18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Embargo polskiego mięsa na ukrainie

jasiekn • 2014-04-09, 01:20
Ukraina wprowadziła embargo na polskie mięso!! Rzekomym powodem jest znalezienie na polskim terytorium dzika 'wędrowniczka', który był zarażony afrykańskim pomorem. Ukrainie nie przeszkadza to nadal sprowadzać mięsa z Białorusi, gdzie problem tej choroby jest znacznie groźniejszy i dotyczy również chlewni a nie tylko dzikiej zwierzyny. Więcej info o tym tutaj

A ode mnie, chcieliśmy zyskać sojusznika, to mamy. Nie dość, że niemcy umawiają się z ruskimi tak jak zawsze, ruscy wpieprzyli nam embargo od razu, to nawet UKRAINA, której niby pomagaliśmy wprowadza nam coś takiego. No to się po prostu w pale nie mieści jak można się samemu tak wydymać. I nie pie**olcie mi tu, że mięso to nieważne, etc. Chodzi o pie**olony fakt, że my się podniecamy jacy to stróże demokracji i wolności z nas, a oni mają w to wyj***ne i dodatkowo nas za to każą.

dodatkowo polecam na ten sam temat kabaret kmn: sankcje

Schabovy

2014-04-09, 01:26
Nie będziemy importować mięsa i co? Zaczniemy jeść więcej mięsa to zaczniemy importować wpie**ol!
LOGIC!

tonieja

2014-04-09, 01:28
na Podlasiu chcą odstrzelić 40-60% dzików żeby zapobiec pomorowi świń



żródło: Agrobiznes

jestem z centralnej Polski, na świnie mówię perełki, a agrobiznes oglądałem z nudów(akurat)

dwakilo

2014-04-09, 01:53
tonieja napisał/a:

na Podlasiu chcą odstrzelić 40-60% dzików żeby zapobiec pomorowi świń



żródło: Agrobiznes

jestem z centralnej Polski, na świnie mówię perełki, a agrobiznes oglądałem z nudów(akurat)



Rolniku spod Białegostoku zostałeś zdemaskowany.

jw_amigowiec

2014-04-09, 01:59
Pomyśl, że Rosja zaproponowała nam rozbiory Ukrainy… ;)

(no dobra, konkretny polityk, nie pamiętam kto, ale było o tym głośno)

Coś w tym jest. Nie podchodź do LWÓW bez KIJÓW.

tonieja

2014-04-09, 02:04
@up dwakilo nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, ale tak to ja jestem Ironmanem polskiej hodowli trzody chlewnej

1.Michal

2014-04-09, 02:17
Zacytuję wypowiedź Putina z 2008 roku - "Ukraina jest sztucznym państwem powstałym z terytoriów Polski, Czechosłowacji, Rumunii i Rosji, a Krym został przekazany Ukrainie decyzją Biura Politycznego KPZR. "

xts

2014-04-09, 02:19
putin kazał to tak jest. wkrótce podwyżuki gazu (pomimo złodziejskiej umowy k***y sk***ysyna pawlakowej).

rekin84

2014-04-09, 02:57
Przecież to było do przewidzenia, że my wyjdziemy na tym wszystkim jak zabłocki na mydle. Niech wpierw u nas rząd zrobi porządek zebysmy żyli na poziomie, a nie zabierają się za naprawę innych.

Smutas

2014-04-09, 03:32
Tia... Zwalajcie burdel w polskim rolnictwie na Ukrainę i Rosję zamiast rządzącą ekipę. Zaraz się okaże że obecna władza jest cacy, tylko cały świat chce nas wykończyć.

rekin84

2014-04-09, 03:48
@Smutas
Jeśli ktoś sądzi, że nasi jaśnie wielmożni rządzący są cacy to powinien się sam grzecznie ubrać w kaftanik bezpieczeństwa i zgłosić się do najbliższego oddziału psychiatrycznego.

BongMan

2014-04-09, 06:09
Smutas - rządząca ekipa, czyli Merkel i j***ne świnie z Brukseli? Bo to oni rządzą w Polsce.

KingOfDarkness

2014-04-09, 09:26
Dzik wędrowniczek? To pewnie ten z centrum Lublina ;)

Elvis84

2014-04-09, 09:30
Dlaczego polscy politycy sa tak glupi? Pchaja sie wszedzie, wychodza przed szereg, liza dupe amerykanom. I co my z tego mamy? Dlaczego nie przemysla co zrobic i komu lizac dupe zeby Polska na tym zyskala? Polska polityka to jest jeden wielki k***A ZAL! I wielki murzynski ch*j w dupe po same jaja kazdemu politykowi z osobna!

solteck

2014-04-09, 09:38
Takie są skutki poparcia UPA tz. 3 liderów majdanu