18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwisz ukrywał księdza pedofila

trane1 • 2011-07-24, 18:16
Polska rzeczywistość

dun

2011-07-26, 00:51
twoje notabene pasuje do kontekstu jak piesc do twarzy co zaprezentowane jest na jednym z powyzszych filmikow.
gdybym byl wulgarny napisalbym: i ch*j z tego ze kolo ktory byl - "bo juz nie jest" ksiedzem, zostal redaktorem kolejnej gazety, z ambicjami opiniotworczymi jedynej i slusznej wykladni wszechotaczajacych nas wydarzen.
a zmierzam do tego, ze wszedzie znajda sie pojeby, czego dowodem np. jest ta strona i dzial hard :P
pozdrawiam ;)

Earth

2011-07-26, 11:13
Był i księdzem i odszedł?

Tak dla wiadomości - samemu nie można odejść :-)


trzeba być wypie**olonym. np. za gwałt na małych dzieciach.

potem można pisać książki jacy to księża są źli.

slawor600

2011-07-26, 12:06
jakos mnie to nie dziwi

sr...........rf

2011-07-26, 16:59
@ Everizon

A co mnie świat obchodzi? Mam własne życie i nie interesują mnie prawdy wszechwiedzących głosicieli jedynej słusznej ideologii. Jaka by ona nie była. W końcu i tak walczą o to, żeby im było lepiej.
A z Tv to oglądam tylko serial pt F1. Regularnie. Bezmyślnie i bez chwili zastanowienia. W końcu ma tak duży budżet i super efekty specjalne, że nie może być zły.... Zapewne Ty będziesz lepiej wiedział jaki jestem i jak bardzo bezmyślny, więc nie żałuj sobie - popuść wodze fantazji i traktuj wszystko dookoła poważnie. W końcu to portal czarnego humoru i nikt tutaj nie jest po to, żeby się pośmiać....

pax

No...........er

2011-07-26, 17:17
Byli czerwoni, przyszli po nich czarni... i ch*j.

MichasQ

2011-07-26, 22:58
Ska-P - Crimen Sollicitationis

Lost in Dreams

2011-11-03, 21:56
Oj tam Oj tam Kastrować ich i ch*j =O
Oczywiście po wstąpieniu na seminarium. Celibat to celibat i tak na ch*j mu jaja. Ale jak by jakiś zgwałcił dzieciaka, ksiądz czy nie powinni go oddać batalionowi nazioli czy też bambusów żeby mu dupsko przeorali. Jak dla mnie żeby zgwałcić bezbronne dziecko to już trzeba mieć nasrane w bani...