18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Elektorat" JKM

nurgle • 2014-03-14, 00:48


Tak to w większości przypadków wygląda:D
P.S. nie, nie jestem za PO ani Nową Prawicą, po prostu rozbawiło mnie to zdjęcie

Leworęczny

2014-03-14, 16:23
pistacjusz napisał/a:

@mare30ks
Ja nie twierdzę, że popieram samego JKM, ale program KNP jest jak najbardziej słuszny i co więcej, nie ma sprawiedliwszego. Chyba, że twierdzisz inaczej, ale dobrze wiem, że nie będziesz w stanie nawet tego uargumentować więc możesz sobie odpuść od razu zanim zdążysz się skompromitować.

Przepraszam, jest jeszcze program partii libertariańskiej, która sama w sobie jest nieco śmiesznym tworem, gdyż Libertarianie powinni działać jako bardziej jako ruch społeczny. Ale nad ich programem na pewno warto się pochylić


powiem Ci coś co kilka lat temu powiedziałem podobnym dzieciakom z drugiej strony, którzy myśleli, że palikot im zalegalizuje marihuane. Nie ma opcji wprowadzenia 80 % pomysłów JKM, bo albo sa niezgodne z prawem UE, albo są rodem z XIX w., albo są niezgodne z naszą konstutucją. I oszukujcie się dalej. Wybierzcie bałwana do władzy, a ja się z was pośmieje, bo ja narzekać nie mogę czy będzie tusek, czy kaczor czy inny wynalazek.

dagins

2014-03-14, 16:26
tip.top napisał/a:

Ludzie to albo mają krótką pamięć, albo są po prostu j***nymi debilami głosując ciągle na te same partie.


Tak im nakazuje instynkt stadny. Osobiście znam ludzi, którzy znają tylko dwie partie - PO i PiS. Nic poza tym nie istnieje, albo nie jest warte oddania głosu. Takich ludzi jest większość.

Nie można winić ludzi za to, że są prości, i że nie interesują się polityką, tylko swoim własnym życiem; że jedyne czego od życia oczekują to usiąść wieczorem przed TV/komputerem z piwem w ręku, a czasami jeszcze kogoś wyr*chać jak przyjdzie ochota.

A czy można ich winić za to, że mimo wszystko idą na wybory? Też nie. Nie daje się mandatu psu srającemu na chodniku, tylko jego właścicielowi. Mądrzy muszą rządzić głupimi, są za nich odpowiedzialni. To takie niepisane prawo obowiązujące od tysięcy lat.

@up
Z UE się wyjdzie, a konstytucje napisze na nowo. Z resztą nie oszukujmy się, konstytucja RP jest dziś łamana/obchodzona na różne sposoby... nie wspominając o tym, że od 2009r. nie jest już nawet najważniejszym dokumentem w państwie.

Leworęczny

2014-03-14, 16:30
ponuras napisał/a:


Chodzi o to że nie miał władzy w rękach i nie jest nią zepsuty


wy serio się kompromitujecie. Gość jest po siedemdziesiątce, był posłem, przed 89 też już był obecny. startował N razy na prezydenta, tyle samo razy do sejmu. Nic wam to nie mówi? I przestańcie pie**olić że go do władzy świnie przy korycie nie dopuściły, bo on to koryto z nimi budował.

erhard

2014-03-14, 16:38
@Leworęczny masz rację, zostawmy jak jest, wszystko w tym kraju jest tak jak powinno być ;)

el...........wy

2014-03-14, 16:47
@Leworęczny
A ty uważasz na prawdę, że unia będzie trwała wiecznie? Masz mentalność człowieka, który już uwierzył ,że nastały najlepsze z możliwych czasów i tak w nich będziemy trwać. Te pomysły "rodem z XIX" wieku bardzo dobrze się wówczas sprawdziły i doprowadziły do tego, że szerokie masy mogły sobie pozwolić na życie na takim poziomie, o jakim wcześniejsze pokolenia nawet nie myślały. Potem natomiast przyszli zwolennicy "lepszej" wolności, wolności gospodarczej, równości wszelakiej maści - socjaliści. I to oni doprowadzili do powstania najbardziej zbrodniczej ideologii, z której wykształciły się komunizm, faszyzm i nazizm. Obecnie na tym samym gruncie istnieje unia europejska, która pod pozorem dobrobytu więzi ludzi i zniewala, nie przy użyciu broni czy obozów pracy, ale tego od czego wszyscy jesteśmy uzależnieni- pieniądza.

Nie wyskakuj ze swoimi umoralniającymi historyjkami w stylu - jestem starszy, wiem lepiej. Może trochę poczytaj i się zainteresuj jak to wszystko działa zanim zaczniesz pisać pierdoły.

A co do prawa unijnego i konstytucji, to daj spokój. Składki na zus są łamaniem konstytucji i jakoś nikt nie myśli o zniesieniu. A unia niby respektuje prawo i demokrację? Przykład Irlandii dobitnie za tym przemawia...

jeszcze jakieś rewelacje, panie mądra głowo?

Hellski

2014-03-14, 16:48
KAŻDA partia polityczna ma swoją młodzieżówkę. I po wklejeniu zdjęcia młodzieżówki lub po prostu sympatyków KNP jest takie wielkie hehe, ale jak np. cipcia z eseldowskiego "kwiatu" młodzieży robi striptiz by się dostać do sejmu, albo inna panienka z komuszego millerjugend wrzuca lekko wyzywające foty na portale społecznościowe, to jest okej :D

4h...........ch

2014-03-14, 16:54
@FreZzer na zdjęciu nic, ale śmieszne będą wyniki gdzie poparcie w necie wynosi 60% a w życiu nawet partia nie wejdzie do sejmu.

