18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Elektorat" JKM

nurgle • 2014-03-14, 00:48


Tak to w większości przypadków wygląda:D
P.S. nie, nie jestem za PO ani Nową Prawicą, po prostu rozbawiło mnie to zdjęcie

Leworęczny

2014-03-14, 17:46
pistacjusz
przy tym co piszesz to nawet jakbym kropke narysował to będzie mądre. A to tylko wy chcecie żyć lepiej? Kazdy chce. Ale zdaj sobie sprawę, że jak będziesz żył to w większości od ciebie zależy. Ale lepiej siedzieć i płakać jak to cię okradają i myśleć, że przyjdzie JKM i zmieni ci życie. Ludzie się dorabiali i za komuny, i za AWS, i za SLD i za PiS i za PO (nie mówię o złodziejach). Ale ja z całego serca życze wam waszego ducze przy władzy. tylko że przy takim wzroście poparcie w skali czasu to może tego nie doczekać. (JKM na serio ma 70 lat)

qwerq221

2014-03-14, 17:56
Powiem krótko Janusz Korwin Mikke powinien zostać królem polski z władzą absolutną! (tylko szkoda, że jest już taki stary :-< ) Ludzie, którzy głosują inaczej mają po prostu wypaczone mózgi. JKM to prostota, normalność i do ch*ja pana KASA W PORTFELU. Zwykły robol znaczy wszyscy pracujących mogą utrzymać nie tylko siebie. Jedyne co się liczy to dużo pracy i przyzwoite wynagrodzenie oraz niska cena wszystkiego. Trudno się nie irytować jeśli ktoś odrzuca taką wizje naszego kraju dla mnie to są zwykłe śmiecie z przyj***nym postrzeganiem świata. PROSTSZE ZNACZY LEPSZE palanci!

erhard

2014-03-14, 19:45
Leworęczny napisał/a:

A to tylko wy chcecie żyć lepiej? Kazdy chce. Ale zdaj sobie sprawę, że jak będziesz żył to w większości od ciebie zależy. Ale lepiej siedzieć i płakać jak to cię okradają i myśleć, że przyjdzie JKM i zmieni ci życie.



To jest najgłupszy i do tego często wykorzystywany argument przeciw JKM ;) przecież gdyby on doszedł do władzy to właśnie tym ludziom co chcą robić będzie najlepiej, a tym co się po prostu opie**alają (lub tam płaczą, że im źle) przyjdzie spać pod mostem.

Leworęczny

2014-03-15, 12:41
erhard napisał/a:



To jest najgłupszy i do tego często wykorzystywany argument przeciw JKM ;) przecież gdyby on doszedł do władzy to właśnie tym ludziom co chcą robić będzie najlepiej, a tym co się po prostu opie**alają (lub tam płaczą, że im źle) przyjdzie spać pod mostem.



mam nadzieję, że jesteś taki naiwny boś młody, a nie z wrodzonej głupoty. Zapytaj starszych czy po przejęciu władzy przez kogokolwiek w historii nagle stało się znacząco lepiej? JKM nigdy nie będzie u władzy, ale chciałbym zobaczyć wasze rozczarowane lica jakby porządził kilka lat, oj chciałbym

alexiey

2014-03-15, 14:59
najlepszy ten w muszce i żółto-brązowych czubarykach :)

lapps

2014-03-18, 21:22
@Leworeczny

to zaglosuj na JKM i namow znajomych. pozwol nam sie glupim mlodym rozczarowac i odrzucic kolejna opcje wyborcza bo innych juz nie ma.

a starszych to mozesz co najwyzej spytac jak to bylo kiedy komunisci przejeli wladze w Polsce albo kiedy komunisci dogadali sie z postkomunistami co do podzialu koryta. dodatkowo wszystkie dotychczasowe partie rzadzace byly tymi propagowanymi przez telewizje, ktora wiadomy jest, ze bedzie bronila interesow tych, ktorzy zaplaca, a nie szarych obywateli. to juz dobrze swiadczy o rzetelnosci JKM, ze media zawsze staraja sie go zepchnac na margines, a jak zapraszaja go do debaty to albo z feministkami, albo z gejami, albo innymi pojebami gdzie moze tylko oczywiste oczywistosci mowic i zniechecac pojebow do oddawania na niego glosow, bo jako jedyny w tej calej polityce nie slodzi i nie lize dupy. dodatkowo masz jego krotka dzialalnosc w sejmie, gdzie proponowal zmiany zgodne z programem wyborczym, miedzy innymi ustawe lustracyjna, ktora miala uniemozliwic szantazowanie przyszlych pracownikow rzadowych, obnizenie vat'u i cla, czy projekt jego klubowego kolegi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekt_konstytucji_RP_S._Michalkiewicza