał/a:

Socjalista z ciebie pełną gębą. A do socjalistów powinno się strzelać.


Socjalista? Nierób ma dostawać coś za darmo? Nigdy w życiu, tfu!

Slonx napisał/a:

A teraz zobacz na nasz dług publiczny i oblicz sobie, ile z tych pieniędzy poszło na kościół. Oczywiście, że pewna część, ale kościół generalnie stara się pożytecznie spożytkować pieniądze, pomagając ubogim rodzinom. Robi to, tylko w mediach się o tym nie mówi, bo takie tematy się nie sprzedają.



Powiem tak, problem tkwi nie w samej instytucji kościoła, która z założenia jest bardzo potrzebna i bardzo pożyteczna, problem tkwi w ludziach, którzy tą instytucją kierują. Kiedy mój dziadek zmarł ksiądz stwierdził, że za mniej niż 2000 zł to mu się na cmentarz nie opłaca wychodzić, a kiedy się dowiedział, że nie dostanie w takim razie nic, to łaskawie stwierdził, że może być 500. Na pogrzeb przyszedł napie**olony jak świnia i gdyby nie moja babcia, to by dostał w ryj. Kościół w swoim obecnym istnieniu jest wrzodem. Są oczywiście księża i siostry z powołania, którzy robią wiele dobrego, są jednak, niestety, w mniejszości.

Slonx napisał/a:

Państwo natomiast przeżera tę kasę i to tu jest problem.



Jasne, ale to jest kolejny problem, nie jedyny.

verva

2012-10-22, 18:03
Sarkos napisał/a:



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.



Głupoty piszesz. To tak jak iść do zakładu pogrzebowego i wybrać sobie trumnę, w dupie mam czy jest dębowa czy sosnowa skoro i tak będę martwy. To jest całe mniejsze zło, a ty łudzisz się, że gorzej być nie może.

dashrek

2012-10-22, 18:04
Trzeba kandydować panie sarkos, hamusq i inni. Oddasz głos na mniejsze zło? Jakie w mordę mniejsze zło, jak ci kolesie przechodzą od partii do partii.((( W SLD rządził Napieralski- człowiek co nigdy nie pracował, nawet nie skosił trawnika na działce- mam na niego oddać swój głos. Sprzedali NOWĄ HUTĘ. Może na księcia Tuska- Jarlaxle Baenre- władca najemników mrocznych elfów, ze skłonnościami do kłamstw i manipulacji tłumami ludzi. ZNISZCZYLI STOCZNIE W GDYNI I SZCZECINIE. Może na Kaczorka, co na moherka, człowieka, który dwa lata temu założył sobie pierwsze konto w banku, a o tym, że ja nie zapomnę za jakich czasów- nie wiadomo BYŁO, czy w danym roku powstanie więcej mieszkań, czy więzień, to już nie wspomnę. )))-ODNOŚNIK DO NAWIASÓW ( wszystkie te partie olały ustawę o biopaliwach, teraz benzyna, olej, oscylują 5,50 do 6,00 zł)- ja po mieście poruszam się rowerem, a jeżdżę samochodem tam gdzie nie wygodnie mi pociągiem, chociaż PKP ma bonus 240 km/6h. Palikot- buujujjuuuuuuuhahahahahahahah polska partia libertyńska. Wszyscy reprezentują jakieś interesy, tylko nie interesy Polaków (w przypadku Palikota- to repr. gejów-les-trans-Polaków).

Cyco

2012-10-22, 19:25
Sarkos napisał/a:



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.



I tu się mylisz, jeżeli będą głosować ludzie którzy nie mają pojęcia o polityce i gospodarce. Będą wygrywać kandydaci najbardziej medialni, popularni i wypromowani przez gównem plujące stacje TV. Wciskanie kitu że to nasz obowiązek mija się z celem, ile razy słyszę że zagłosuję na tego bo jest medialny albo coś tam chce podnieść. Ludzie to debile :/ Więc jak będziesz widział kogoś kto nie jest zdolny sobie dobrze dupy podetrzeć zapie**ol mu dowód będzie w h*j lepszy efekt niż teraz kiedy namawiasz ludzi do głosowania. NIE JESTEŚ PEWNY NA KOGO GŁOSOWAĆ NIE IDŹ NA WYBORY, TO NIE ZABAWA !

ziemollo

2012-10-22, 20:23
Sarkos napisał/a:



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.



a g*** prawda, jeszcze nie byłem na wyborach (nie ze względu na wiek) i gdyby każdy MYŚLĄCY obywatel też do tego tak podchodził być może nie mielibysmy tylu debili w rządzie - co znaczy wybrać mniejsze zło?! dlaczego mamy wybierać "zło" w ogóle ?! może czas zacząć zastanawiać się co zrobić aby wybierać między dobrym a lepszym? Niestety w tym kraju nic się nie zmieni aż ludzie o Twoich poglądach nie zrozumieją że ten ustrój to władza ludu... P.S. co prawda nie jestem po podstawówce ale z takim "wykształceniem" wiele osób osiąga coś w życiu w przeciwieństwie do "magystrów" i chyba nawet mają więcej na temat polityki do powiedzenia :)

XxxX66

2012-10-22, 21:01
I dlatego jestem za JKM, on mowi konkretami, a nie bawi sie w pseudopolityka który na nieprzyjemne pytania ma odpowiedzi w stylu tak a nawet nie, po prostu poraża ich kompetencja

terefereqwerty

2012-10-22, 22:21
Sarkos napisał/a:



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.


a pie**olisz! Powiedz lepiej kto takim wyśmienitym kandydatem jest? kaczor ? palikot?

stempel94

2012-10-22, 22:45
[quote=hamusq ]
Dla tego raz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkodod tea na to czasu.


Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej. [/quote]

Widzisz... niezależnie od tego na kogo zagłosujesz i ile tych głosów będzie i tak wygra wybrana partia przez rusków
Oni tu liczą głosy, to oni pociągają za sznurki, z resztą nie tylko oni...

kozi303

2012-10-23, 10:37
Dlatego jestem za JOW - Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi, akcji prowadzonej przez Kukiza. Przynajmniej te rządowe k***y zaczęły by się bać o własne dupy i już nie byliby tacy bezkarni wobec wyborców. Teraźniejszymi wyborami można sobie jedynie dupę podetrzeć, a te sondaże to już jest j***na kpina

TelewiZorro

2012-10-24, 06:38
każdy polityk tak gada, ale ten napie**alski to jest wyjątkowo marny gość