18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Embargo polskiego mięsa na ukrainie

jasiekn • 2014-04-09, 01:20
Ukraina wprowadziła embargo na polskie mięso!! Rzekomym powodem jest znalezienie na polskim terytorium dzika 'wędrowniczka', który był zarażony afrykańskim pomorem. Ukrainie nie przeszkadza to nadal sprowadzać mięsa z Białorusi, gdzie problem tej choroby jest znacznie groźniejszy i dotyczy również chlewni a nie tylko dzikiej zwierzyny. Więcej info o tym tutaj

A ode mnie, chcieliśmy zyskać sojusznika, to mamy. Nie dość, że niemcy umawiają się z ruskimi tak jak zawsze, ruscy wpieprzyli nam embargo od razu, to nawet UKRAINA, której niby pomagaliśmy wprowadza nam coś takiego. No to się po prostu w pale nie mieści jak można się samemu tak wydymać. I nie pie**olcie mi tu, że mięso to nieważne, etc. Chodzi o pie**olony fakt, że my się podniecamy jacy to stróże demokracji i wolności z nas, a oni mają w to wyj***ne i dodatkowo nas za to każą.

dodatkowo polecam na ten sam temat kabaret kmn: sankcje

Tafariel

2014-04-09, 19:53
Na ch*j się tą ukraińską dziczą przejmować. Nie chcą jeść polskiego mięsa to niech wpie**alają ruski gaz :amused:

Gambi

2014-04-09, 22:06
Ja to widzę tak:

1. Mogli ich ruscy pociągnąć za jaja i musieli to zrobić. To jest gra interesów. A jak wiemy ruscy tam robią co chcą i być może całą Ukrainę któregoś dnia zamienią w gówno. Mają się czego bać Ukraińcy a argumentów mają niewiele.

2. Ukraina jest dla nas istotna żeby mieć mniej ruska pod granicą i co najważniejsze... żeby przesunąć środek ciężkości na nich. W okresie zimnej wojny to Polska była by pobojowiskiem i nic by z tego kraju nie zostało jak by doszło do wojny. Tak jazda zaczyna się i toczy tam. Nie u nas.

qwas253

2014-04-10, 11:21
rozebrac ta j***na ukraine w p*zdu podzielic i bedzie spokoj

Schabovy

2014-04-10, 23:49
Konstantynopolitańczyk napisał/a:


Nie będziemy EKSPORTOWAĆ. Jak zaczniemy importować wpie**ol, to znaczy że mamy ruskich w kraju.

Przyznaję się bez bicia :>