18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Emerytka niszczy Napieralskiego

Pater patriae • 2012-10-22, 11:09
O ile prosta kobieta jest mądrzejsza od tych dziennikarzynów po studiach, którzy prześcigają się w lizaniu dupy władzy.




Jak było to wyj***ć.

hamusq

2012-10-22, 11:12
Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.

Sarkos

2012-10-22, 11:25
hamusq napisał/a:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Nie chodź, ale żebyś nigdy potem nie próbował się wypowiedzieć na temat jak w tym kraju jest ch*jowo. Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka. Nie ma dobrych kandydatów, to prawda, ale trzeba iść na wybory i wybrać mniejsze zło, żeby nie było jeszcze gorzej.

Mr.Drwalu

2012-10-22, 11:25
Panie Napieralski :-?
Jak tu życ?

hamusq

2012-10-22, 11:29
Sarkos napisał/a:

Pamiętaj tylko, że Twój głos może zrównoważyć jeden głos oddany przez bezrobotnego po podstawówce i dewotki modlącej się do Rydzyka.



O ironio owa dewotka byla madrzejsza niz ja.

Alonso

2012-10-22, 11:53
Młody jest i nie wie jak się zachować w takich sytuacjach.
A trzeba o tak:

lostman

2012-10-22, 11:57
Stare, stare, stare, :idzwch*j:

łysa_pała

2012-10-22, 12:14
Bo stare babki, to nie tylko tępe mochery ślepo zapatrzone w Rydzyka i jemu podobnych. Browar sie należy babce.

_R...........s_

2012-10-22, 12:52
A czego wy się k***a spodziewaliście po polityku, że powie coś konkretnego, że rozwiąże problemy. Jeden ch*j z jakiej partii, czy dobrze pie**olił i się dostał, czy źle więc teraz płacze że go w tv nie pokazywali. Polityka to gówno, nie spodziewajcie się, że tylko stawiając co pare lat krzyżyk przy jakimś nazwisku, coś się poprawi, nawet jeśli to będzie krzyżyk na grobie.

K-...........an

2012-10-22, 13:25
Cytat:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Tak... i potem jęk, że szczyle podklatkowe 3 dni po odebraniu dowodu os. wsioki po 4 kl podst i opętane mohery mają frekwencje na wyborach 99% i do władzy dorywają się PiSdziory albo POpaprańcy, czyli debile i oszołomy równi poziomem do ich wyborców.

Znam Napieralskiego osobiście i wolałbym mimo oczywistych jego wad, żeby to on był premierem, a nie te niedojeby. A polityk MUSI pod publikę grać, bo inaczej słyszanoby o nim mniej niż o kimkolwiek z nas.

Krwawy Opiekacz

2012-10-22, 13:25
Mówił tylko to czego się nauczył z kartki, normalka dla każdego polskiego polityka. Ale jak ktoś zacznie zadawać pytania i drążyć temat to sp***alają bo nie mają czasu.

sz...........r9

2012-10-22, 13:26
Babki mądrzejsze niż młode... to głównie młodzież głosowała na rudego. j***ne studenciki z warszawy, mama daje pieniążki na żarcie i dyskoteki to chodzą zadowoleni jak to im w kraju dobrze, zobaczymy k***a jak przyjdzie do roboty pójść

je...........ę

2012-10-22, 13:28
Mam przeczucie,że ta staruszka niedługo popełni samobójstwo strzelając sobie 4 razy w plecy z 5 metrów.

ypsilanti

2012-10-22, 13:34
hamusq napisał/a:

Dla tego od teraz nie bede chodzic na zadne wybory. Niezaleznie od tego kto bedzie u wladzy, bedzie tak samo jak jest. Wiec szkoda na to czasu.



Głosowałem we wszystkich wyborach odkąd głosować mogę. Samorządowe, parlamentarne, europejskie, prezydenckie. I co? I dupa. Zostałem już wydymany tyle razy, że już dalej być dymanym nie zamierzam. Na karcie do głosowania narysuję wielkiego ch...a i w obecnej sytuacji będzie to najlepszy wybór.

Zl...........ny

2012-10-22, 13:36
Alonso napisał/a:

Młody jest i nie wie jak się zachować w takich sytuacjach.
A trzeba o tak:



Tak się właśnie powinno zwracać do dziadów, reakcja jak najbardziej prawidłowa.