18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Efektowna egzekucja separatysty na Ukrainie

Gromowladny666 • 2015-04-24, 22:23
Niestety dalej filmik się urywa ale pewnie pięknie płonął :hitler:

Hollo

2015-04-25, 08:04
Fake czy nie, coby nie bylo, CH U J w DU PE ukrainie.

spiepszaj_dzbanie

2015-04-25, 08:13
crankshaft napisał/a:

To nie jest film. To jest zwykłe palantów od kulek ASG ch*j wie co.


Ja pie**olę, ale zajebista konstrukcja zdania.
Przyznaj się że jesteś gliniarzem, bo ostatnio przyszedł mi list z komendy zawierający właśnie coś takiego - tylko o innej treści.

Riffer

2015-04-25, 10:27
1r0n napisał/a:

Ciekawe czemu urywa się w najciekawszym momencie?

Bierzcie pod uwagę, że to może być filmik propagandowy, mający pogrążyć żołnierzy ukraińskich.

Takie tylko moje gdybanie.



Na Wojnie Prawda Umiera Pierwsza.

wiele tego typu 'filmow' to walki

shodek

2015-04-25, 10:34
boowa1986 napisał/a:

to mój pierwszy komentarz, ale już k***a nie wytrzymałem, oglądam sadistica od dawna, ale miarka się przebrała. Grzegorz C. jesteś k***a skończonym pie**olonym idiotą, nie da się z takim pół-debilem polemizowac bo zawsze ma jakieś ale. Co za wyp*** społecześntwa.



piwo dla tego pana. grzegorz c. to j***ny cymbał

pylaochos

2015-04-25, 10:45
j***ć upa ;) (czyli połowe ukraincow).

ooo44wo

2015-04-25, 11:11
@~Cały_Internet

Niekoniecznie. Dla mnie to tylko jeden z pomniejszych obrazów całości. Samo nagranie może być spreparowane przez jedną albo drugą stronę (i zapewne jest), ale nie wmówisz mi że takie (czy też podobne) incydenty się nie zdarzają. Nie mówiąc o tym co się dzieje z cywilami w strefach walki.
Gówno mnie tak naprawdę odchodzą zdarzenia historyczne, które są źródłem nienawiści do Ukraińców większości sadoli. Ale do pieca z nimi wszystkimi. I Ruskimi, i Ukraińcami. Walczyć się im cholera zachciało.

tranzystor

2015-04-25, 11:20
1r0n napisał/a:

Ciekawe czemu urywa się w najciekawszym momencie?

Bierzcie pod uwagę, że to może być filmik propagandowy, mający pogrążyć żołnierzy ukraińskich.

Takie tylko moje gdybanie.




Póki to, to kijowskie kurestwo jest mistrzem propagandy. A zachód udaje, że nie widzi, że nic się nie zgadza w tych banderowskich historiach.

kydeM

2015-04-25, 11:20
gówno prawda

KI...........R3

2015-04-25, 11:41
Widać że fake. Pewnie sobie misterium paschalne zrobili.

Kurde26

2022-02-26, 11:42
Coś mi się wydaje że to Ruski film propagandowy. Poza tym mam wrażenie że już go widziałem na jakieś stronie i to było dawno temu

przemo3251

2022-02-27, 01:25
Fake czy nie fejk ale podejscie żołnierzy zmienia sie w zależnosci od tego co widzieli. Gdy widzą ogromne zniszczenia, strate bliskich i swojego dobytku to naturalne jest że są bardziej brutalni w stosunku do wroga. Jak ktoś nam zabije kogos z rodziny to chcemy zemsty. Takie egzekucje będą, nie da sie tego uniknąć