18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Elektorat" JKM

nurgle • 2014-03-14, 00:48


Tak to w większości przypadków wygląda:D
P.S. nie, nie jestem za PO ani Nową Prawicą, po prostu rozbawiło mnie to zdjęcie

~tip.top

2014-03-14, 08:42
Jeżeli przekonali swoich rodziców to tylko im pogratulować. Mniej głosów na obecnych złodziei :hitler:

NazgulTom89 napisał/a:

zapoznajcie sie z pogladami goscia, tak naprawde tylko mlode pokolenie bedzie w stanie coś zmienić do bo mohery pojda wiadomo za kim nasi rodzicie pojda ch*j wie za kim a my dopiero pojdziemy z tymi ktorzy mądrze myśla !


Ty na pewno musisz pójść na dodatkowe lekcje gramatyki.

mare30ks

2014-03-14, 10:01
FreZzer napisał/a:

A co w tym śmiesznego?



oho, widze ze ciebie i 6 kolegow juz dupa swedzi :)


ten typ mniejwiecej w srodku z muszka-jkm musi byc jego bogiem. zaloze sie ze ma jego oltarzyk w pokoju :)

el...........wy

2014-03-14, 10:27
@mare30ks
Szkoda, że ludzie z twoimi wypaczonymi poglądami mogą się pucować tylko w internecie, bo na żywo szybko by skulili ogon albo wrócili do domu z płaczem i podbitym okiem, jesteś ludzkim ścierwem i polecam ci się zabić :)
PO

PiS

SLD


Rzeczywiście , ci powyżej wypadają o niebo lepiej przy kucach JKMa :D

pr...........as

2014-03-14, 10:57
@up Ci z PiSu (jebłem) duma narodu :D

mare30ks

2014-03-14, 11:06
@pistacjusz jak do dobrze ze kuce jkm prowadza bogate zycie polityczne na zywo a nie tylko przed komputerem 8-)
rozumiem ze kazdy kto nie popiera janusza ma wypaczone poglady bo tylko wy wiecie co jest najlepsze, a przynajmniej wyczytaliscie to w internecie :)

el...........wy

2014-03-14, 11:15
@mare30ks
Ja nie twierdzę, że popieram samego JKM, ale program KNP jest jak najbardziej słuszny i co więcej, nie ma sprawiedliwszego. Chyba, że twierdzisz inaczej, ale dobrze wiem, że nie będziesz w stanie nawet tego uargumentować więc możesz sobie odpuść od razu zanim zdążysz się skompromitować.

Przepraszam, jest jeszcze program partii libertariańskiej, która sama w sobie jest nieco śmiesznym tworem, gdyż Libertarianie powinni działać jako bardziej jako ruch społeczny. Ale nad ich programem na pewno warto się pochylić

Br...........ki

2014-03-14, 12:06
Normalni ludzie, tylko w internecie każdy się doszukuje nie wiadomo czego.


lapps

2014-03-14, 13:17
mare30ks napisał/a:

@pistacjusz jak do dobrze ze kuce jkm prowadza bogate zycie polityczne na zywo a nie tylko przed komputerem 8-)
rozumiem ze kazdy kto nie popiera janusza ma wypaczone poglady bo tylko wy wiecie co jest najlepsze, a przynajmniej wyczytaliscie to w internecie :)



rozumiem, ze ty nie lubisz samemu decydowac za siebie, tylko wolisz wynajac innych zeby robili to za ciebie. rzeczywiscie, wiesz lepiej co jest najlepsze, a przynajmniej w telewizji powiedzieli, ze jezeli tak myslisz to jestes inteligentny, cywilizowany i postepowy...


ps: pod zdjeciem PO moznaby napisac "oni juz podrobili swoje dowody, a ty?"

ph...........el

2014-03-14, 14:10
A mnie rozpie**alają ludzie głosujący na PiS, PO, SLD i PSL.
Ludzie co wy macie we łbach? Od 25 lat ta sama banda mydli wam oczy i r*cha w dupsko bez zająknięcia. Zmieniają się tylko jak już skończą. Nawet buzi nie dadzą.
Jak możecie na tych sk***iałych złodziei głosować?

