18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwisz ukrywał księdza pedofila

trane1 • 2011-07-24, 18:16
Polska rzeczywistość

PingwinPorywacz

2011-07-24, 18:27
Co drugi ksiadz to pedofil , a kościolow coraz wiecej

bigwolk

2011-07-24, 19:43
Już nawet w Brazylii miał prywatną salę tortur, w której dalej gwałcił? Dobrze, że pod kościołem nie miał katakumb z milionami zarżniętych niewiniątek. Fakty? Co to za gazeta w ogóle? Co to za gość w ogóle? Co to jest w ogóle?

jakotakojest

2011-07-24, 20:08
Tylko Księża gwałcą.Tak
Koniec

Everizon

2011-07-24, 20:50
Koleś dobrze mówi !
Zamiast "nie wierzyć" na słowo (tak jak się i wierzy na słowo) lepiej dowiedzcie się co księża wyczyniają w seminariach i potem na swoich parafiach.
Polecam książkę kolesia który jest akurat największym autorytetem w wypowiadaniu się na ten temat (a czemu jest autorytetem to wynika właśnie z jego książek).
Książka nosi tytuł "Byłem księdzem" i do k***y !! to powinna być obowiązkowa lektura w kolejno co trzeciej klasie podstawówki, zawodówkach i liceach ! Powinni tapetować nią przystanki autobusowe !! a dlaczego ? przeczytajcie.. książka jest łatwo dostępna wszędzie (oprócz katolickich księgarń ofkors :P )
Koleś na filmie trzyma w rękach gazetę "Fakty i mity" jedyne pismo w polsce które nie boi się mówić prawdy o watykańskiej mafii. Polecam każdemu tę lekturę. To nie są jakieś j***ne "skandale" czy inny "Fakt". Dobrze użyty, zadrukowany kawał papieru to jest ! Notabene autor książki "Byłem księdzem" jest redaktorem naczelnym tej gazety.

_R...........s_

2011-07-24, 21:00
księża gwałcą dzieci a jak to wychodzi to przenoszą ich na inną parafię. słyszeliście kiedyś o skazanym księdzu bo ja nie. niech się to k***a zmieni, dlaczego jakiś j***ny dzieciojebca chodzi bezkarnie po ulicy ,a jego przełożeni posłańcy słowa bożego, zamiast wydać go w ręce sprawiedliwości, przenoszą go w inne miejsce gdzie znowu będzie mógł gwałcić dzieciaki. mam nadzieje że jak takiego księcia skażą to na celi też nie będzie miał taryfy ulgowej z racji że jest "posłańcem słowa bożego".
ps do obrońców księży, nie każdy ksiądz gwałci dzieci, prawda, ale k***a dlaczego watykan i inni monarchowie tego kościoła tuszują te sprawy? Czyniąc to sami dają ciche przyzwolenie na takie czyny, więc są współwinni pedofilii, właśnie dlatego nazywanie kościoła świątynią pedofilii, oraz uznawanie wszystkich księży za pedofilii nie jest błędem.

dr_dex

2011-07-24, 21:15
jakotakojest napisał/a:

Tylko Księża gwałcą.Tak
Koniec



nie tylko a niestety również.

Tylko co to k***a zmienia jak ta j***na czarna mafia za swoje czyny dostaje (jesli wogole wyladuja przed sadem) ch*j nie kare ?

ps: przyklad pierwszy z brzegu:
http://tiny.pl/h5xxn

Everizon

2011-07-24, 21:28
Prawda jest taka że wśród społeczności pedofilów jest mniej niż promil, a w śród sukienkowych ponad jeden procent ! Ponad dziesięć razy więcej !!
A karani nie są najczęściej wcale !
Przykład prawa dla księży:
Powiedzcie mi co wam grozi w naszym "równym dla wszystkich" kraju za np. potrącenie ze skutkiem śmiertelnym nieletniego, samochodem prowadząc pod wpływem alkoholu a następnie ucieczka z miejsca wypadku ? Tak myślę że może i z 10 latek ! (głównie za ucieczkę)
Otóż znam (z gazet) przypadek księdza (proboszcza jak dobrze pamiętam) który za taki wyczyn dostał... emeryturę i domek nad morzem...
I dlatego dopóki żyję będę walczył z czarną mafią !! dopóki nie będą równi wobec prawa co nam gwarantuje konstytucja ! na którą codziennie srają swoimi czynami !

