18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziś idę walczyć, Mamo!

Hauer88 • 2013-10-30, 17:35
Bardzo ciekawie wykonana robota, myślę że przynajmniej części tutejszej społeczności przypadnie do gustu.


kwinto1992

2013-10-30, 22:23
Piwo za film, ale także za awatar.
Cześć i Chwała Bohaterom!!

sard

2013-10-30, 22:39
Akranus napisał/a:

k***a poświęciliście coś w życiu? Nie? to się k***a nie odzywajcie j***ne k***y bez honoru, po prostu nie jesteście nawet w stanie sobie wyobrazić że ktoś miałby takie jaja żeby poświęcić swoje życie za coś co wy dzisiaj sprzedajecie. Po prostu typowi j***ni hejterzy którzy nie byli na dworze a wypowiadają się o sensie czyjegoś życia, nie chciał bym aby była wojna bo widzę że tu jest tyle osób które by kapowały nawet przyjaciół za kawałek kiełbasy... zdradzieckie k***isze.


Sam hejtusiesz, aż w piździe gwiżdże...

I człowieku opanuj się i nie przykładaj zasad dnia codziennego dziś, do rozp***uchy czasy wojny - tam nie ma to jest czarne to jest białe... to zbyt skomplikowane najwyraźniej na Twój mały móżdżek - popytaj babcię, dziadka i starszych ludzi co się działo w czasie wojny, jak to wyglądało i zobaczysz, że nie zhejtują kobiety, która by uratować życie potrafiła podczas wielokrotnego gwałtu zadanego przez ruską swołocz powstrzymać się od płaczu - bo płaczące zabijali. Miałbyś kundelku takie kochones by coś takiego znieść? Podpowiem - NIE! Więc nie pie**ol. Dziś pewnie zarzuciłbyś jej, że nie miała honoru, jak mogła tak się dać itp.
Wojna to nie bajka disneya, czy gładkie słówka polityków tak często wycierających sobie wojennymi opcjami swoje kłamliwe dupy. Wojna to hardcore, sk***ysyństwo do potęgi entej.

A na zakończenie - sam sobie odpowiedz, ale w duchu, tam w środeczku, w sobie - co potrafiłbyś poświęcić by przeżyć i przetrwać.

Poczytaj sobie o zekach... jakoś choćby w "Opowiadaniach Kołymskich" autor nie obwinia kogoś kto zaj***ł mu chleb. To też sobie przemyśl... bo pewnie do lektury owej zajebistej książki się nie zabierzesz by nabrać sensownego podejścia do sprawy, a nie tylko hejtując shejtować hejterów :)

wudun

2013-10-30, 22:39
Ja już takich rzeczy ie komentuję. Nie warto strzępić nerwów dla lewackiej hołoty.


Po prostu żyję tak ja na Polaka przystało. Z orłem w sercu.

szpila_forever

2013-10-30, 22:40
Cytat:

Szkoda, że nikt nie sporządził statystyki ilu hansow ubili młodzi ludzie ( bynajmniej nie spotkałem ).i


Znane są trzy wersje.
Najbardziej optymistyczna (najwięcej zabitych Niemców) mówi o 17000 strat z czego 3000 to zabici reszta ranni.
Ale jest strasznie przekoloryzowana.
Dość realna jest ta o 10000 strat i 2000 zabitych.
Ale nie mnie to oceniać.
Cytat:

k***a poświęciliście coś w życiu? Nie? to się k***a nie odzywajcie j***ne k***y bez honoru, po prostu nie jesteście nawet w stanie sobie wyobrazić że ktoś miałby takie jaja żeby poświęcić swoje życie za coś co wy dzisiaj sprzedajecie.


Umieraj sobie za co chcesz. Nic mi do tego. Ale nie niszcz przy tym dorobku wielu pokoleń.
Pociągnięcie za sobą 200 000 cywili , oraz zniszczenie stolicy, to głupota, zbrodnia i barbarzyństwo.
Szczególnie, że nic nie przyniosło, przynieść nie mogło i wielu ludzi to wiedziało.

CHWAŁA OFIAROM POWSTANIA!!!

Dowódcy powstania pod sąd.

TheLizardKing

2013-10-30, 22:41
Bardzo ładny film, fajnie skonstruowany. Szacunek się jak najbardziej należy. Jednak to powstanie i ten heroizm nie był do końca dobrą opcją. Podczas powstania zginęła masa młodzieży stanowiącej przyszłe pokolenie inteligencji. Teraz mamy z tym problem, bo inteligencji brak. Może warto z tego wyciągnąć jakąś lekcję?

Mell_Rebook

2013-10-30, 22:42
Piwo za wszystko, ostatnio patriotyzm kuleje, ale na szczęście na sadisticu od czasu do czasu usłyszę/przeczytam coś ku pokrzepieniu serc. Chwała bohaterom! Slava!

