18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna poza kuchnią

damian_tcv • 2013-06-25, 12:31
Dziewczyna poza kuchnią... w ciężarówce :) Nie ma nic w tym sadystycznego ale z ciekawości możecie oglądnąć jeśli ktoś obraca się w temacie :) Dziewczyna ma swój fanpage na fb z dosyć dużą popularnością :) Iwona Blecharczyk Trucking Girl



Atreyu

2013-06-25, 17:54
mr_9mm napisał/a:

@Atreyu
Rozbawiłeś mnie :-D
Nie bronię ich, ale podaj kilka artykułów/reportaży, które potwierdzą twoją tezę-"Ot konkurs która zdąży dać większej ilości członków jury".
Z chęcią sobie poczytam, bo takie opinie niepoparte żadnymi dowodami, można o kant dupy rozbić.
Aha, odpisanie "sam sobie poszukaj", "nie muszę niczego udowadniać" będzie raczej źle świadczyć o tobie.



@mr_9mm - miło że kogoś w końcu rozbawiłem, swoją drogą specyficzne poczucie humoru. :D

Wytłumacz w prosty sposób, dlaczego nie wybierane są te najładniejsze. Ja rozumiem że to sprawa czysto subiektywna, ale kogo bym nie spytał to widzi wśród finalistek dziewczyny ładniejsze od "miss" - jeśli tego nie zrobisz to będzie to świadczyło bardzo źle o Tobie. :D

Co do linków, choćby tu:

http://www.banzaj.pl/Skandal-podczas-wyborow-miss-w-Korei-Poludniowej-38308.html
Cytat:

Jedna z nich oznajmiła, że sędziowie w zamian za seks oferowali młodym dziewczynom wygraną – poinformował serwis Asiaone.com.



http://pl.euronews.com/2013/03/03/miss-rosji-konkurs-okraszony-skandalami/
Cytat:

ukazały się na przykład rozebrane zdjęcia niektórych kandydatek, gdzie indziej były kompromitujące filmy wideo, a niektóre z pretendentek do tytułu miss były podejrzewane o romans z członkami jury.



Swoją drogą to głupi jestem że szukałem, bo to Ty powinieneś udowadniać że się mylę i takich afer nie ma. ;)

Takie rzeczy pojawiają się w mediach co jakiś czas - ciekawe ile w ogóle nie wypływa na światło dzienne. Wierzyć że takie konkursy są w 100% czyste, to jak wierzyć że sport jest w 100% czysty. Tam gdzie pojawia się sława pojawiają się też pieniądze i/lub seks. Zresztą afer jest jeszcze więcej - już pomijam te gdzie znane modelki czy miski później robią za ekskluzywne prostytutki. Całkiem niedawno w Polsce była taka afera.

Więc są takie przypadki, a i same miłe ładne panie są zdolne do takich rzeczy.

Dziękuję, dobranoc. ;)

keyq

2013-06-25, 17:57
szojawidze napisał/a:

Na początku filmiku, jeszcze przed tym gdy skierowała kamerke na drogę, widać że jest lekko rozczochrana co świadczy tym że przed chwilą wstała, co jest mało prawdopodobne bo dzień.. Więc jakiś sport uprawiała, bo konie którę są w tirze jej nie wystarczają :D :sex:



Czy Tobie się wydaje, że kierowcy tirów robią sobie postoje od 22 do 6 lub coś w tym stylu? Że śpią w nocy a jeżdżą tylko w dzień? Im niestety rytm dnia dyktuje tacho i limity. Nie mają tak fajnie.

tigerqaz

2013-06-25, 18:07
Aż się dziwnie ogląda kierowcę bez "k***a", "Ja pie**ole", itd...
może nie itd. bo źle się kojarzy...itp. o teraz lepiej :D

k***a scrolluję w tą i z powrotem bo nie pamiętam czy piwo dałem :-/

SuchyX

2013-06-25, 18:09
Szarpałbym jak Reksio szynkę :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-25, 18:10
Jestem ciekaw jaki to MAN :D

A tak swoją drogą ciekawe jak ona radzi sobie ze zmianą koła (no chyba że firma bogata i zawsze wzywa serwis) albo jak trzeba spiąć ładunek pasami czy firankę kilka razy rozwinąć i zwinąć.

Wszystko wszystkim ale jednak są pewne zawody których kobieta nie powinna wykonywać.

Krysss

2013-06-25, 18:50
Ahh ten załadunek :amused:

Vof

2013-06-25, 18:51
Macie łapcie :oops: :-D












zebrałem z wykop.pl :-P

mr_9mm

2013-06-25, 19:18
Atreyu napisał/a:



@mr_9mm - miło że kogoś w końcu rozbawiłem, swoją drogą specyficzne poczucie humoru. :D

Każdy ma inne ;-)

Cytat:

Wytłumacz w prosty sposób, dlaczego nie wybierane są te najładniejsze. Ja rozumiem że to sprawa czysto subiektywna

Odpowiedziałeś już na to :-D No fakt, czasem przeciętne wybierają. Wiesz jak to jest, dla jednego przecietna a drugi marszczy freda pod nią. Jeden lubi brunetke z miseczką A i ku*asem, a drugi grubą blondyne D z pryszczami na dupie. O gustach, jak wiadomo, się nie dyskutuje :-> Ale faktycznie, masz rację, jest coś na rzeczy.
Cytat:

Swoją drogą to głupi jestem że szukałem, bo to Ty powinieneś udowadniać że się mylę i takich afer nie ma. ;)

Nie napisałem, że nie ma/są, tylko że takie pisanie bez jakiegoś źródła jest lipne. Mądry człowiek uargumentuje swoją racje, a głupi wyzwie (lewaki to robią :hitler: ). Ło to chodziło panie. Podałeś linki, więc zwracam honor. :wodka:

Cytat:

Dziękuję, dobranoc. ;)

Również dziękuję za linki, poczytam sobie :-D
ps
Wcześnie chodzisz spać :shock:

javal

2013-06-25, 19:25
"..jest godzina 14, dochodzi 14" nie tylko czternasta.

Koko92

2013-06-25, 19:32
I po co tą kamerę przesuwała. ;S

Bangeusz

2013-06-25, 19:36
Wina Tuska.

Grzyb18

2013-06-25, 19:39
Właśnie miałem to wstawić, ale mnie ubiegłeś..

wasiuu

2013-06-25, 19:50
SZAJBAAA napisał/a:

Jestem ciekaw jaki to MAN :D



TGX - taki jak ten

bbreeze

2013-06-25, 20:45
Nap Limak napisał/a:

Polka za kierownicą Tira nadal pozostaje seksowniejsza od miss Niemiec. :roll:



Gdybyś chociaż mógł wymyśleć coś własnego. Poniżej komentarz z JoeMonstera. Godzina 12:14:07
"Polka za kierownicą Tira nadal pozostaje seksowniejsza od miss Niemiec... ;D"