Staff.Guy

2011-07-24, 22:02
Hhahahahhahahahahhaha rozmowa z jakims randomem co czyta wiadomosci z faktow hahahahhaha , debilizm na forum :D

zayer1

2011-07-24, 22:14
Jakby kto nie wiedział to ten debil z filmu to jeśli sie nie mylę, to właśnie redaktor naczelny faktów i mitów-niejaki Jonasz. Widziałem z nim wywiady i bardziej pie**olnietego człowieka to nie widziałem. Nie bronię kościoła i księży pedo, ale drażni mnie facet, który pchał się sam w to gówno. Nie wyszło mu, wypie**olili go i to nikt do końca nie wie za co...Napisał książkę w któej jebie sukienkowców bo wie, że to sie sprzeda i zarobi na tym kasę. Koleś jest takim imbecylem, że podczas programu z nim, na siłę chciał reklamować podświetlany kieliszek do wina jego produkcji..a może sie sprzeda jak i książka. Żal czytać komentarze treści, że nic im nie robią. Pedofilstwo jest z urzędu karane! Gdyby wzięli się raz drugi i trzeci i doj***li temu, który takiego zwyrodnialca ukrywa (w końcu to pomoc przestępcy!) to może zmieniłaby sie sytuacja i byłoby więcej wyroków w tym gronie. Każda instytucja jak wojsko policja etc... będzie starała się, żeby jak najmniej wyszło syfu w miejscu, które powinno syf zwalczać! Co do filmu-badziew z ust zakompleksionego człowieka

Everizon

2011-07-24, 22:26
@up co ty pie**olisz za przeproszeniem ! Jakie wypie**olili go !! Przeczytaj książkę to się dowiesz. Odszedł sam. Nosił się z tym zamiarem jak tylko pokapował się w seminarium jeszcze o co biega z całą ta machiną zwaną watykanem !
Druga sprawa, piszesz: pedofilstwo jest z urzędu karane(...) ano właśnie o to chodzi !! Jakoś inaczej się "kara" kato-mafiozów-zboków a inaczej "zwykłych" zboczeńców !. "gdyby wzięli się raz drugi trzeci" i właśnie się nie biorą !
Nie wiem czy ten koleś to "jonasz" (p. Roman Kotliński) bo na oczy go nie widziałem (zaraz zajrzę do googli - ano podobny dość) ale nie jest debilem (jonasz znaczy)- zapewniam Cię.

zayer1

2011-07-24, 22:46
nie znam Jonasza osobiście. Czytałem książkę oraz słyszałem i czytałem wywiady z tym człowiekiem- w moim subiektywnym odczuciu to kretyn, który nic innego w życiu nie potrafi..a z czegoś trzeba żyć. Popieram to co piszesz-gonić takich ludzi. Jednak twierdzę, że w kościele jak i w innej instytucji są pedofile, pedały i inne zboki. I zgodzę się, że nie powinno być żadnych taryf ulgowych. Wracając do jonasza-wyj***li go. To, że napisał, że odszedł...jeśli napisze, że ziemia jest płaskim dyskiem leżącym na 7 krokodylach-również uwierzysz? Myślę, że na to co mówi i pisze ten człowiek, również trzeba "zakładać" filter. To jak z psami. Jak ci dopie**olą parę stów z bloczku to tez będziesz na nich psioczył

Everizon

2011-07-24, 22:58
psioczę psioczę na psy :) Zgadzam się. może i go wyj***li bo jak mówisz prawdy się nie dowiesz i tak.
Tylko że mam takie ale: Nie twierdzę że koleś jest jakiś święty ale to że odszedł sam wynika z całej jego książki. Odpowiesz że cała książka może być fake. Może być. Na szczęście jest wiele innych dowodów potwierdzających to co pisze "jonasz". Głównym dowodem jest mój kumpel (gej zresztą) który poszedł na księdza bo tam jak mówił: "będzie miał eldorado". Wojsko, policja itp przyciąga różne dewiacje. Zgadzam się. Ale kościół też ! a ja mam z pierwszej linii frontu info o sytuacji w seminarium (miałem bo dawno, z 10 lat będzie jak nie spotkałem kolesia).
I wiesz co ? gówno mnie obchodzi sytuacja w policji czy wojsku. Jak tam wyjdzie syf na jaw do publicznej wiadomości to się kolesia publicznie linczuje dla przykładu, i dla oczyszczenia imienia instytucji. W kościele się robi wszystko żeby ochronić delikwenta - choćby go na drugi koniec świata wysłać (z pensją i mieszkaniem ofkors!).

zayer1

2011-07-25, 00:03
Everizon-dlatego mysle podobnnie! Tyle, że uważam, że za ryj tez tego co pomaga się ukrywać pedofilowi! Bo kryjąc ch*ja staje sie takim samych ch*jem..o ile nie większym

PingwinPorywacz

2011-07-25, 04:07
Prawda jest taka , że ludzie boją sie najezdzać na kosciol bo ''tak jest Bóg '' a prawda jest taka , że Bóg jest wszedzie ale nie w kosciele ! k***a mać !