18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

piotrek_WRO

2013-12-13, 09:55
Trochę za mało wykrzykników w tym filmie (emocje jak na forum gazety). Poza tym jak na wieśniaka z BMW to niezłe ma to Audi.

marcin2pac

2013-12-13, 10:26
wydrunio napisał/a:

Taka moda na sadolu się zrobiła


no z tego co ja wiem to nie moda tylko gołe fakty od ładnych kilku lat...

IRLvr

2013-12-13, 11:36
Na codzien 300++ KM i zgadzam sie z poprzednikami - golfik zajebiscie przelecial a temu drugiemu to chyba sie cos pomylilo... Masakra, rozne akcje sie robilo ale takiej porazajacej glupoty dawno nie bylo :evil: nasz kraj, taki piekny

femi666

2013-12-13, 17:57
Czasami mam tak ze zlapie zamule i jade oszczednie, ale czasami naprawde mi sie spieszy do domu i omijam to zlewej to z prawej jak ten golfik. Nie kazdy ma wp*zdu czasu zeby z roboty 5h do domu jechac bo jakis palant lewym jedzie i skreca za 20km. Golfik jechal normalnie, sprawnie omijajac przeszkody na drodze. Ale ta audica to przeginka, no chyba ze ja mafia goni albo co gorsza TUSKzomo to ma usprawiedliwienie : D

Gebels

2013-12-13, 18:58
wydrunio napisał/a:

@przemello
A czym Ty k***a jeździsz? Sam nie mam BMW, ale wk***ia mnie już ta ciągła napinka na posiadaczy tej marki. Taka moda na sadolu się zrobiła, jak ostatnio moda na ciśnięcie beki z Bongmana.
Każdy jeździ tym na co go stać, nawet jeśli jest to BMW e36 w gazie, pewnie sam jeździsz autem pożyczonym od starego i lansujesz się na mieście opuszczając w dół szyby i wożąc się jak woźny po szkole.



Wiesz trzeba brać pod uwagę to, że naprawdę spora część kierowców BMW zwłaszcza tych starszych to debile. BMW to nie marka, to styl jazdy...

Bierki

2013-12-13, 20:44
polecam widząc takiego debila zebrac kamien/cokolwiek leżącego na ziemi i nak***iać po szybach

Black_Hole

2013-12-14, 01:33
Widze ze zazdrość u pana pełną parą...

krawiec90

2013-12-14, 10:40
Ten w Golfie to luzik. Samemu nie raz się szybciej pomyka, ale kierowca z Audi kompletny idiota. Zabrać auto i nigdy w życiu prawka nie wydać !

FrycuBOP

2013-12-21, 22:13
a po kamerzyście została plaietka " Tak jestem społeczniakiem"