18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowna egzekucja separatysty na Ukrainie

Gromowladny666 • 2015-04-24, 22:23
Niestety dalej filmik się urywa ale pewnie pięknie płonął :hitler:

Grzegorz.C

2015-04-24, 22:33
@up
Niech zgadnę - kolejny cwe*uch który potępia wtrącanie się w sprawy innych państw pod warunkiem że nie mają historycznych konfliktów z wielko bolsko narodowo?

Manderio

2015-04-24, 22:35
Nie wiem jak się do tego odnieść. Całkowity brak człowieczeństwa naszych "Braci ukraińców".
Widać nadal mają mordowanie we krwi.

ooo44wo

2015-04-24, 22:37
Właśnie pokazują że są równie zj***ni co radykalni islamiści. Do pieca z nimi wszystkimi.

1r0n

2015-04-24, 22:37
Ciekawe czemu urywa się w najciekawszym momencie?

Bierzcie pod uwagę, że to może być filmik propagandowy, mający pogrążyć żołnierzy ukraińskich.

Takie tylko moje gdybanie.

crankshaft

2015-04-24, 22:44
To nie jest film. To jest zwykłe palantów od kulek ASG ch*j wie co.

Sz...........an

2015-04-24, 22:46
Manderio napisał/a:

Nie wiem jak się do tego odnieść. Całkowity brak człowieczeństwa naszych "Braci ukraińców".
Widać nadal mają mordowanie we krwi.



Przecież to normalka na wojnie. Są tacy co by ręką oczy przeciwnikowi wydłubali a są tacy co potrafią puścić wroga wolno. Po obu stronach znajdziemy tych wyjątkowo brutalnych jak i tych ludzkich żołnierzy, ale póki co w mediach mówi się, że to separatyści są tymi najgorszymi....

liana

2015-04-24, 22:51
Dobrze się ogląda.
Chociaż cuchnie propagandą prorosyjskiego bydła.
"Pierwszą ofiarą wojny jest prawda." także byłbym ostrożny z entuzjazmem.

Sz...........an

2015-04-24, 23:03
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Niech zgadnę - kolejny cwe*uch który potępia wtrącanie się w sprawy innych państw pod warunkiem że nie mają historycznych konfliktów z wielko bolsko narodowo?



1. Piszesz od rzeczy.
2. Jesteś niedoukiem. http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-ukraińska

Moby_Dick

2015-04-24, 23:04
Wojna wojną, ale człowieczeństwa to esesmani chyba mieli więcej. Bo jak na te czasy, to k***a daleko do wszelkich zachowań ludzkich. Nawet wojna z natury ma swoje prawa. Więc teraz zwykły terroryzm na większą skalę nazywa się wojną, konfliktem itp itd. Niech ten świat sie skończy, bo szkoda patrzeć na bardziej rozwinięte gatunki zwierząt od człowieka.

BadMan666

2015-04-24, 23:08
Fake jak sam sk***ysyn, gdy tylko koleś zaczął piszczeć to kamera wyłączona i pewnie od razu go zdjęli. Poza tym w ogóle się nie stawiał, a ch*j niech mi robią co chcą. :homer:

Tak właśnie k***a lemingom się wciska kit i potem pie**olą, że ci są tacy, a drudzy tacy.

Jak_chcesz_to_chodz

2015-04-24, 23:15
@Grzegorz.C

Drogi idioto nikt o zdrowych zmysłach nie krzyżuje ludzi i ich nie pali na krzyżu. Te k***y z UPA aż tak bardzo od szmatogłowych się nie różnią jak widać.

liana

2015-04-24, 23:22
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

@Grzegorz.C

Drogi idioto nikt o zdrowych zmysłach nie krzyżuje ludzi i ich nie pali na krzyżu. Te k***y z UPA aż tak bardzo od szmatogłowych się nie różnią jak widać.



Się aż spociłeś :lol: , przecie to ruskie zmontowały teledysk żeby właśnie tacy jak Ty, trzęśli się przed kompem.