~tip.top

2014-03-14, 15:01
phalaphael, na poparcie Twoich słów
Poznajecie kogoś?



fragment filmu "Nocna zmiana" o tym jak Wałęsa ze strachu przed lustracją (którą przeforsował JKM) natychmiastowo odwołał cały rząd. Polecam obejrzeć całość.

el...........wy

2014-03-14, 15:10
@UP
Każdy powinien zobaczyć ten film żeby zrozumieć, że już wtedy panował silny układ tych którzy siedzą przy władzy i tak sobie w tym układzie siedzą do dziś.

~tip.top

2014-03-14, 15:32
mare30ks napisał/a:


rozumiem ze kazdy kto nie popiera janusza ma wypaczone poglady bo tylko wy wiecie co jest najlepsze, a przynajmniej wyczytaliscie to w internecie :)


Kiedy do was dotrze, że tu nie chodzi stricte o JKM. Ja mógłbym poprzeć każdego innego kandydata, który ma poglądy podobne do moich i jeszcze nigdy nie był u władzy.

Wypaczony to jest ten, kto od 20 lat głosuje na te same świnie, potem narzeka, a jak przychodzi do wyborów to dalej głosuje na te same świnie. Ludzie gdzie wy macie oczy i mózgi?

Prosty przykład Millera. 10 lat temu jak Polska wchodziła do UE i Miller był premierem, to go ludzie chcieli powiesić na suchej gałęzi za te wszystkie afery i skandale jakie towarzyszyły rządom SLD. Miller podał się do dymisji, nowy wybory bla bla bla... Przez lata sprawa przycichła, a teraz Miller powrócił i k***a wielki bohater lewicy, kandydat na premiera i wielki ekspert, który w tv opowiada co to by on nie zrobił jakby został premierem, czego to on by nie pozmieniał i w ogóle jakie to on ma zajebiste pomysły na Polskę. Ludzie to albo mają krótką pamięć, albo są po prostu j***nymi debilami głosując ciągle na te same partie.

Nihilista

2014-03-14, 15:50
FreZzer napisał/a:

A co w tym śmiesznego?


Ślepy, czy z nowej prawicy?
Ludzie. Ludzie na zdjęciu są śmieszni.

Leworęczny

2014-03-14, 16:17
FreZzer napisał/a:

A co w tym śmiesznego?


Wystarczyłoby żeby było napisane Młoda Lewica, albo jakieś młodziki SLD to by już dla ciebie było śmieszne

tip.top napisał/a:


Kiedy do was dotrze, że tu nie chodzi stricte o JKM. Ja mógłbym poprzeć każdego innego kandydata, który ma poglądy podobne do moich i jeszcze nigdy nie był u władzy.

Wypaczony to jest ten, kto od 20 lat głosuje na te same świnie, potem narzeka, a jak przychodzi do wyborów to dalej głosuje na te same świnie. Ludzie gdzie wy macie oczy i mózgi?

Prosty przykład Millera. 10 lat temu jak Polska wchodziła do UE i Miller był premierem, to go ludzie chcieli powiesić na suchej gałęzi za te wszystkie afery i skandale jakie towarzyszyły rządom SLD. Miller podał się do dymisji, nowy wybory bla bla bla... Przez lata sprawa przycichła, a teraz Miller powrócił i k***a wielki bohater lewicy, kandydat na premiera i wielki ekspert, który w tv opowiada co to by on nie zrobił jakby został premierem, czego to on by nie pozmieniał i w ogóle jakie to on ma zajebiste pomysły na Polskę. Ludzie to albo mają krótką pamięć, albo są po prostu j***nymi debilami głosując ciągle na te same partie.


Chcesz powiedzieć że JKM jest nowy w polityce? Gratulację znajomości idola

ponuras

2014-03-14, 16:20
Leworęczny napisał/a:


Chcesz powiedzieć że JKM jest nowy w polityce? Gratulację znajomości idola


Chodzi o to że nie miał władzy w rękach i nie jest nią zepsuty