Rado

2013-10-30, 22:42
Ezoteryk ty tępy h*ju

UBcjaPOLSKA

2013-10-30, 22:49
Te, autor, ja mam nadzieję, że 88 to rocznik (wiek nie stwierdza tego jednocześnie), bo jak nie, to jesteś skończoną k***ą, chwalącą jeden socjalizm kosztem innego.


Te, autor, ja mam nadzieję, że 88 to rocznik (wiek nie stwierdza tego jednocześnie), bo jak nie, to jesteś skończoną k***ą, chwalącą jeden socjalizm kosztem innego.


Wklejam też płytę Tadka:


Sam nie przepadam za Hop-Siupem, ale ta płyta to jest k***a kosmos... Imć Tadeusz ma naprawdę mocne teksty. Ciężko się było przyzwyczaić, ale teraz non stop tego słucham.



Szkoda, że za takie tematy, można dać tylko jedno piwo, przecież to sadyzm w czystej, najlepszej i do tego patriotycznej postaci, a do tego można chwalić. Każda kula, każde objawy sadyzmu wobec okupanta były przejawem patriotyzmu, mniej lub bardziej właściwego ze względów politycznych (czy nawet biologicznych) dla narodu jako takiego (represje), no ale k***a, mój dziadek strzelał do jednych i drugich i jestem z niego dumny ;) mój dziadek... Sadysta :>

connel

2013-10-30, 22:56
Wiem, że się czepiam, ale jeden z rekonstruktorów nosi chustę fallschirmjägerów. Ja się pytam, skąd w Warszawie miałaby się znaleźć taka chusta...?

WalniętyKnur

2013-10-30, 22:57
Ale gdy Godzina "W" wybuchła i całe miasto ruszyło, wielu dołączało do pwostania z marszu, tak po prostu. Nie potrafię sobie wyobrazić, że nagle 17.15 i dowództwo mówi "ok, zwijamy się".

brudny

2013-10-30, 23:05
dla mnie zajebiste

Wiecie co do wersji hip hop nie jestem przekonany. To się nie wywodzi z naszej kultury a z czarnych slumsów którymi szczerze i otwarcie gardzę.

quartz75

2013-10-30, 23:12
No, polecieli wszyscy. Baby z durszlakami, faceci z toporkami. Dzieciom dano kulki z gliny. Wszyscy bardzo chętnie, cała Warszawa walczyła. O to by przeżyć a nie strzelać się z Niemcami.

Tassadar

2013-10-30, 23:14
Dorquba napisał/a:

Obrazek


Mogłeś sobie podarować ten durny obrazek, płakać to możesz nad obecnym losem, wtedy mieli cel coś jakaś szansa poprawy a dziś? Nie wiesz co będzie jutro. Jak dla mnie pełna klasa wykonania pod każdym względem, przyzwoicie naprawdę. Szkoda tylko że teraz Polska nie ma tyle siły żeby pokazać zachodowi kim jesteśmy i byliśmy, jak na razie oni myślą że to ich zasługa ot np rozszyfrowanie enigmy. A szkoda, bo barwną historię mamy.

kenzol

2013-10-30, 23:47
Mam takie wrażenie, że prawdziwi Polacy zostali całkowicie wytępieni w czasie wojny i zaraz po niej. Sowieci prowadząc czystki zabijali znaczących Polaków, oficerów, lekarzy, księży, naukowców i ogólnie całą inteligencję, która mogła ten naród podnieść po wojnie. Potem nastała komuna i dobijanie albo tłumienie niedobitków. Poza tym, masowe gwałty na Polkach w czasie wojny dokonywane przez Sowietów namnożyły nam kacapów w narodzie. I teraz mamy naród zawistny, agresywny, nieuprzejmy, tępy, leniwy. Ostatnio spotkała mnie taka sytuacja: robię zakupy w małym spożywczaku, za mną zdążyła się ustawić kolejka, chyba z 6-7 osób, bo kupowałem dużo rzeczy. Nagle trzem różnym ludziom przestało się to podobać i zaczęli rzucać we mnie przekleństwami i złośliwymi komentarzami, bo niecierpliwili się staniem w kolejce... no masakra. Czyli połowa ludzi w Polsce to zwykłe chamy, nie ma co ukrywać.

SharpSe

2013-10-30, 23:58
Sayagin666 napisał/a:

czy powstania potrzebne czy nie - nieważne. Polacy mieli wtedy jaja. Dzisiaj wypie**olić w kosmos polityków rujnujących Polskę niema komu.



Nie jesteś lepszy od id innych internetowy Piłsudski, napinaczu.