Z resztą gdyby wybory cokolwiek zmieniały byłyby zakazane.

@Nihilista pewnie wiele osób śmieje się z Ciebie. Wyobraź sobie, że 99,9% ludzi nie wygląda jak dziewczyny z twojego ulubionego magazynu.

xqvz

2014-03-14, 16:55
JKM bee JKM bee. sp***oliny z was (Leworęczny). Nawet jeśli nie wprowadzi 80% programu, to jak nawet wprowadzi 5% to będzie i tak już coś w tym poj***nym państwie. To bedzie i tak o wiele więcej pozytywnych zmian niż wszyscy zrobili przez ostatnie 20 lat. Nie głosujecie na człowieka, który ma często dość kontrowersyjne spostrzeżenia na tle obecnego wszechpie**olenia, głosujecie na partię zdeterminowanych, młodych, wykształconych ludzi, którzy wiedzą co chcą zrobić, nie są tam ani dla sławy, ani dla pieniędzy. Nie jest to zlepek przypadkowych osób, których jedynym wspólnym celem jest zajęcie stołków, jak w przypadku Po czy PiS. Już wiedząc tylko to, ludzie powinni zapewnić tej partii przynajmniej 10% w parlamencie, aby miał kto patrzyć na ręce tej reszcie sk***ysynów.

oozyxak0o

2014-03-14, 17:15
pistacjusz napisał/a:

@mare30ks
Szkoda, że ludzie z twoimi wypaczonymi poglądami mogą się pucować tylko w internecie, bo na żywo szybko by skulili ogon albo wrócili do domu z płaczem i podbitym okiem, jesteś ludzkim ścierwem i polecam ci się zabić :)
PO
Obrazek
PiS
Obrazek
SLD
Obrazek

Rzeczywiście , ci powyżej wypadają o niebo lepiej przy kucach JKMa :D


Lepiej wyglądają bo więcej kradną komuchy j***ne :roll:

Leworęczny

2014-03-14, 17:25
pistacjusz napisał/a:

@Leworęczny
A ty uważasz na prawdę, że unia będzie trwała wiecznie? Masz mentalność człowieka, który już uwierzył ,że nastały najlepsze z możliwych czasów i tak w nich będziemy trwać. Te pomysły "rodem z XIX" wieku bardzo dobrze się wówczas sprawdziły i doprowadziły do tego, że szerokie masy mogły sobie pozwolić na życie na takim poziomie, o jakim wcześniejsze pokolenia nawet nie myślały. Potem natomiast przyszli zwolennicy "lepszej" wolności, wolności gospodarczej, równości wszelakiej maści - socjaliści. I to oni doprowadzili do powstania najbardziej zbrodniczej ideologii, z której wykształciły się komunizm, faszyzm i nazizm.....


ja tak właśnie postrzegam taką radykalną prawicę. " Te pomysły "rodem z XIX" wieku bardzo dobrze się wówczas sprawdziły..." A zauważyłeś, że troszkę się zmieniło od XIX w? Ileż można tkwić w takim przekonaniu? Najlepiej to było za Złotego Wieku, albo dwudziestolecie międzywojenne. Rozejrzyjcie się do k***y nędzy dookoła i przestańcie porównywać Polskę do mocarstw a zacznijcie do krajów na naszym poziomie. Jest masa ludzi na świecie, która dałaby się pokroić żeby żyć tak jak wy. Jak się szło na studia trzeba było popatrzeć na co jest zapotrzebowanie, a nie robić mgr z byle czego i płakać że bezrobocie. Albo zdobyć zawód w Technikum czy Zawodówce. Ale szoda gadać, bo macie (ci co płaczą jak to źle) to do siebie, że jak sobie coś wbijecie to do posrania. Życzę wam JKM przy władzy. Zapłaczecie za pare lat sami.

~tip.top

2014-03-14, 17:30
Leworęczny napisał/a:


Chcesz powiedzieć że JKM jest nowy w polityce? Gratulację znajomości idola


Czytaj ze zrozumieniem.

Leworęczny

2014-03-14, 17:33
tip.top napisał/a:


Czytaj ze zrozumieniem.


A ty czytaj w ogóle. Wyżej odpowiedziałem mu i na to.

el...........wy

2014-03-14, 17:36
@Leworęczny
Radykalna prawica? Radykalnie to jest jak się strzela do ludzi a nie jak się wyraża zdanie, co ty pieprzysz w ogóle.
Skoro te pomysły dobrze się sprawdzały to dlaczego nie można powrócić zamiast tkwić w świecie błędów i wypaczeń gdzie jak socjalizm zawiedzie, to się go naprawia socjalizmem, bo tamci zrobili źle a my zrobimy lepiej.

Nie ma nic radykalnego w tym, że ludzie chcą żyć lepiej i w tym, że nie chcą, aby ktoś na górze mógł decydować za nich co jest dla nich dobre. Bo to jest sprowadzanie ludzi do poziomu bydła.

Coś mądrego jeszcze chcesz napisać?

mare30ks

2014-03-14, 17:45
pistacjusz napisał/a:

program KNP jest jak najbardziej słuszny i co więcej, nie ma sprawiedliwszego


mysle ze sprawiedliwosc swojego jedynego slusznego i najsprawiedliwszego systemu odczujesz na sobie jak oderwiesz sie od mamiego cyca i pojdziesz do pierwszej pracy. wtedy zobaczysz co to jest rownosc 8-)