18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna i Perkusja

masturbator • 2013-03-31, 23:18
Dziewczyna świetnie gra na perce,a to tylko przedsmak jej umiejętności. :) Na YT znajdziecie ją pod nickiem: meytalll


Klausu

2013-04-01, 22:32
niestety ta żydówka (po nosie widać) ma full i to nadpodstawowy zestaw perkusyjny o niebo lepszy od mojego starego wysłużonego Polmuza bez werbla i 2-ch tomów z pocharatanym crashem i bez kompletu talerzy. Ale ma duszę. Nie lubię takich dziewek co nabijają lajki na yt i fb. Talent niewątpliwie ma ale skromność mnoży go. Lubię swoje bębny ale kasy nie mam na naprawę...cóż trudno improwizacja

Szron

2013-04-01, 22:40
@Klausu "niestety ta żydówka".
Nie każdy żyd to żydoklex i na odwrót. A nawet jak by co to raczej dziurę pomiędzy nogami ma :)
Więc wiśta wio i ogóra hlup.

Pizkes napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, k***a, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?



HEhe. Jest spina jest impreza !
Masz 22 lat [ o ile to prawda ]. Powiem Ci tak.
Jak to słowo już funkcjonowało miałeś jeszcze szmatę w kroku zwaną pieluchą a na gówno mówiłeś papu :)

A szacunek to można mieć do KOGOŚ a nie do CZEGOŚ.

Chyba że darzysz szacunkiem CZYJAŚ grę na danym instrumencie i za to ile pracy włożył żeby osiągnąć biegłość w graniu.
ALE NIE DO RZECZY MARTWEJ!



PERKA!!! GITKA!!! KLAWESYN!!! BASIWO!!! PIECYK, GŁOWA!!!

Jestem NIEDOROZWOJEM!!! :szczerbaty:

Tylko się chłopie nie przekręć, od takiej ilości "zajebiście i luzacko" brzmiących słów.
Nie chce mieć Cię na sumieniu :)

CZN

2013-04-01, 23:07
KamiloRD napisał/a:

Kłotnia metalo zjebów......




Czy w mniemaniu wszystkich ograniczonych niedojebów jak ty zawszona mendo, każdy kto gra na perkusji czy gitarze musi być natychmiast "metalem" ? Jebnij się k***a w czoło.

Pizkes napisał/a:

Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, k***a, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?



Zdecyduj się gościu na jedną wersję wydarzeń bo najpierw obrażasz potencjalnych muzyków (a sam ch*ja wiesz o byciu muzykiem skoro nie znasz slangu) po czym mówisz coś o szacunku do instrumentów.

Reoxroxik

2013-04-02, 00:17
Dobra dobra... popie**olcie , ale uśmiech ma zajebisty !

Mateusz.K

2013-04-02, 00:53
Reoxroxik, Cała jest zajebista na moje :mrgreen:

Pizkes

2013-04-02, 15:22
k***a, jak tutaj niektórzy pie**olą, aż głowa boli. Cytować wszystkich nie będę, bo by mi życia nie wystarczyło, ale k***a jeden czytać ze zrozumieniem nie potrafi, inny się do wieku przypie**ala, jakby to miało jakieś znaczenie, kolejny mówi o rozwoju społeczeństwa(które jest głupieniem ludzi), a jeszcze inni są zwykłymi kretynami.

ch*j Wam w dupę i życzę powodzenia w dążeniu do powtórnego analfabetyzmu.

Wtórnego*