18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna poza kuchnią

damian_tcv • 2013-06-25, 12:31
Dziewczyna poza kuchnią... w ciężarówce :) Nie ma nic w tym sadystycznego ale z ciekawości możecie oglądnąć jeśli ktoś obraca się w temacie :) Dziewczyna ma swój fanpage na fb z dosyć dużą popularnością :) Iwona Blecharczyk Trucking Girl



wasiuu

2013-06-26, 13:47
Czytałem jej fb dość dokładnie i siedzi po 4 tygodnie, a ostatnio zdecydowała się na 8, bo chce wolne w jakimś tam konkretnym terminie. W dodatku jej zestaw nie zjeżdża do Polski w ogóle, bo to zależy od tego, w którym oddziale się pracuje. My jeździmy tylko Niemcy - Hiszpania, Niemcy - Anglia, albo przerzuty między tymi krajami - trafia się np. Hiszpania - Anglia, albo Anglia - Włochy. Dzikie kraje, do których zaliczam również Polskę, nie są obsługiwane. Auta zjeżdżają do domu raz na 3-4 tygodnie, albo zmienia się kierowca za granicą. Wszystko kwestia organizacji i indywidualnego spojrzenia na te sprawy.

damian_tcv

2013-06-26, 16:40
SZAJBAAA napisał/a:



Bardziej o moc mi chodzi.
TGX robili od 2008 więc wiadomo że musi byćminimum 2008 ;)

Ja jeżdżę TGA 410 i tak się zastanawiam co tej lasce dali pod dupsko :D

Ale takiego TGX-a 680 bym przytulił :D



Koledzy w mocnych europejskich firmach, kierowca ma prawo sprawdzić tylko płyn do spryskiwaczy oraz stan oleju. Wszystkie inne usterki jak np. wymiana koła jest załatwiana poprzez wezwanie mobilnego serwisu, co gwarantuje im ubezpieczalnia :)

Ba...........co

2013-06-27, 01:29
Podwójna z taką to przyjemność... tfu, rozkosz

jogus48

2013-06-27, 15:23
jakaś niepodobna do tej z Elbląga