18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zielonek92

2013-12-12, 21:43
To jest naprawdę SZOKUJĄCE wideło.

KvRo6

2013-12-12, 21:51
Rozumiem,że ten gość w Q7 przegiął,i takiego z czystym sumieniem pojebem można nazwać...Ale jeśli chodzi o tego w GTI-tu juz można polemizować.Lewy pas służy do wyprzedzania,a jak 2 takich maruderów jedzie Ci jeden obok drugiego 60 km/h przez pół miasta,dodatkowo widzisz,że światła zaraz mogą się zmienić,a p*zda przed Tobą zamiast przyspieszyć hamuje to nie wk***isz się?Chyba,że jesteś 70 letnim dziadem w tico,lub świeżo po egzaminie i jedziesz swoją nową/używaną Yariską pierwszy raz bez instruktora z boku...Jedziesz 60 to prawego pasa się trzymaj i tyle w temacie...Ten z GTI miał czym przycisnąć to wykorzystał chwilową lukę i przejechał na zielonym,może uśmiechnął się dalej na FR ale to już jego sprawa...

gin

2013-12-12, 21:51
@mare30ks Ja jeżdżę golfem II (bo na inne nie mam kasy) i co? Uważasz, że z tego powodu jestem jakiś jebnięty? Jasne, że jebnę czasami na drodze jakąś głupotę (a który kierowca jest idealny i nigdy błędu nie popełnił?) ale to nie oznacza, że od tak można wrzucić wszystkich do jednego wora.

poler

2013-12-12, 22:07
KvRo6 czy ty tak serio czy poj***ny jesteś. Jak można mieć pretensje do kogoś kto jedzie zgodnie z przepisami i kulturą jazdy?

Black Snake

2013-12-12, 22:19
@poler - zgodnie z przepisami? Gdzie k***a? Ten na lewym pasie spokojnie mandat może dostać. Jeśli nie wyprzedzasz nie masz prawa przebywać na lewym pasie. U nas jest ruch prawostronny, a nie lewostronny.

da...........55

2013-12-12, 22:19
Przecież się nie rozj***ł...

makabrax

2013-12-12, 22:33
a teraz was oświecę, pas do jazdy szybkiej o który tak się spinacie nie występuje w miastach/terenie zabudowanym
jeżeli jest nawet i k***a pięć pasów w terenie zabudowanym to nieważne na którym jesteś obowiązuje cię ograniczenie do 50kmh (chyba że znaki stanowią inaczej), i nie nie musisz jechać skrajnym prawym pasem, szczególnie że np za 300m będziesz skręcał w lewo na skrzyżowaniu, jest ruch prawostronny, ale za blokowanie lewego pasa możesz dostać mandat tylko poza terenem zabudowanym, policja nie ma podstaw do ukarania mandatem jadącego lewym pasem w mieście z powodu który opisałem powyżej
od tego w miastach są drogi wielopasmowe aby wykorzystywać całą ich szerokość do rozładowywania ruchu, a nie jako amatorskie tory wyścigowe...

Kamilek1

2013-12-12, 22:45
przemello napisał/a:

up
Co E36 1.6 LPG w automacie że tak michę cieszysz?



Akurat nie mam własnego auta, ale czasem śmigam 5er :) A michę ciesze, bo po pierwsze mam do tego prawo, a po drugie śmieszą mnie Ci wszyscy internetowi napinacze.

Kamillot

2013-12-12, 22:53
Cytat:

a teraz was oświecę, pas do jazdy szybkiej o który tak się spinacie nie występuje w miastach/terenie zabudowanym
jeżeli jest nawet i k***a pięć pasów w terenie zabudowanym to nieważne na którym jesteś obowiązuje cię ograniczenie do 50kmh (chyba że znaki stanowią inaczej), i nie nie musisz jechać skrajnym prawym pasem, szczególnie że np za 300m będziesz skręcał w lewo na skrzyżowaniu, jest ruch prawostronny, ale za blokowanie lewego pasa możesz dostać mandat tylko poza terenem zabudowanym, policja nie ma podstaw do ukarania mandatem jadącego lewym pasem w mieście z powodu który opisałem powyżej
od tego w miastach są drogi wielopasmowe aby wykorzystywać całą ich szerokość do rozładowywania ruchu, a nie jako amatorskie tory wyścigowe...



Miałem to napisać, ale już mnie ktoś wyprzedził. Gdyby w mieście obowiązywał przepis, że lewy pas służy tylko do wyprzedzania to nigdy nie dałoby się skręcić w lewo. Mało tego, w terenie zabudowanym można wyprzedzać dowolnym pasem jeżeli pojazd wyprzedzany nie jest pojazdem uprzywilejowanym. Nauczcie się najpierw przepisów, a potem wsiadajcie za kółko. To, że macie pod maską 150 i więcej koni mechanicznych nie czyni z Was dobrych kierowców. Dobry kierowca to taki, który przewiduje sytuacje na drodze i umie zareagować z wyprzedzeniem. Zapie**alacze nawet nie wiedzą ile razy dobrzy kierowcy uratowali im dupę. Szkoda, że nie wprowadzili przepisu, w którym za ponad 100 w terenie zabudowanym zabierają prawko.

lith

2013-12-12, 22:55
@makabrax
To w mieście jakieś inne przepisy są? Nie żartuj. Zasady sa takie same i w terenie zabudowanym, i poza nim.
Należy jechać możliwie blisko prawej krawędzi, a nie 'obowiązkowo prawym skrajnym pasem'. Jeśli jedziesz lewym, a równie dobrze mógłbyś jechać prawym to jedziesz niezgodnie z przepisami. Jak masz jakiś sensowny powód (nie tylko wyprzedzanie) to możesz jechać innym. Dlatego przy większym ruchu nie ma problemu z wykorzystaniem wszystkich pasów, jak ruch jest mniejszy to w miarę możliwości należy zjeżdżać do prawej, żeby zrobić miejsce chcącym jechać szybciej.

edit:
@Kamillot
Juz nie zgrywaj takiego znawcy przepisów. Nie ma takiego przepisu jak 'lewy pas jest tylko do wyprzedzania' :lodowka: Jeśli chodzi o wyprzedzanie z prawej strony to na jezdniach 1-kierunkowych z wyznaczonymi pasami ruchu (a taka jest większość '2-pasmówek' i w miastach, i poza nimi można wyprzedzać z prawej niezależnie od ilości pasów ruchu. Tylko na 2-kierunkowych jezdniach (czyli bez tego trawnika na środku) jest ograniczenie, że poza zabudowanym muszą byc 3 pasy w jednym kierunku

yogi

2013-12-12, 22:55
A może gość w golfie był krewny kasę ludziom w Q7 i sp***alał?
A może gość w golfie ukradł auto i Q7 chiała do dopaść?
A może Q7 było wilkiem a golf zającem?
A może Q7 golf?
A ?

przemello

2013-12-12, 23:12
@Kamilek1, pojeździsz trochę więcej po PL czy miastach w PL to zobaczysz, że te stereotypy skądś się wzięły...

ChybaTy1

2013-12-12, 23:20
ruskie już maja kamerki full hd - jakby i ten kierowca posiadał takową to było by widać rejestrację.

Pącki

2013-12-12, 23:21
A ja mam golfa trójke w dieslu, przyciemniane szyby i tuba z tyłu i ch*j wam w dupę hejterzy :ok:

genghiskhan

2013-12-12, 23:36
zapewne kolesie coś przeskrobali i sp***alali ile sił w kołach :roll: