18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna i Perkusja

masturbator • 2013-03-31, 23:18
Dziewczyna świetnie gra na perce,a to tylko przedsmak jej umiejętności. :) Na YT znajdziecie ją pod nickiem: meytalll


Szron

2013-03-31, 23:47
Lubie jak ona gra. Wygląda jak walenie po garach nie powodowało u niej zmęczenia. Tak leciutko sypie kartoflami po tych membranach. No i ten słodki pyszczek :) Loffciał bym ja za tymi garami jak Kuba Bogu :)

Pizkes

2013-04-01, 03:52
masturbator napisał/a:

gra na PERCE




masturbator

2013-04-01, 14:07
Pizkes napisał/a:



Obrazek



Co w tym dziwnego widzisz? Jak używa się takiego skrótu? Zanim mi tu będziesz wrzucać obrazki z filmów,to sprawdź czy może faktycznie funkcjonuje te słowo czy inne,ok?

Perkusja - PERKA - Gra na PERCE - Gra na Perkusji.

Więc powtarzam,sprawdź sobie w necie potem wstawiaj kozackie obrazki.

Momochi

2013-04-01, 14:45
Jedynie co to dobrze trzyma pałki w rękach.

~Vuko

2013-04-01, 15:10
Żeby jeszcze nuta była jakaś zajebista i była jakimś wyzwaniem to bym się zgodził :P


ale piwo za mordę ;)

Pizkes

2013-04-01, 15:41
masturbator napisał/a:



Co w tym dziwnego widzisz? Jak używa się takiego skrótu? Zanim mi tu będziesz wrzucać obrazki z filmów,to sprawdź czy może faktycznie funkcjonuje te słowo czy inne,ok?

Perkusja - PERKA - Gra na PERCE - Gra na Perkusji.

Więc powtarzam,sprawdź sobie w necie potem wstawiaj kozackie obrazki.



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, k***a, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?

masturbator

2013-04-01, 15:58
Pizkes napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, k***a, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?



To Twoje zdanie,nie będę się podporządkowywać :P Dla mnie i tak dalej ten instrument będzie perkusją,perką albo bębnami i tyle,tak samo jak masz wzmacniacze gitarowe to mówi się też piece,piecyki.Czy gitary - wiosła.Ale co ja tam wiem,jestem niedorozwój :szczerbaty:

KamiloRD

2013-04-01, 18:39
Kłotnia metalo zjebów......

DarK64

2013-04-01, 18:48
Skrótu "perka" używają przede wszystkim muzycy. Jak więc widać pan Pizkes ma z grą na instrumencie w zespole tyle wspólnego ile mój kot z rewolucją francuską... ale ładnie się napina powyżej :)

en...........an

2013-04-01, 18:49
Ciekawe czy na Perełce tez ładnie gra.

Pan_Doktur

2013-04-01, 18:53
hej dziewczynko chyba ci się gary poj***ły :krejzi:

kietong

2013-04-01, 18:55
Dziewczyny nie są od grania na perkusji tylko od robienia mi laski

Mateusz.K

2013-04-01, 18:58
Za Perkusje zawsze Piwo ! :D

Qu4k

2013-04-01, 18:58
Nie ma cycków, nie ma piwa.