18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwisz ukrywał księdza pedofila

trane1 • 2011-07-24, 18:16
Polska rzeczywistość

~Velture

2011-07-25, 06:19
Nie mógł tego żaden polak zrobić tylko parch żydowski musiał. Nawet nie słuchałem bo mam to w dupie zasadniczo - uważam ,ze każdy rodzic ,którego dziecko zostało pokrzywdzone powinien napie**alać kijem w ryj takiego księdza aż nie zacznie przepraszać ,ze się urodził a poźniej jeszcze poprawić z drugiej strony aby równo puchło.
No ale k***a parch żydowski musiał być na filmiku....

wubepe

2011-07-25, 08:06
dziwny bełkot dziwnego jonasza :|

wl...........ky

2011-07-25, 15:19
Moj ojciec bardzo lubi te gazety i zawsze jak przeczyta mi je oddaje ;) Szczera prawda o "ksieciach"

Dla niezorientownych dodam że ten pan tez kiedyś był księdzem i jak zobaczył co Ci czarni wyprawiają, zdjął sutanne i postanowił pokazać całej zapatrzonej polsce w boga, że księża to zwykli sku***syni...

BongMan

2011-07-25, 15:23
Proboszcz do księdza:
- Za pedofilię zostajesz przeniesiony do wiejskiej parafii na drugim końcu Polski.
- Ale przecież wszyscy księża r*chają dzieci.
- Ale nie, k***a, na ołtarzu!

wl...........ky

2011-07-25, 15:29
Staff.Guy napisał/a:

Hhahahahhahahahahhaha rozmowa z jakims randomem co czyta wiadomosci z faktow hahahahhaha , debilizm na forum :D

Chyba nie wiesz kto to jest... To jest redaktor tej gazety i jest to gazeta "Fakty i Mity" a nie "Fakt"

bania88

2011-07-25, 17:51
Apropo tego, ze ksieze tak ukrywaja pedofili to jest odnosnie tego traktat w katolickim kosciele. Traktat ma jakas nazwe, ale niepamietam jaka. Podpisal go dawno temu jakis papiez. W tym traktacie chodzi o to, ze pedofilia wsrod ksiezy jest uwazana nie za przestepstwo, tylko za grzech i jak taki ksiadz sie dopusci pedofili to jest spowiadany, po czym ukrywany gdzies na swiecie, aby niebyl gnebiony przez lud. Byla tam jeszcze jedna klauzula, z ktorej wynikalo jasno, ze go ukrywaja, aby dalej mogl gwalcic dzieci.

BÃ...........³g

2011-07-25, 18:29
Bania pie**olisz głupoty,ska-p crimen sollicitationis słuchać.

bania88

2011-07-25, 18:58
@up
Ze ty ch*j wiesz to juz nie musisz pisac, ze ja glupoty pie**ole, poszperaj po necie to zobaczysz głąbie.

Achajka

2011-07-25, 19:25
o Jonasz. Najfajniejsze tam mają krzyżówki.

mariuszduchu

2011-07-25, 21:18
k***a!!!!!! Jak ja nie cierpię księży!!!!!!
ch*je powinni świecić przykładem a co drugi to pedofil.

To...........h1

2011-07-25, 21:41
musicie miec straszny bol dupy po tym jak was ksieza wyr*chali, ze chce wam sie pisac takie dlugie gorzkie zale...

>edukowanie społeczeństwa na sadisticu... -_-

sr...........rf

2011-07-25, 22:51
Sorry, ale jak widzę sam tytuł "Fakty i Mity" to treść traktuję jako żart:/

Seta666

2011-07-25, 23:12
Kula w Å‚eb

Everizon

2011-07-26, 00:42
srf napisał/a:

Sorry, ale jak widzę sam tytuł "Fakty i Mity" to treść traktuję jako żart:/


no jasne. lepiej przyklej twarz z powrotem do telewizora. Tam dają taką papkę że nie trzeba pomyśleć co się dzieje naprawdę na świecie. Przecież myślenie boli.. a te seriale tasiemcowe taakiee faaajneeee sąąąąąąą....