18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowna egzekucja separatysty na Ukrainie

Gromowladny666 • 2015-04-24, 22:23
Niestety dalej filmik się urywa ale pewnie pięknie płonął :hitler:

Thunbi

2015-04-24, 23:27
Nie wiem, jakoś ten film wydaje mi się nieprawdziwy.
Skoro już nagrali egzekucję chłopa, żeby pokazać światu, że się nie pie**olą z nikim, to czemu urwali ją w najlepszym momencie?
Pewnie dlatego, że moment śmierci w płomieniach ciężko zagrać, bez uszczerbku dla zdrowia aktora.

boowa1986

2015-04-24, 23:48
to mój pierwszy komentarz, ale już k***a nie wytrzymałem, oglądam sadistica od dawna, ale miarka się przebrała. Grzegorz C. jesteś k***a skończonym pie**olonym idiotą, nie da się z takim pół-debilem polemizowac bo zawsze ma jakieś ale. Co za wyp*** społecześntwa.

mucha86

2015-04-24, 23:53
możliwe że nie prawdziwy. nie zmienia to faktu, że te ochotnicze bataliony to banda upowskich morderców. co oni potrafią to przypominam o odessie i co tam się działo.

ja...........ax

2015-04-25, 00:00
pan Grzegorz nie jest idiotą w Petersburgu istnieje specjalny oddział do wojny internetowej, mają ludzi na każdy kraj jedyne czym się zajmują to sianie prorosyjskiej propagandy

an...........ad

2015-04-25, 00:32
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Niech zgadnę - kolejny cwe*uch który potępia wtrącanie się w sprawy innych państw pod warunkiem że nie mają historycznych konfliktów z wielko bolsko narodowo?


Panu już dziękujemy, wracaj do swojej ukrainy.

A co do filmu, Azow - klasyka ukraińskich patriotów - najgorsze ścierwo kultywujące wołyńskie tradycje.
Dalej wpuszczajmy ich do Polski.

Można nie lubić Rosjan ze względu na przeszłość, ale z ukraińcami nie da się inaczej.

Kalmanawardze

2015-04-25, 02:37
Tak się właśnie dzisiaj wygrywa wojny. W pie**olonych mediach. Gdybym mi się chciało to w kilku kumpli zrobimy filmik jeszcze drastyczniejszy i potrwa nieco dłużej. Później wypijemy piwko ale plebs będzie się podniecał i obrażał Ukrainców/Ruskich w internetach.

Lemingom wystarczy rzucić słówko Wołyń i już im piana do pyska leci. Nie liczy się już k***a nic. Zabory, wywózki na sybir, grabienie majątków, gwałcenie naszych kobiet, Katyń, Miednoje, Charków, rozwalanie bohaterów AK po wojnie, to wszystko nic.

Ukrainiec nie jest moim bratem ale ruska k***a tym bardziej.

Cienió

2015-04-25, 03:04
UFFFFFff dobrze, że Ukraińcy to nasi "Przyjaciele" nie musimy się niczego bać ;)

an...........ad

2015-04-25, 03:07
Kalmanawardze napisał/a:

Gdybym mi się chciało to w kilku kumpli zrobimy filmik jeszcze drastyczniejszy i potrwa nieco dłużej


To nagraj bohaterze, gadać jest łatwo...

Kalmanawardze

2015-04-25, 03:25
antyvlad napisał/a:


To nagraj bohaterze, gadać jest łatwo...



Wiedziałem, że ktoś to powie. Nie mam kolegów bo życie spędzam przed kompem, nie nagram :kawa:

Serio myślisz, że dla udowodnienia swojej racji miałbym taką szopkę odj***ć? Ludziom z filmiku albo ktoś płaci albo mają zdrowo w głowach naj***ne. Jedno jest pewne, nikt tam nie spłonął.

lion.

2015-04-25, 03:39
Ahaha. Ale przedszkole. Wszyscy tu mają po 5 lat i wierzą we wrzystko co się wrzuci do neta. 99% z was nie odróżnia ukraińskiego od rosyjskiego. Dlatego uważam, że propaganda z tego powodu na zachodzie wchodzi ludziom łatwiej niż na wschodzie. Jakby w opisie napisał, że to ruscy to też byście łyknęli xD. Specjaliści i internetowi eksperci od wszystkiego ale, że filmik urywa się w najciekwaszym momencie to zauważył tylko jeden. Takie mundury można kupić w każdym sklepie z mundurami.


Cytat:

Wojna wojną, ale człowieczeństwa to esesmani chyba mieli więcej.



Ja pie*dole :-| Nawet mi nie mów, że jesteś już po skończonej edukacji bo nie uwierzę, że lata trucia o Auschwitz i Holocauście poszły w las. Ale to Niemiec daje pracę a nie Ukrainiec a to hajs w końcu przebacza.

Wczoraj wami szczuli niemców za I i II WŚ. Dzisiaj ślepo atakujecie Ukrainę. A dalej co? Czechy też chyba były nie? Brakuje jeszcze Litwy i Bogu winnej Słowacji. O Białorusi niemówiąc. Ale to Rosja tu jest najbardziej OK w końcu to UPA a nie ona zrównała pół Polski z ziemią a w planach miała poligon wielkości Polski w wydaniu III WŚ.

Polacy - naród ślepej nienawiści. Wieczne użalanie się nad sobą i zwalanie na innych. Byście posłuchali drugiej strony co mają do powiedzenia to może by wam przeszło.

Ale co ja tam będę pisał. W tym temacie widać na ile osób trafia się ta jedna myśląca :D

Pozdro dla kumatych

tgdarek

2015-04-25, 04:41
Przykleili go taśmą , jak kleili nie wieżgał nie bronił się , śmierdzi fejkiem

maksymilian45

2015-04-25, 05:23
Chcieli iść na wojnę, niech giną w męczarniach.

Cały_Idiota

2015-04-25, 06:19
03:49 od tego momentu jestem prawie w stu procentach pewny, że materiał jest spreparowany. Praca kamery to zdradza. ;) Za dużo w życiu mockumentów widziałem aby się nabrać na te operatorskie chwyty.





Jak_chcesz_to_chodz, Manderio, ooo44wo, Dick,
Naprawdę uwierzyliście w prawdziwość tego filmiku? :-D

mesjasz19

2015-04-25, 06:33
Fake lepszy od gościa od "Fuck Her Right in the Pussy" :D
Na wojnie wszystkie chwyty dozwolone a sianie propagandy to jeden z lepszych chwytów socjotechnicznych.

To już lepiej media dyskredytują Krula, każda jego wypowiedź wyciągnięta z kontekstu aby tylko debile nie głosowali na niego :D

Xx...........oJ

2015-04-25, 07:31
@boowa1986 Po ch*j karmisz trolla?